فروشگاه کفپوشان

موکت طرح نئو کُر

تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

ویژگی های محصول

⦁ تـــــــــــایــــل ⦁ قیـمت: متــری ⦁ دارای ثبات رنگ ⦁ جنس نخ: پلی آمید ⦁ امكان جابه‌جایــی : دارد ⦁ ابعاد تایــل : 50 در 50 سانتی متر ⦁ كاربری‌ها: عمومی، مسکونی، ادارات، هتل ها، نگارخانه ها، گالری ها، مراکز تجاری، مراکز سرگرمی، مراکز تفریحی، انواع کاربری های عمومی

قیمت، کیفیت و طول عمر برای هر کاربری که موکت خریداری می کند حائز اهمیت است. برای کاربران عمومی همچون هتلداران و صاحبان و مدیران گالری ها و نگارخانه ها و سایر مراکز عمومی این سه بسیار حائز اهمیت هستند. اگر می خواهید مقتصدانه عمل کنید و در عین حال کیفیت، زیبایی و طول عمر موکت را برای فضای مسکونی یا اداری خود به ارمغان آورید، پیشنهاد ویژه ما موکت طرح نئو کُر است.

نقد و بررسی محصول

موکت مدل نئو کُر

موکت طرح نئو کُر برای مراکز عمومی و فضاهای با حجم ترافیک و تردد بالا امروزه گزینه ای خوب به حساب می آید.اگر کاربر مسکونی و یا عمومی هستید و می خواهید میزان فرسایش موکت در محل خود را به حداقل میزان خود برسانید و بتوانید از مزایای موکت در محیط خود برای مدت زمانی طولانی تر از حد معمول برخوردار باشید، پیشنهاد ما موکت طرح neocore است که نه تنها زیبایی و نمای لوکس آن مورد پسند اکثر کاربران به ویژه کاربران عمومی است، بلکه مشخصه های فنی این طرح و بهره مندی از فناوری های روز در تولید و خدمات پس از فروش موکت نیز زبانزد عام و خاص است.

الیاف پلی آمید تعیین کننده کیفیت فوق العاده نئو کُر

قابلیت کاربردی بالا و مقاومت فوق العاده موکت در برابر عوامل فرسایشی و استهلاک با نوع الیاف به کار رفته در موکت نسبت مستقیمی دارد. این عامل به ویژه در مکان های عمومی که حجم رفت و آمد افراد در آنها بالاست، نمود روشن تری دارد.
با این تفاسیر اصلا جای شگفتی نیست که کاربران عمومی وقتی نام الیاف پلی آمید به کار رفته در موکت را می شنوند، در انتخاب خود برای خرید موکت مصمم تر شده و با اطمینان خاطر دست به خرید می زنند. مشخصه های فیزیکی و فنی الیاف پلی آمید چند وجهی است.
در شرایط عادی الیاف پلی آمید نسبت به رقیب دیرینه خود، الیاف پلی پروپیلن هم نرم تر است و هم از مرغوبیت بیشتری برخوردار است. مرغوبیت این الیاف را می توان در قابلیت هایی که از خود نشان می دهد به وضوح مشاهده کرد.
الیاف پلی آمید از نظر ترکیب و ساختار شیمیایی آن به گونه ای است که در برابر مهمترین عامل فرسایش موکت در مکان های پرتردد مقاوم است. این عامل سایش موکت در اثر حرکات و ضربات پا و نیز کشیده شدن وسایلی است که در این گونه فضاها هر روزه به موکت وارد می شوند. همین امر می تواند عمر موکت را پایین بیاورد. ولی مقاومت الیاف پلی آمید این نگرانی و دغدغه خاطر را از شما دور خواهد ساخت.
آنچه در فضاهای عمومی با حجم تردد و ترافیک بالا برای صاحبان این مکان ها دغدغه ذهنی ایجاد می کند، موضوع بهداشت و شستشوی موکت است؛ چرا که آنها ناگزیرند بیش از کاربری های شخصی به تمیزی موکت بپردازند؛ چون طبیعتا به دلیل وجود تعداد بیشتر افراد در محیط، موکت در معرض آلودگی بیشتر قرار می گیرد.
متعاقبا با استفاده بیشتر از مواد شوینده شیمیایی موکت در معرض فرسایش و خوردگی قرار خواهد گرفت. ولی در این مورد نیز جای نگرانی نیست؛ چرا که الیاف پلی آمید در موکت طرح نئو کُر دقیقا مقاومت فوق العاده ای در برابر مواد شیمیایی و شوینده دارد.
علاوه بر اینها مقاومت بالای الیاف پلی آمید در برابر الکتریسیته ساکن و حرارت و طبیعت ضد عایق بودن آن، ایمنی را برای فضای مورد نظر شما تضمین خواهد کرد. خاطر نشان می کنیم که قابلیت برگشت پذیری الیاف پلی آمید عالی است و سطح موکت یکدست باقی بر جای خواهد ماند.
– نرمی موکت توام با بافت محکم!
موکت مدل نئو کُر از نوع پرز کوتاه است. نوع بافت آن لوپ یا حلقوی بوده و به همین خاطر در برابر ضربه ها و کوبش های پای افراد مقاومت فوق العاده ای از خود نشان می دهد و اصطلاحا پس از مدت زمان طولانی استفاده از آن، از نما نمی افتد و شما هرگز تو رفتگی در سطح موکت نخواهید دید.

رنگ قهوه ای موکت طرح نئو کُر خود یک برند است!
تایل های طرح پرز کوتاه نئو کُر به رنگ قهوه ای جلوه ای چشم نواز و شگفت انگیز به محیط شما می بخشد. خرید این طرح آمار فوق العاده ای را میان کاربران مختلف به ویژه کاربران عمومی نشان می دهد.
اگر نمایی لوکس و جلوه بصری در عین سنگینی و هارمونی محیط مورد نظر شماست، شما با نصب و اجرای موکت طرح نئو کُر به مقصود خود دست خواهید یافت.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتیجه‌گیری

شما با اجرای موکت نئو کُر مقتصدانه عمل خواهید کرد و از مزایای یک موکت با دوام فوق العاده بالا و طول عمر مثال زدنی بهره مند خواهید شد؛ در کنار آن به فضای کسب و کار خود جلوه ای لوکس و بی مانند بخشیده و در ایجاد محیطی گیرا و جذاب برای مشتریان، مراجعان و خریداران خود بهترین عملکرد را برای تان خواهد داشت.