فروشگاه کفپوشان

کفپوش کلیک تایل آموزشی

ویژگی های محصول

کفپوش کلیک تایل مخصوص فضاهای آموزشی

فضای عمومی مدارس نه تنها باید یک محیط آرام و الهام بخش برای معلمین و دانش آموزان باشد بلکه با درنظر گرفتن این که مدرسه خانه دوم دانش آموزان است پویایی فضا با کمک کفپوش کلیک تایل آموزشی می‌تواند باعث تعامل بهتر در محیط آموزشی شود. کفپوش کلیک تایل آموزشی، کفپوش آموزشی می‌باشد که سبکی مدرسه‌ای و شاد دارد. کفپوشی که در کنار مقاومت و انعطاف پذیری و ایمنی بالا می‌تواند تغییرات چشمگیری را در مدرسه ایجاد کند.

آیا می‌دانید سطح پایین سر و صدا باعث کاهش استرس و بهبود سلامتی و عملکرد افراد می‌شود؟

نقد و بررسی محصول

ویژگی های کفپوش آموزشی ایده آل

چیزی که باید در نظر بگیریم این است که هر فضایی در مدرسه شرایط خاص خود را دارد. یک کلاس درس باید مجهز به کفپوش آموزشی باشد که آرامش را در فضا بالا می‌برد و در عین حال با دوام و ضربه گیر است. از سوی دیگر فضاهای شلوغ و پرسر و صدا مانند سالن‌ها و راهروها نیاز به پوششی دارند تا حجم صدای محیط را کاهش دهند و در عین حال نوعی از پوشش‌های کفپوش کلیک تایل آموزشی پیشنهاد می‌شود از طراحی بی نظیری با سبک مدرسه‌ای برخوردار است که در کنار مقاومت بالا و ایمنی می‌تواند جزوی از امکانات محبوب مدرسه به شمار آید.

 

مزایای کفپوش کلیک تایل آموزشی (kilik tille) در مدرسه

⦁ نگاه دلپذیر
⦁ بالا بردن سطح ایمنی تردد دانش آموزان
⦁ نظافت آسان و بدون دغدغه
⦁ مقاومت در برابر ساییدگی و کشیده شدن اجسام تیز
⦁ کاهش خطر سرخوردن دانش آموزان
⦁ سرعت بالای اجرا (در هر ساعت ۲۰۰متر)
⦁ ترمیم با حداقل اختلال در نظم مدرسه

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتیجه گیری: وقتی مدرسه خانه دوم می‌شود

کفپوش کلیک تایل آموزشی تولید شده است تا فضای مدارس را ضمن زیباسازی و عدم یکنواختی به محیط آرام‌تری تبدیل کند. با استفاده از این کفپوش آموزشی مشکلاتی از قبیل دشواری در شست و شوی کف، ایجاد سر و صدا، سرخوردگی دانش آموزان و … را شاهد نخواهید بود، چرا که کفپوش کلیک تایل با طراحی منحصربه فرد و تنوع در رنگ آمیزی، محیط آموزشی را به یک فضای دوست داشتنی تبدیل می‌کند. اگر مدیر مجتمع آموزشی هستید فراموش نکنید که این محصول از بسیاری جهات برای شما مقرون به صرفه و کارآمد است و به سبب به کارگیری رنگ‌های شاد در ساختارش موجب ارتقای توانایی و اعتمادبنفس محصلانتان خواهد شد.