کفپوش تراس بالکن

در صورت چیدمان صحیح و دیزاین مناسب تراس بالکن میتواند یکی از پرمصرف ترین فضاهای هر منزلی باشد. انتخاب مناسب کفپوش تراس بالکن گام اول است.به دلیل شرایط اقلیمی و تغییرات دمایی و آب و هوایی انتخاب کفپوش مناسب احتیاج به دقت بسیار دارد.در این مقاله سعی میکنیم بهترین ها را برای شما معرفی کنیم.

ویژگیهای مورد نیاز برای کفپوش تراس بالکن

مهمترین ویژگی برای کفپوش های فضای باز خصوصا کفپوش تراس بالکن مقاومت در مقابل تابش مستقیم آفتاب است.چنانچه متربال انتخابی شما دارای لایه محافظتی شما در مقابل یو وی نباشد به مرور دچار رنگ پریدگی و پوسیدگی میشود.ویژگی مهم دیگری که حتما باید مورد توجه باشد استفاده از کفپوش هایی است که آب را از خود عبور دهد زیرا طبیعتا در فصول پر باران سال چنانچه این مسئله برطرف نشود موجب گندیدن آب و بوی نامطبوعی میشود.مقاومت در مقابل سرما و گرمای شدید نیز از اهمیت ویژه یی برخوردار است.تراس و بالکن ها همواره در معرض سرما و گرمای شدید هستند و چنانچه استاندارد های لازم را کسب نکرده باشند ممکن است دچار تغییر سایز و ابعاد بشوند.

انواع کفپوش تراس بالکن

با توجه به ویژگیهای لازم برای کفپوش تراس بالکن محصولاتی که مناسب برای فضای تراس بالکن هستند را معرفی میکنیم.به طور کلی کفپوش تراس بالکن به چند دسته کلی تقسیم میشود.

چمن مصنوعی

در بحث دیزاین فضاهایی چون روف گاردن، بالکن تراس و حیاط قطعاً اولین و پرکاربردترین محصول چمن مصنوعی است. چمن مصنوعی با دارا بودن ویژگیهایی همچون نرمی و لطافت و مقاومت بالا همواره در صدر متریال هایی بوده که میتوان در پاسیو استفاده کرد.
پیشرفت در تولید چمن مصنوعی باعث شده که به راحتی قابل شستشو باشد، انواع چمن های مصنوعی با قیمت 120،000 تومان به بالا در ضخامت ها و کیفیت های مختلف قابل خریداری است.

کفپوش تایل طرح چوب و پارکت

این کفپوش حس استفاده از چوب و پارکت طبیعی را به شما القا میکند و در دو رنگ قهوه ای تیره و روشن موجود میباشد. بسیار سریع قابل نصب و جابجایی هستند و کاملاً قابل شستشو میباشد. مفاومت و تحمل وزن بالا باعث ایجاد تنوع در چیدمان میشود و برای تزئین پاسیو و بالکن خود میتوانید از انواع گلدان ها میز و صندلی ها استفاده کنید کفپوش تایل طرح چوب و پارکت آب را به راحتی از خود عبور میدهند و کاملاً قابل شستشو هستند.
قیمت کفپوش تایل طرح چوب برای هر تایل 37.000 تومان برای هر تایل
قیمت کفپوش تایل طرح پارکت برای هر تایل 28.340 تومان برای هر تایل
ابعاد 30 در 30 سانتیمتر

کفپوش تایل نیشا

کفپوش تایل نیشا بصورت کلیک تایل تولید میشود. کلیک تایل بودن این قابلیت را به کفپوش میدهد که در مدت زمان کوتاهی اجرا شود و هنگام جابجایی به راحتی جمع و در محل جدید نصب شود. کفپوش تایل نیشا کاملاً قابل شستشو است و در مقابل انواع شوینده تابش خورشید و سرما و وگرما مقاوم است. آب را به راحتی از خود عبور میدهد و تنوع رنگی بالایی دارد. گزینه ای کاملاً ایده آل برای پاسیو و بالکن شماست.
قیمت 26.160 تومان برای هر تایل.ابعاد 30 در 30

کفپوش تایل کورت

کفپوش تایل کورت نیز جزو کفپوش های کلیک دار است که به راحتی و در زمان کوتاهی نصب و اجرا میگردد و به هنگام جابجایی نیز به راحتی قابل جمع آوری و انتقال است. کفپوش تایل کورت احتیاج به زیرسازی خاصی ندارد و بر روی اکثر سطوح قابل اجرا هستند. در مقابل گرما و سرما و تابش مستقیم خورشید کاملاً مقاوم و قابل شستشو هستند. آب را از خود عبور میدهند و کاملاً ضد آب هستند. با تنوع رنگی بالا کفپوش تایل کورت میتواند گزینه ای ایده آل برای فضای پاسیو و بالکن باشد.
قیمت 38.200 برای هر تایل.ابعاد هر تایل 30 در 30

کفپوش های گرانولی

کفپوش گرانولی یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین نوع کفپوش است. در مقابل همه شرایط جوی مقاوم است و خصوصیت ضربه پذیری و عایق صدا و حرارت بودن آن موجب شده تا در از سخت ترین امتحانات حتی در فضای ورزشی نیز سربلند بیرون بیاید. از کفپوش های گرانولی بصورت تایل و رول میتوانید به راحتی در فضاهای بالکن و تراس استفاده شوند.
قیمت نسبت به ضخامت و کیفیت از 135.000 تومان به بالا

سخن آخر

در زندگی ماشینی و آپارتمان نشینی باید تلاش کرد تا از کوچکترین فضاها بیشترین استفاده را کرد. روزگاری که دیگر از حیاط های بزرگ و آب نماها خبری نیست میتوان با چیدمان مناسب از فضاهایی همچون بالکن و تراس حیاطی کوچک تهیه کرد. مجموعه کفپوشان با معرفی بهترین متریال و کادر اجرایی آماده مشاوره و اجرا و بازسازی بالکن و تراس های شماست.