کفپوش رنگ بنفش

محصولاتی که تصاویر رنگ بنفش آنها درج نشده ، امکان تولید با رنگ بنفش را دارند. 

همه ما از اهمیت و خاص بودن رنگ بنفش در ترکیب دکوراسیون داخلی خانه یا محل کارمان با خبریم. به عنوان مثال ترکیب این رنگ با رنگ طوسی یکی از معروف ترین ترکیب رنگ هایی است که در فضای داخلی ادارات و سازمان ها به کرّات مشاهده کرده ایم. این ترکیب رنگ، نمایی شیک و لوکس و در عین حال رسمی به فضا می بخشد.

رنگ بنفش رنگی در طراحی های داخلی لوکس و مدرن باب روز به طور عمده مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های این رنگ می توان به عمق، روحانی بودن، اصالت و شیک بودن اشاره کرد. حال تصوّر کنید که اگر کفپوش های اتاق کار ما به این رنگ باشد، چه جلوه خاص و جذّابی به فضا خواهد بخشید.

این رنگ توانایی ترکیب با انواع رنگ ها را داراست و از رنگ هایی است دارای انعطاف برای ترکیب با رنگ های دیگر. بنفش که از ترکیب دو رنگ اصلی قرمز و آبی به دست می آید، در ترکیب با رنگ هایی چون صورتی یا نارنجی فضایی شاد و زنده ایجاد می کند. ترکیب مشهور رنگ های بنفش و برنزی حسّی امروزی و درخشان را به محیط کار و زندگی ما می بخشد. در ترکیب با رنگ سبز، به عنوان مثال رنگ سبز لیمویی، جلوه ای جذّاب خواهد داشت و همان طور که قبلا نیز اشاره کردیم، در ترکیب با رنگ خاکستری گویای سلیقه ای کلاسیک و اصیل است. همین ترکیب رنگ را با رنگ صورتی امتحان کنید و ببینید چه نمایی تازه به محیط می بخشد که آن را از سایر محیط ها متمایز می سازد.

قیمت کفپوش رنگ بنفش

از آنجا که کفپوش رنگ بنفش میان اقشار مختلف جامعه از کاربران خانگی گرفته تا سازمان ها و ادارات طرفداران پر و پا قرصی دارد، این کفپوش در طیف گسترده ای از قیمت تولید و عرضه می شود و اصولا تولید کننده های داخلی و خارج توجه خاصی به این رنگ نشان می دهند و کفپوش رنگ بنفش با اقبال گسترده عمومی نیز روبرو بوده است.

با تماس با فروشگاه کفپوشان و ارتباط با مشاوران و کارشناسان تخصصی موکت و کفپوش می توانید با طیف گسترده این محصولات آشنا شده و بهترین و مقرون به صرفه ترین خرید را با توجه به نوع کاربری و فضای مورد نظر خود رقم بزنید.

خرید کفپوش رنگ بنفش

برای کسب اطلاعات و خرید کفپوش رنگ بنفش می توانید به وب سایت کفپوشان مراجعه کنید. راه ارتباطی دیگر فروشگاه کفپوشان برای شما مشتریان و خریداران عزیز، صفحه تخصصی اینستاگرام کفپوشان و شماره تماس های تلفنی درج شده در وب سایت هستند.
پیشنهاد ما این است برای آنکه انتخاب درستی را از میان گزینه های فراوان کفپوش رنگ بنفش رقم بزنید، با مشاوران و کارشناسان متخصّص کفپوشان تماس حاصل فرمایید. با این حال با هم نگاهی به برخی انواع مختلف موجود کفپوش رنگ بنفش در فروشگاه کفپوشان خواهیم داشت.

انواع کفپوش بنفش رنگ

عموما کفپوش رنگ بنفش در ترکیب با سایر رنگ های محیط، از گزینه های محبوب ادارات و سازمان هاست؛ اما این رنگ کاربردهای گسترده دیگری در منزل، هتل ها، تالارها و سالن های همایش نیز می تواند داشته باشد.

انواع کفپوش رنگ بنفش موجود در فروشگاه کفپوشان به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: کفپوش رولی و انواع کفپوش تایل. در ادامه به نمونه هایی از موارد موجود در فروشگاه نگاهی خواهیم داشت:

• رولی: کفپوش های نوع رول موجود در فروشگاه کفپوشان ویژگی خاصی دارند و آن مقاومت بالای این نوع کفپوش ها در برابر ضربات و رفت و آمدها با حجم بالاست که عموما این حجم از تردّد به کفپوش آسیب می رساند و یا آن را ساییده و یا از نما و رنگ آن می کاهد. از میان گزینه های کفپوش رنگ بنفش موجود در فروشگاه که به صورت رولی عرضه می شوند، می توانیم به کفپوش های کمپارس، اکسکلوسیو، اُپتیما و پایا فلور و السا اشاره کنیم که طیف گسترده ای از خریداران کفپوش رنگ بنفش فروشگاه را در بر می گیرند.

• تایل: کفپوش های رنگ بنفش تایل موجود در فروشگاه کفپوشان به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. یک نوع از آنها مخصوص فضاهای سرپوشیده است و نوع دیگر کاربری فضای باز دارند.

از کفپوش های تایل ویژه مکان های سرپوشیده می توانیم به کفپوش کنار استخر اشاره کنیم که رنگ بنفش را در قالبی نو و چشم نواز پیش روی چشمان شما می آورد. در فروشگاه کفپوشان، کفپوش رنگ بنفش از نوع تایل را در قالب محصولات متنوّعی خواهید یافت که شامل این موارد می شوند: موکت تایل کالر لاین از محصولات شرکت رویا، کالر بلانک از شرکت سیزال، کفپوش تایل صنعتی، کفپوش تاتامی که بسیار محبوب و پر طرفدار است و حجم انبوهی از خریداران و مشتریان عزیز را به خود جلب کرده است.

از دیگر انواع کفپوش رنگ بنفش که طرفداران پر و پا قرص خاص خود را دارند، می توانیم به موکت کات بی، موکت تایل استپ از شرکت سیزال و کفپوش گرانول تایل اشاره کنیم.

جدول کفپوش های رنگ بنفش موجود در فروشگاه کفپوشان

ردیفنام طرحنام برندنوع برندمحدوده قیمتی
1کات بیپالاز موکتایرانیاقتصادی
2کالر بلانکسیزالایرانیگران
3کمپارسکمپارسایرانیارزان
4استپسیزالخارجیلوکس
5اُپتیماتارکتخارجیلوکس
6ورزشی پایا فلورپایاایرانیگران
7ورزشی اکسکلوسیوتارکتخارجیاقتصادی
8کفپوش کنار استخربابلایرانیگران
9گرانول تایلکفپوشانایرانیارزان-لوکس
10ورزشی امینوتارکتخارجیلوکس
11تایل صنعتیبابلایرانیلوکس
12کفپوش تاتامیکفپوشانایرانیارزان
13کالر لاینرویاایرانیگران

نویسنده: بهنام رشیدی

سوالات متداول

محبوب ترین کفپوش رنگ بنفش چیست؟

بسیاری از محصولات مندرج در جدول، طرفداران بسیاری دارند؛ برای نمونه می توان به کفپوش تاتامی اشاره کرد.

چه نوع کفپوشی را برای فضای سازمانی توصیه می کنید؟

کفپوش های مختلفی برای این فضاهای پر تردّد داریم. از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان کفپوشان می توانید بهترین انتخاب را صورت دهید.

بهترین ترکیب کفپوش رنگ بنفش با چه رنگی است؟

این موضوع شخصی است و به سلیقه شخصی خود خریدار بستگی دارد؛ ولی خیلی از محیط های سازمانی از ترکیب کفپوش رنگ بنفش با رنگ خاکستری یا طوسی بهره می برند.