خرید کفپوش ورزشی قرمز

مجموعه‌ی کفپوشان با داشتن مشاوران با تجربه می‌توانند در انتخاب بهترین کفپوش‌ ورزشی قرمز ، شما را راهنمایی کنند. تا با خرید مناسب‌ترین کفپوش ورزشی از این مجموعه، زمین ورزشی با طول عمر بالا و زیبا به شما هدیه دهند.

مقدمه

برای انتخاب یک کفپوش قرمز مناسب فضای ورزشی باید به دو نکته خیلی مهم توجه داشته باشیم . نخست،کفپوش محیط ورزشی فضایی سرپوشیده یا فضای باز کاملا متفاوت است و هرکدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارند. دوم ،نوع ورزش است، زیرا هر کدام از ورزش‌های توپی، یوگا، سالن‌های بدنسازی و... کفپوش مخصوص به خود را دارند. انتخاب کفپوش مناسب باعث می‌شود طول عمر کفپوش افزایش یابد و متقاضی کفپوش ورزشی متحمل هزینه‌های گزاف نشود.

توصیف کفپوش ورزشی قرمز

رنگ قرمز یا سرخ یکی از رنگ‌های اصلی و جزو رنگ‌های گرم طبقه‌بندی می‌شود. رنگ قرمز نماد انرژی، قدرت، عزت و بزرگی، شادی و اشتیاق است. این رنگ باعث آزاد شدن آدرنالین در خون شده، انرژی را افزایش می‌دهد و ضربان قلب را بالا می‌برد. همچنین رنگ قرمز افراد را وادار به حرکت و فعالیت کرده و میل و اشتیاق را در همه‌ی زمینه‌ها افزایش می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های رنگ قرمز این است که باعث افزایش متابولیسم بدن انسان شده و به لاغری و کاهش وزن کمک می‌کند. همین امر باعث می‌شود تا این رنگ بین کفپوش‌های ورزشی بسیار پرطرفدار باشد. مکمل رنگ قرمز، رنگ سبز و آبی است و معمولا در سالن‌های ورزشی چند منظوره از کفپوش‌ ورزشی قرمز ، آبی و سبز استفاده می‌شود.

انواع کفپوش‌های ورزشی رنگ قرمز

کفپوش‌های ورزشی رنگ قرمز به دو دسته‌ی کفپوش ورزشی فضای سرپوشیده و کفپوش ورزشی فضای باز تقسیم می‌شوند، که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

محصولاتی که تصاویر رنگ قرمز آنها درج نشده ، امکان تولید با رنگ قرمز را دارند. 

• کفپوش پی وی سی کمپارس

کفپوش‌های کمپارس به صورت تک لایه و چند لایه تولید می‌شوند که اصلی‌ترین ساختارش از جنس پی وی سی است. این کفپوش‌ها به صورت رول و معمولا در عرض یک متر و طول ده متر به بازار عرضه می‌شوند. کفپوش کمپارس چند لایه علاوه بر رویه‌ای از جنس پی وی سی، دارای زیره‌ای نمدی هستند که انعطاف‌پذیری خوبی به این کفپوش‌ها می‌بخشد.

کفپوش ورزشی کمپارس

کفپوش ورزشی قرمز کمپارس

از مهمترین ویژگی‌های کفپوش‌های پی وی سی کمپارس، مقاومت بالای آن در برابر کشش و سایش و کشیده شدن اجسام تیز بر روی آن است که همین ویژگی، این کفپوش را مناسب باشگاه‌های بدنسازی و چند منظوره می‌کند. از دیگر ویژگی‌هایی که می‌توان به آن اشاره کرد وجود برجستگی‌های روی کفپوش است که از لغزش پای ورزشکاران در هنگام پریدن و یا دویدن جلوگیری می‌کند و ایمنی آن‌ها را تضمین می‌کند.

• کفپوش پایا فلور

کفپوش پایا فلور، کفپوش‌هایی هستند که به صورت پشت فوم‌دار و رولی تولید می‌شوند. ابعاد هر رول کفپوش پایا فلور دارای عرض 1.5 متر در طول 15 متر است. این کفپوش به دلیل داشتن زیره‌ای از جنس فوم بسیار منعطف بوده و سطحی نرم و یکدست به فضا می‌بخشد.

کفپوش پایا فلور

کفپوش پایا فلور

کفپوش‌های پایا فلور ضربه‌پذیری بسیار مناسبی داشته و در جذب شوک حرف اول را می‌زند. رنگ قرمز این کفپوش مناسب سالن‌های چند منظوره، مهد کودک‌ها و فضاهای آموزشی است.

• کفپوش آکام

کفپوش‌های آکام دارای ساختاری با رویه‌ی پی وی سی و زیره‌ای از جنس فوم ارتجاعی است که به صورت رول‌هایی با عرض 1.5 متر و طولی متغیر به بازار عرضه می‌شود.

کفپوش آکام

کفپوش قرمز آکام

این کفپوش به خاطر داشتن فوم ارتجاعی بسیار منعطف بوده و ضربه‌گیری مناسبی دارد و همچنین از آسیب‌های احتمالی ورزشکاران جلوگیری می‌کند. این کفپوش مانند کفپوش‌های پایا فلور مناسب سالن‌های بدنسازی و چند منظوره، مهد کودک‌ها و فضاهای آموزشی نیز می‌باشند.

• کفپوش استارت

کفپوش استارت محصول گربو کشور مجارستان است، که به صورت کفپوش رولی پشت فوم‌دار با عرض 2 متر، طول 15 متر و به ضخامت 7/6 میلی‌متر تولید و عرضه می‌شود. این کفپوش دارای ساختاری ناهمگن و هتروژن (چند لایه) می‌باشد و به دلیل داشتن یک لایه از جنس فایبر گلاس مقاومت بسیار بالایی در برابر ترددهای بالا دارد و سطحی کاملا پایدار و استاندارد به سالن ورزشی شما می‌بخشد.

کفپوش استارت

کفپوش قرمز استارت

از ویژگی‌های بارز کفپوش استارت این است که مقاومت سایشی بالایی داشته و احتیاجی به نگهدارنده و یا واکس مخصوص ندارد. رنگ قرمز این محصول بسیار زیبا بوده و عموما در باشگاه‌های چند منظوره، سالن‌های بدنسازی، مهدکودک‌ها، فضاهای آموزشی و باشگاه‌های پر ترافیک استفاده می‌شود.

• کفپوش گرانولی

کفپوش‌های گرانولی به صورت تایل و در ابعاد 100*100 سانتی‌متر و در ضخامت‌های 18 الی 70 میلی‌متر تولید می‌شوند. این کفپوش‌ها ضربه‌گیری بسیار خوبی دارند و ایمنی سطح را افزایش می‌دهند. از جمله مزایای کفپوش‌ گرانولی عدم نیاز به چسب برای نصب و اجرا آن‌ها است، بنابراین این کفپوش‌ها قابلیت جابجایی داشته که این ویژگی برای افرادی که در فضای اجاره‌ای هستند بسیار حائز اهمیت است.

کفپوش پارکی

کفپوش پارکی گرانولی

کفپوش‌های گرانولی تایل قابل استفاده در مکان‌های سرپوشیده و فضای باز است. اما لازم به ذکر است که رنگ قرمز این محصول مناسب فضای باز نمی‌باشد زیرا تنها رنگ‌هایی که در برابر شرایط جوی مقاوم بوده و دچار رنگ پریدگی نمی‌شوند، رنگ‌هایی نظیر مشکی، طوسی، یشمی و اخرایی هستند، البته اگر تمایل دارید از رنگ قرمز در فضای باز استفاده نمایید رنگ اخرایی این محصول بسیار نزدیک به رنگ قرمز است. اما در سالن‌های ورزشی و مکان‌های سرپوشیده می‌توانید با خیال راحت رنگ دل خواهتان را انتخاب کنید. این کفپوش مناسب باشگاه‌های بدنسازی، حیاط مدارس و زمین بازی کودکان است.

 

• کفپوش تایل کورت

کفپوش تایل کورت، دارای مهندسی هوشمند بوده که علاوه بر اینکه از خراشیدگی پوست جلوگیری می‌کند در حین باران و با وجود رطوبت مانع از لغزش پاها می‌شود.

کفپوش تایل کورت ورزشی فضای باز

کفپوش تایل کورت ورزشی قرمز فضای باز

این کفپوش به صورت تایل در ابعاد 30*30 سانتی‌متر و ضخامت 8 میلی‌متر، ساخت کشور ایران است. کفپوش تایل کورت مناسب زمین‌های فوتبال، بسکتبال، والیبال، بدمینتون، پینگ‌پونگ و تنیس و اسکیت است.

• کفپوش تنیس و اسکیت

از ویژگی‌های بارز کفپوش تنیس و اسکیت، عدم نیاز به چسب در اجرا است. این کفپوش به صورت تایل در ابعاد 30*30 سانتی‌متر و در ضخامت 9 میلی‌متر، ساخت کشور ایران است.

کفپوش تنیس و اسکیت

کفپوش تنیس و اسکیت

کاربری کفپوش تنیس و اسکیت مانند کفپوش تایل کورت است که شامل زمین‌های تنیس و اسکیت، هاکی، والیبال، بسکتبال حتی سالن‌های بدنسازی و چند منظوره است.

• کفپوش درجاریز

کفپوش درجاریز به صورت ریختگی در محل اجرا، و طول و عرض آن متناسب با پروژه انتخاب می‌شود، ضخامت استاندارد این کفپوش 15 میلی‌متر به بالا است. کفپوش درجاریز به دلیل ضربه‌پذیری بسیار خوبی که دارد مناسب زمین‌های بسکتبال، تنیس، والیبال، اسکواش، بدمینتون، پارک بازی و مدارس است.

خرید و قیمت کفپوش درجاریز

کفپوش درجاریز

از ویژگی‌های بارز این کفپوش امکان تولید آن در هر رنگی است، رنگ قرمز این محصول برای فضاهای آموزشی و یا فضای بازی کودکان مانند پارک‌ها یا مهدکودک‌ها بسیار مناسب است.

قیمت کفپوش‌های ورزشی قرمز

قیمت کفپوش‌های ورزشی قرمز فضای باز و مکان‌های سرپوشیده متفاوت است. کفپوش‌های ورزشی قرمز مناسب فضای باز به دلیل ساختارشان و ویژگی‌های نظیر مقاومت در برابر تغییرات شرایط جوی قیمت بالاتری دارند، قیمت این کفپوش‌ها از 300,000 تومان شروع شده در حالی که قیمت کفپوش‌های مناسب مکان‌های سرپوشیده از 130,000 تومان شروع می‌شود.