معرفی کفپوش ضد آب

 عزیزم مراقب باش روی کفپوش های قشنگ‌مون آب نریزه!

کفپوش های ضد آب یکی از موضوعات داغ این روزهای بازار کفپوش هستند. ما در اینجا دقیقا قصد داریم تا بهترینهای این محصول را به شما معرفی کنیم. خبر خوب آنکه می‌توانید کفپوشی همچون کفپوش چوبی را نیز به عنوان کفپوش ضد آب انتخاب کنید. برای انتخاب کفپوش های ضد آب عجله نکنید. انواع کفپوشهای راحت و زیبا در این لیست قرار دارند و قرار نیست شما به دلیل ضد آب بودن آنها کفپوشی با جنس و ظاهری خاص را انتخاب كنيد.

چرا و کجاها به کفپوش های ضد آب نیاز داريم؟

صدای افتادن گلدان پر آب یا برعکس شدن لیوان آب روی کفپوش، دل هر صاحبخانه‌ای را که به زیبایی کفپوش خود اهمیت می‌دهد مي لرزاند. اگر شما هم جزو آن دسته اي هستيد كه تكرار يا شنيدن جملاتي همانند: «عزیزم مراقب باش اون آب روی کفپوش‌های قشنگمون نریزه» یا «چند بار گفتم این کفپوشا با آب می‌پوسد، لطفا این وسایل رو اینجا نشور» خسته شده‌اید، بايد بدانيد كه وقت خريد کفپوش ضد آب برای خانه تان فراسيده است.

آيا تا به حال شاهد بوده‌اید که موکتی پر تراکم با کرک و پرز فراوان هر آنچه را روی آن ریخته شود به خود جذب کند و بعد از مدتی بپوسد یا دائما بوی نم بدهد؟ یا کفپوش چوبی یا لمینتي را ديده ايد که در اثر برخورد با آب جمع شود و چوب آن اصطلاحا بترکد؟ اگر اين صحنه ها را ديده باشيد، تصديق مي كنيد كه همه اینها صورت زشتی به کفپوش خانه ما می‌دهد. کفپوش های ضد آب برای فضایی مانند حمام و آشپزخانه یا در صورت داشتن فرزند کوچک و حیوان خانگی، انتخاب مناسبی برای سراسر خانه به نظر می‌آیند.

چه کفپوشهایی، کفپوشهای ضد آب هستند؟

به بزرگترین ظرفی که ممکن است روی کفپوش شما واژگون شود و در آن مایعات و آب وجود داشته باشد فکر کنید. تصور كنيد كودك ۴ ساله تان یک گالون شیر را پخش زمین کند یا فرض كنيد که گلدان بزرگ گوشه منزل با شیطنت‌های حیوان خانگی تان واژگون ‌شود. تمام این اتفاقات چه واقعی یا چه در حد تصور ترسناک و عذاب آور است، چون قطعا یک قسمت از کفپوش را تخریب خواهد کرد. کفپوش های ضد آب، بسته به نوع آن، غالبا چهار لایه دارند که لایه ضد آب آنها در هر جایی از کفپوش قابل اجراست.

این لایه اگر در معرض آب قرار گیرد کنده نمی‌شود، باد نمی‌کند و حالت صاف و صیقلی خود را از دست نمی‌دهد. در میان محصولات لمینت، وینیل و در ميان كفپوش هاي بافتني، موکت را می‌توان به عنوان محصولاتی ضد آب نام برد که به طور خاص و متفاوتي از دیگر محصولات شاخه خود ساخته می‌شوند. کاشی های سرامیک، پروسلین و همچنین کفپوش لاستیکی نيز كه نمونه هاي آن را بارها در حمام، آشپزخانه، انبار و امثالهم ديده ايد، از جمله کفپوشهای ضد آب هستند.

در انتها

با آنکه همه ما بعد از ریخته شدن هر مایعی به سرعت نقطه مورد نظر را پاک و تمیز مي كنيم اما  کفپوش های ضد آب هم خیال ما را راحت تر خواهند کرد و هم از صرف انرژی بیشتر می‌کاهند چون در نهایت اطمینان داریم که کفپوش ما تخریب نمی‌شود. به خصوص كه کفپوشهای ضد آب متنوعي در بازار این محصولات وجود دارند. تنها نكته اي كه باقي مي ماند اين است كه در هنگام خرید به انواع، مکان نصب و کارکرد کفپوش هاي ضد آب دقت کنید و حتما در این مورد تحقیق كنيد تا در خرید خود به نتیجه مطلوبی دست یابید.

اطمینان داشته باشید، در هر رسته از کفپوشی که مورد علاقه شماست، می توانید، مدلهای ضد آب آن را نیز پیدا کنید.

دیدگاه خود را بنویسید