فروشگاه کفپوشان

موکت طرح دریفتد گراند

تومان

ویژگی های محصول

• تایل • ابعاد 30*91 • الیاف 100% پلی امید • ردیف بافت 1/12
نظرات کاربران
1نظر

اگر کاربر مکان های پر تردد هستید و در کنار دوام و مقاومت موکت، انواع مختلف طرح و رنگ و به ویژه چینش موکت برای تان اهمیت خاصی دارد، پیشنهاد ما موکت طرح دریفتد گراند است!
این طرح در صنعت موکت با عنوان پازلی در کف اتاق شناخته می شود. دلیل این امر شیوه های مختلفی است که برای چیدن تایل های موکت به کار می روند.
همین تنوع چینش در کنار طرح ها و رنگ های فوق العاده باعث شده تا گالری ها، نگارخانه ها، مراکز هنری و تفریحی، کودکستان ها و زمین های بازی کودکان در داخل ساختمان ها و مراکز بزرگ تجاری از عمده خریداران موکت مدل دریفتد گراند باشند.

نقد و بررسی محصول

موکت طرح دریفتد گراند پیشنهاد ویژه شرکت موکت رویا ! تولید کننده این طرح غول صنعت کفپوش در دنیاست! شرکت موهاک که از سال ۱۸۷۸ اولین فرش ها را در ایالات متحده آمریکا تولیده کرده همواره رکن اصلی و رسالت خود را حفظ و ارتقای کیفیت دانسته است و همین رویکرد باعث شده تا طی بیش از صد سال انقلاب های بزرگی در تولید و طراحی صنعت موکت به وجود آورد.
حال پختگی این شرکت پیشتاز در عرصه کفپوش را می توانیم در طرح هایی چون دریفتد گراند مشاهده کنیم.
این طرح شرکت رویا همین رویکرد همگرای موهاک را در ایران در عرصه تولید و خدمات پیاده کرده است.
همگرایی در معماری، مُد، نوآوری، فناوری روز و سازگاری با محیط زیست و طبیعت از طرح مزبور یک محصول ماندگار در تاریخ صنعت موکت به وجود آورده است.
سه عامل استانداردهای جهانی، ویژگی های فنی و طراحی این طرح تضمین کننده جایگاه ممتاز آن به ویژه در آمریکا و اروپاست.

جنس موکت طرح دریفتد گراند

با توجه به آنچه گفته شد و دوام و مقاومت بالای این طرح، کاربران مکان های پر تردد و عمومی موکت طرح دریفتد گراند را در فهرست اولویت های خود قرار داده اند. الیاف پلی آمید به کار رفته در این موکت همان ویژگی هایی را به آن بخشیده که مختص چنین مکان هایی است. مقاومت بالا در برابر کوبش و ضربات پا و وسایل سنگین در محیط، مقاومت سایشی و رنگ پذیری و تنوع رنگی در کنار قابلیت برگشت پذیری الیاف در برابر وسایلی چون میز و صندلی محبوبیت ویژه ای نزد کاربران عمومی و مسکونی به این طرح بخشیده است.
اگر کف خانه یا فضای عمومی لوکس خود را با این موکت می پوشانید، هیچ نگرانی درباره بهداشت و سلامت آن به دل راه ندهید! این طرح به دلیل وجود همین الیاف پلی آمید نه تنها مقاومت شیمیایی بالایی دارد، بلکه تمیز کردن آن نیز آسان است. در همین حال یکی از نکات فنی که برای کاربران عمومی و مسکونی بسیار حائز اهمیت است، ضد آلرژی بودن و مقاومت در برابر حساسیت های پوستی موکت است؛ چرا که در زندگی شهری امروز، این مورد به وفور یافت می شود.

بافت موکت مدل دریفتد گراند

آنچه اکثر موکت های تایل را از سایر محصولات متمایز می سازد، بافت لوپ، حلقوی یا گره ای موکت است. موکت مدل دریفتد گراند از بافت تافتد و لوپ برخوردار است. لوپ بودن ساختار موکت به آن مقاومت و سفتی قابل توجهی می بخشد که باعث می شود در اثر ضربات سنگین و اجسام گوناگون موجود در محیط آسیب نبیند. تنها کافی است که لوپ بودن این طرح را در کنار جنس الیاف آن یعنی پلی آمید به عنوان دو ویژگی ممتاز کنار هم قرار دهید تا متوجه شوید که تا چه میزان می توان این طرح را برای کاربری های عمومی و مسکونی ضمانت کرد!

طرح و رنگ متمایز و ممتاز موکت دریفتد گراند

ابعاد این طرح موکت رویا خاص است. تایل های ۳۶ در ۱۲ سانتی متری این طرح نه تنها از طرح ها و رنگ های بی نظری بهره می برد که کمتر در طرح های سایر رقبای شرکت رویا دیده می شود، بلکه امکان برخورد با آن همچون یک پازل را به خریدار و مشتری می بخشد. با خرید محصولی مقرون به صرفه و از نظر اقتصادی و قیمت معقول و موجه شما می توانید از چنین امکانات گسترده ای از طرح و رنگ و چینش برخوردار شوید و چنان جاذبه ای به محل کار خود ببخشید که تاثیر مستقیم و مثبت روانی را بر ذهن مشتریان و مراجعان خود بر جای بگذارید.

نصب و اجرای موکت طرح دریفتد گراند

با توجه به اندازه و ماهیت فیزیکی این طرح شما حق انتخابی گسترده و باور نکردنی در اجرا و نصب این طرح خواهید داشت! همان طور که عموم مردم این طرح را همچون یک پازل می شناسند، شما نیز می توانید از گزینه های مختلفی برای چیدن تایل های موکت در مکان مورد نظر برخوردار باشید: طرح های یکپارچه، نیم راسته، اشلار آجری، جناقی، طرح سبدی، نیم راسته تخت تنها تعدادی از گزینه های موجود است.
طرح تصادفی یا شخصی سازی شده خودتان را نیز به این مجموعه اضافه کنید!

1 دیدگاه برای موکت طرح دریفتد گراند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • تحصیلی
    2 مارس 2021

    خوبه.من راضیم