فروشگاه کفپوشان

موکت طرح هامون

تومان

ویژگی های محصول

• رول • عرض رول : 3 متر • طول رول : 12 متر • متراژ کل رول : 36 متر • نوع نخ : پلی پروپیلن • نوع بافت : لوپ

موکت طرح هامون که پرزهای کوتاهی دارد ، توسط کمپانی موکت ظریف مصور تولید شده است. اگرچه این موکت برای کاربری های متفاوتی به کار می‌رود و هم کاربران خانگی خواهان خرید آن هستند و هم کاربران اداری اما موکت مدل هامون به چند دلیل در میان مدیران آی تی شرکت ها جایگاه خاصی دارد. نخست اینکه الیاف این موکت از جنس پلی پروپیلن است و این جنس، موکت هامون را ضد الکتریسیته ساکن می‌کند. همین ویژگی مهم این موکت را به انتخاب مناسبی برای اتاق های سرور و اتاق هایی تبدیل می‌کند که بار الکتریکی بالایی دارند. دلیل دیگری که مدیران آی تی خواهان نصب موکت طرح هامون در اتاق های سرور هستند، مقاومت الیاف موجود در این موکت در برابر حرارت بالاست. همین نکته باعث می‌شود که مدیران آی تی دیگر نگران نگران آتش گرفتن کفپوش در صورت از کار افتادن اسپیلت های اتاق سرور نباشند.

نقد و بررسی محصول

هامون ، موکتی برای کتابخانه ها

موکت طرح هامون همچنین به دو علت برای نصب در کتابخانه ها مناسب است. نخست اینکه وجود این موکت باعث حذف صداهای آزاردهنده در محیط و آرامش افراد حفظ می‌شود. دوم اینکه این موکت به دلیل نوع بافتی که دارد، مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش دارد. یعنی کارمندان یک کتابخانه می‌توانند بدون عذاب وجدان تخریب و تغییر شکل کفپوش، میزها را برای جابه جا کردن روی موکت بکشند و یا نگران افتادن کتاب های قطور از دست مراجعان و خودشان نباشند. این موکت در برابر سنگین ترین وسایل و کتاب ها آسیبی نمی‌بیند و الیافش از قیافه نمی‌افتد. به علاوه این موکت خیلی ساده و بدون دردسر تمیز می‌شود، رد لک و کثیفی بر روی آن باقی نمی‌ماند و در اثر شستشو با مواد شوینده قوی نیز تغییر رنگ و شکل نمی‌دهد.

موکت هامون را در ابعاد وسیع ببینید

هرچند که در هنگام خرید موکت ،  نمونه کوچکی از طرح موکت را میتوانید ببینید، آن را لمس کنید یا با ویژگی های آن آشنا شوید، اما به شما پیشنهاد میکنیم این موکت را در سطح وسیع ببینید. نصب نهایی این موکت بسیار شیک و مدرن است. بسیاری از معماران داخلی که به فروشگاه کفپوشان برای خرید موکت طرح هامون مراجعه می‌کنند، آن را برای فضاهایی در نظر می‌گیرند که دکوراسیون مینیمال دارند. به طور کلی موکت مدل هامون برای سلیقه ها و مخاطبان خاص طراحی شده است. طوری که پس از نصب، محیطی آرام و مدرن را به شما هدیه می‌کند و ذهنیت کارمندان را در خصوص فضاهای اداری به کلی تغییر می‌دهد.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *