فروشگاه کفپوشان

درباره ما

پس از چند دهه کار و تجربه در شرکت توسعه و عمران شهر که هم در حوزه طراحی داخلی فعالیت داشتیم و هم در کار ساخت و ساز، خیلی خوب با احساس مشتریان کفپوش آشنا هستیم. پیدا کردن کالای باکیفیت، فروشنده آگاه و منصف، نصاب مورد اعتماد و خدمات پس از فروش خوب، آنقدر در ایران کار سخت و زمانبری است که خریدار را به غیر از رنج پول خرج کردن به ناامیدی و بلاتکلیفی نیز می‌رساند. خود ما در کفپوشان به عنوان خریداران کالایی به غیر از کفپوش که در شناخت جنس و کیفیت آن تجربه و تبحر نداریم، بارها با این احساس سردرگمی مواجه شده‌ایم و بعد از اینکه فروشگاه معتبری را یافته‌ایم، حسرت خورده‌ایم که چه میشد اگر آن فروشگاه، کالای مرتبط دیگری را هم می‌فروخت و به این واسطه، بار و رنج جستجوی دیگری را از شانه‌های‌مان کم می‌کرد…

کفپوشان در یک کلام آمده تا خیال مشتری خواهان کفپوش را راحت کند. آمده تا بدون هیچ نوع جانبداری، اول از همه مشتری را نسبت به کفپوش مورد نیازش آگاه کند و سپس تمام آنچه را که می‌تواند بخرد، پیش رویش بگذارد تا او، خود بسنجد و با چشم‌های کاملا باز بخرد.

ما در کفپوشان به این باور، اعتقاد قلبی داریم که خرید آگاهانه ممکن نمی‌شود مگر زمانی که امکان انتخاب گزینه‌های متنوع با قیمت‌های متفاوت داشته باشیم. ما این کار را در زمینه‌ای آغاز و دنبال می‌کنیم که در آن تخصص داریم؛ به امید آنکه کار ما مسیر واقعی‌اش را طی کند و همه آنان که در کسب و کاری، خدماتی، مهارتی یا کالایی تخصص دارند نیز این مسیر را بروند و شاهد روزی باشیم که کارشناسان و کاربلدان، پاسخگوی نیازهای زندگی روزمره‌مان باشند، و نه دلالان و واسطه گران.