درباره ما

حسام آیدن

مدیرعامل کفپوشان
درباره ما

آقای هاشمی​

مسئول كفپوشان سرويس
درباره ما

خانم حسینی

مدیر مالی و حسابدار
درباره ما

صوفیا افشاری

کارشناس فروش بخش ورزشی
درباره ما

سجاد بابایی

کارشناس فروش بخش بیمارستانی
درباره ما

حسن آیدن

کارشناس فروش​
درباره ما

نسترن داوودی

منشی

کفپوشان، همراه شما برای ایجاد بستری خاص در محیط کار و زندگی

کفپوشان، مجموعه ای است از کارشناسان کاربلد و همکاران دلسوزی که با نهایت توان خود در هر گام در کنار مشتری خواهند بود. ما در کفپوشان می دانیم که انتخاب، خرید و نصب کفپوش برای مشتریان تا چه حد می تواند سخت اما مهم باشد، پس ما اینجاییم تا دغدغه های شما را بشنویم، به سوالاتتان پاسخ دهیم، در تمامی مراحل انتخاب تا نصب در کنارتان باشیم و در نهایت با دیدن لبخند رضایت شما شاد شویم.
ما درکفپوشان، تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی کفپوش ایران را به شما معرفی می کنیم، از انواع کفپوش های بیمارستانی و فضای درمانی، تا کفپوش های ورزشی فدراسیونی، در کفپوشان بهترین ها را پیدا خواهید کرد. ما با کامل ترین مجموعه از نامدارترین برندهای داخلی و خارجی به شما حق انتخاب خواهیم داد و در کنارتان اصولی ترین و حرفه ای ترین فضاها را به نظاره خواهیم نشست.

با ما دغدغه‌ای در انتخاب کفپوش نخواهید داشت!

کفپوشان، مجموعه ای است بی مانند که در دهه گذشته آغاز به کار کرد و امروز به کامل ترین و جامع ترین مرجع تخصصی کفپوش ایران بدل شده است. مفتخریم که در کفپوشان، همواره پاسخگوی سوالات و دغدغه های شما در زمینه کفپوش بوده ایم چرا که می دانیم خرید انواع کفپوش تا چه حد می تواند سخت و گیج کننده باشد اگر کارشناسی دلسوز و آگاه در کنار شما نباشد. ما در هر گام در کنار شما خواهیم بود.
کفپوشان با در اختیار داشتن زبده ترین کارشناسان کفپوش تخصصی و همچنین دسترسی به کامل ترین مجموعه کفپوش های ایرانی و خارجی، می تواند هوشمندانه ترین انتخاب شما برای خرید کفپوش باشد. ما مشاوره رایگان و نامحدود برای شما داریم تا شما مطمین باشید که تمامی پاسخ ها را دریافت کرده و بهترین گزینه را انتخاب نموده اید.