مطالب عمومی کفپوش بیمارستانی

خرید کفپوش بیمارستانی از کفپوشان نیازمند توجه به مراحلی است که باید با دقت فراوان انجام شوند تا تیم کفپوشان بتواند در پایان بهترین کفپوش را اجرا نماید و رضایت شما مشتریان را بدست بیاورد. در ادامه تلاش می کنیم شما را با این مراحل آشنا سازیم.

مرحله اول: نیاز سنجی

مرحله اول با نیاز سنجی آغاز می شود. پس از تصمیم گیری در مورد خرید کفپوش باید مرحله نیاز سنجی به اجرا در آید. کفپوشان با به کارگیری کارشناسان خبره، فرآیند نیاز سنجی را با توجه به آیین نامه و استاندارد انجام می دهد و سپس نیاز واقعی را می سنجد و در اختیار کارفرما قرار می دهد. اطلاعاتی که در این زمینه بدست می آید بسیار ارزشمند است.

مرحله دوم: پیش مهندسی

مرحله دوم با مرحله پیش مهندسی آغاز می شود. در این مرحله تمامی مشخصات محیط، محل نصب، نوع کاربری و مواردی که می توانند به طور مستقیم بر نصب کفپوش اثر بگذارند مورد توجه قرار می گیرند. تیم کارشناسی و مهندسی کفپوشان این مرحله را با رعایت تمامی استانداردها انجام می دهد و به شما کمک می کند به راحتی بتوانید این پروسه را پیش ببرید.

مرحله سوم: اجرای زیرساخت

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مراحلی که در انتخاب کفپوش بیمارستانی مد نظر قرار دارد اجرای زیر ساخت است. قبل از آنکه کفپوش نصب شود زمین باید آماده گردد و شیب مناسبی داشته باشد. این مسئله نیازمند دانش مهندسی است و بر اساس اطلاعاتی که از مرحله پیش مهندسی بدست می آید شکل می گیرد. همین امر باعث شده است که برند کفپوشان به یک برند شناخته شده و حرفه ای تبدیل شود. زیرا به خوبی می توانید این مرحله را برای شما سازماندهی کند و در پایان زمین را برای نصب کفپوش آماده می سازد.

گزینش مناسب ترین کفپوش برای بیمارستان

خرید کفپوش بیمارستانی باید با انتخاب بهترین کفپوش صورت گیرد. شما در صورتی می توانید از بهترین کفپوش استفاده کنید که نیازهای سطح را به خوبی مشخص کرده باشید. به طور مثال، اگر قرار است کفپوش در محیطی نصب شود که رفت و آمد بسیار زیاد است، بی شک مقاومت آن مهم است. اما اگر کفپوش قرار است در یک بخش نصب شود که بیماران عفونی بستری می شوند، بی شک توجه به قابلیت آنتی باکتریال اولین مسئله ای است که مد نظر قرار می گیرد. مهندسان و کارشناسان کفپوشان ابتدا شرایط محیطی را به طور کامل بررسی می کنند و سپس بهترین و مناسب ترین کفپوش را به شما ارائه می دهند.

اجرا بر اساس استانداردها

کفپوشان پس از ارائه کفپوش بیمارستانی این کفپوش را بر اساس استانداردها در کلنیک، درمانگاه و یا محیط بیمارستانی شما اجرا می کند. بهتر است بدانید امروزه استانداردهای زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که همگی توسط ارگان ها و سازمان های معتبر ارائه شده اند و توجه به آنها نقش موثری در کارآیی و عملکرد کفپوش های بیمارستانی دارد. شرکت کفپوشان به عنوان یکی از بزرگترین مجریان کفپوش در سراسر ایران این محصولات را به خوبی اجرا می نماید و به شما کمک می کند تمامی مراحل را از زمان خرید تا اجرا در یک بستر امن پشت سر بگذارید.

کفپوشان در کنار شماست!

شرکت کفپوشان همواره به نیازهای مشتریان خود در تمامی بخش ها از جمله بخش های بیمارستانی و درمانی توجه دارد و در تلاش است عملیات انتخاب و تهیه کفپوش بیمارستانی و نصب آن را بسیار ساده سازد تا شما بتوانید به راحتی به آن دست پیدا کنید. شما می توانید قبل از انتخاب کفپوش بیمارستانی با کارشناسان ما در تماس باشید و از مشاوره های رایگان و تخصصی کارشناسان این مرکز بهره مند شوید. کفپوشان در تمامی مراحل کنار شماست.