انواع کفپوش از نظر کاربری

انواع کفپوش براساس طرح

انواع کفپوش بر اساس قیمت

 انواع کفپوش بر اساس رنگ

انواع کفپوش بر اساس کشور سازنده

فروشگاه کفپوشان برای شما عزیزان و خریداران محترم، راهنمای خرید کفپوش را اختصاص داده است که به شما کمک خواهد کرد تا خریدی هوشمندانه در حوزه کفپوش صورت دهید.

هدف، آن است تا شما عزیزان را با توجّه به فضای مورد نظر خود برای نصب و اجرای کفپوش در انواع مختلف آن و نوع کاربری مورد نظر شما، از طریق راهنمای خرید کفپوش به کالا و محصول ایده آل تان راهنمایی کنیم تا با خیالی راحت و آسوده دست به خرید کفپوش مورد نظر خود بزنید.

در صفحه راهنمای خرید کفپوش چند بخش اصلی وجود دارد که به آنها اشاره خواهیم کرد تا شما عزیزان به راحتی به محصول مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.

راهنمای خرید کفپوش از نظر کاربری

اوّلین نکته ای که اکثر ما هنگام خرید کفپوش به آن توجّه می کنیم این است که کفپوشی که با آن روبرو شده ایم، چه کاربری دارد و آیا متناسب با نیاز فضای مورد نظر ما تولید شده است و باید آن را بخریم؟

فروشگاه کفپوشان در نظر دارد تا شما عزیزان با توجّه به نیاز خود، کفپوش مورد نظر را پیدا کرده و سپس اقدام به خریداری، نصب و اجرای آن نمایید.

به عنوان مثال، شما خریداران عزیز می توانید به صفحه لینک شده کفپوش اتاق خواب مراجعه کرده و از چند و چون انواع کفپوش های موجود برای این فضا اطّلاعات لازم را کسب نمایید.

راهنمای خرید کفپوش بر اساس طرح

نکته حائز اهمّیت این است که اکثریت ما درباره طرح های مختلف کفپوش، مطالب مختلفی شنیده ‌ایم و می خواهیم خرید خود را بر اساس طرح رقم بزنیم. از این جهت است که دسته بندی ای در وب سایت فروشگاه بر اساس طرح کفپوش، در نظر گرفته شده است.

مهمترین دسته بندی ها بر اساس طرح کفپوش عبارتند از: کفپوش طرح سنگ، کفپوش طرح بتن، کفپوش طرح سرامیک، کفپوش شیشه ای، کفپوش طرح رنگی و کفپوش پولکی.

راهنمای خرید کفپوش بر اساس رنگ

با توجّه به اهمّیت رنگ، در دنیای مدرن و طراحی دکوراسیون داخلی خانه های مان در عصر حاضر، بسیاری از ما به دنبال رنگ کفپوش هستیم و تلاش داریم تا خرید خود را بر اساس رنگ کفپوش صورت دهیم. و به عنوان مثال، در وب سایتِ فروشگاه، خریداران عزیز و محترم می توانند انواع دسته بندی کفپوش ها بر اساس رنگ را مشاهده کنند و برای نمونه به صفحه کفپوش‌های رنگ سبز، قرمز، مشکی، طوسی و ... دسترسی پیدا کنند و بر اساس سلیقه شخصی و رنگ دلخواه خود کفپوش مدّ نظر را بیابند و سپس اقدام به خریداری، نصب و اجرای آن در فضای مورد نظرشان کنند.

راهنمای خرید کفپوش بر اساس کشور سازنده

بسیاری از مشتریان کفپوش، طیّ سفرهای خود با برندهای مختلف این محصولات آشنا شده‌اند و تمایل دارند تا بدانند این برندهای کفپوش که متعلّق به کشورهای مختلف تولید کننده کفپوش هستند، آیا در بازار کشور موجودند یا خیر. و ناگفته پیداست نام بسیاری از کشورهای تولید کننده کفپوش درجه یک و مرغوب بر سر زبان هاست و احتمالا مشتری و خریدار برای تضمین کیفیّت و دوام کفپوشِ خود به صرف هزینه ای مناسب و مقرون به صرفه نیاز دارد تا با کشور سازنده برندهای معتبر کفپوش در سراسر جهان آشنا شود و یا شاید خریدار بخواهد بداند آیا در خود کشورِ ما، محصولات کشورهای دیگر نیز کار شده اند یا خیر.

کفپوشان برای این دسته از خریداران نیز دسته بندی ویژه ای را تدارک دیده تا اولویّت خرید کفپوش بر اساس کشور سازنده یا تولید کننده آن برای این دسته از خریداران عزیز فراهم شود. شما عزیزان می توانید در این دسته بندی، کفپوش مورد نظر را بر اساس ایرانی یا خارجی بودن آن بیابید و یا بر اساس کشور سازنده خارجی به عنوان مثال، چین، کره جنوبی، آلمان و ... به کفپوش مورد نظر خود به راحتی دسترسی پیدا کنید. البتّه خریداران و مشتریان عزیز باید یک نکته را مورد توجّه قرار دهند و آن اینکه با توجّه به محدودیّت های فعلی در کشور بسیاری از محصولات کفپوش وارد نمی‌شوند و واردات آنها متوقف شده است. از اینرو، در این دسته بندی با محدودیّت و تعداد کمی از کفپوش ها بر اساس نام کشور تولید کننده آنها روبرو هستند.

سخن آخر اینکه کفپوشان همواره تلاش داشته تا خود را در قالب ذهن مخاطب قرار داده و با توجّه به ذهنیّت مشتری و خریدار، یافتن کفپوش مورد نظر را بر اساس اولویّت و نیاز مخاطب صورت دهد.

کفپوشان، پل ارتباطی شما مشتریان عزیز و محصولات کفپوش موجود در بازار کشور است و با مهندسی فروش تلاش خواهد کرد تا مزایا و معایب کفپوش های مختلف را به شما عزیزان معرّفی کند و در ادامه روند، خدمات نصب و اجرای انواع مختلف کفپوش را در اختیار شما قرار خواهد داد.
پس تجربه لذّت خرید و انتخاب هوشمندانه کفپوش را تجربه کنید!

نویسنده: بهنام رشیدی