فروشگاه کفپوشان

موکت تشریفات ظریف مصور

تومان

موکت تشریفات ظریف مصور قرمز(ورساچ طلایی)

موکت تشریفات ظریف مصور قرمز پرفروشترین فرش قرمز یا کناره استکه با طرح رنگ طلایی در حاشیه و طرح ورساچه عرضه میشود.این محصول مناسب ترین گزینه برای ورودی ساختمان راه پله هاو راهروهای شما در فضای مسکونی اداری و هتل ها میباشد.نام ظریف مصور همواره همرده با اطمینان از کیفیت و خدمات پس از فروش است. قیمت موکت تشریفات ظریف مصور بهترین برگ برنده این محصول خوشنام است.

نقد و بررسی محصول

مشخصات فنی موکت تشریفات ظریف

این موکت در ۴ عرض ۸۰ و ۱۰۰ و ۱۲۰ و ۱۵۰ در دسترس خریداران است . در صورتیکه متراژ سفارش شما بیش از ۲۰ متر طول باشد میتوانید با ثبت سفارش موکت خود را در طول دلخواه بصورت یکپارچه در اختیار داشته باشید. موکت تشریفات ظریف مصور تنها در رنگ قرمز تولید و عرضه میشود و طرح ورساچه در کناره ان تنها به رنگ طلایی موجود است.

مراقبت و نگهداری این محصول

طبیعتا هر چه بیشتر در نگهداری موکت تشریفات ظریف مصور کوشا باشید میتوانید مدت طولانی تری این محصول را با کیفیت اولیه داشته باشید.استفاده از جارو برقی برای نظافت و شامپو فرش و کف همراه با فرچه نرم و ابر توصیه میشود. هرگز برای نظافت از شوینده های با خاصیت اسیدی و بازی شدید استفاده نکنید.

قیمت و خرید موکت تشریفات ظریف مصور

قیمت فروش هر متر مربع موکت تشریفات ظریف مصور قرمز(ورساچ طلایی)هم اکنون ۷۹٫۰۰۰ تومان است. این قیمت که مصوب شرکت موکت ظریف مصور است برای عموم قابل دسترسی است.شما میتوانید خرید خود را بصورت حضوری در دفتر مجموعه کفپوشان انجام دهید یا بصورت غیر حضوری از طریق سایت پس از استعلام قیمت اقدام به خرید نمایید

می توانید صفحه راهنمای خرید موکت تشریفات را بخوانید.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *