فروشگاه کفپوشان

کفپوش بیمارستانی کمپارس

تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

ویژگی های محصول

⦁ مقاومت بالا در برابر تردد ⦁ ساختار یکپارچه ⦁ ساختار هادی الکتریسیته یا کانداکتور ⦁ مقاوم در برابر مواد شستشو دهنده شیمیایی

کفپوش کمپارس را بشناسید

شرکت کمپارس یک تولید کننده بسیار قدرتمند در حوزه‌ی کفپوش ورزشی است اما کفپوش بیمارستانی کمپارس محصولی است که این شرکت به صورت انحصاری وارد کشور کرده تا در پروژه-های تخصصی بیمارستانی از آن استفاده شود.

نقد و بررسی محصول

کفپوش هموژن کمپارس

کفپوش هموژن به کفپوش‌هایی گفته می‌شود که دارای ساختار تک لایه هستند که این ویژگی باعث می‌شود کفپوش هموژن بعد از گذشت سال‌ها همچنان بتواند ظاهر خود را حفظ کند. همان‌طور که می‌دانیم مقاومت بالا در برابر تردد، مقاومت در برابر چرخ تخت و ویلچر و ویژگی‌های بهداشتی از جمله مهمترین دغدغه‌های مدیران بیمارستان ها هستند دغدغه‌ای که کفپوش هموژن کمپارس تمامی آن‌ها را رفع خواهد کرد. ساختار این کفپوش به گونه‌ای است که با گذشت زمان و فشار سنگین ناشی از تردد بالا شاهد سفید شدن یا از بین رفتن لایه رویه نخواهیم بود؛ چرا که این کفپوش به صورت یکپارچه و از یک لایه بسیار مقاوم و با کیفیت ساخته شده است.

کفپوش‌های هادی الکتریسیته بیمارستانی کمپارس

کفپوش بیمارستانی کمپارس علاوه بر ساختار یکپارچه دارای ساختار هادی الکتریسیته یا کانداکتیو نیز هست که این ویژگی برای کفپوش اتاق عمل بسیار ضروری است. بنابراین کفپوش بیمارستانی کمپارس یک گزینه ایده آل برای اتاق عمل خواهد بود.

قیمت کفپوش بیمارستانی کمپارس

با توجه به تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در کفپوش‌های هموژن کانداکتیو نباید از این کفپوش انتظار یک کفپوش ارزان قیمت را داشت؛ البته که برای یک کفپوش اتاق عمل بحث کیفیت و ویژگی‌های تخصصی در اولویت اول قرار دارد که این محصول خوش نام کمپارس تمامی ویژگی‌های لازم و تخصصی را داراست.
برای کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناس کفپوشان تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *