فروشگاه کفپوشان

کفپوش صنعتی مشبک

تومان

ویژگی های محصول

⦁ تایل ⦁ تعداد در هر بسته 12 عدد ⦁ اندازه: 50*50 ⦁ ضخامت3.5 سانتیمتر ⦁ وزن 1.4 کیلوگرم ⦁ مناسب برای فضاهای صنعتی ⦁ مقاوم در مقابل وزن های بالا ⦁ کاملا قابل شستشو

مشخضات و کاربری کفپوش صنعتی مشبک

کفپوش صنعتی مشبک در ابعاد۵۰*۵۰ و پایه‌های حدود سه سانتی تولید می‌شود. این محصولات می‌توانند در بسیاری از کاربری‌های سنگین از جمله نمایشگاه‌های تجاری و شوروم‎های اتوموبیل و حتی در کاربری‌های موقت مانند سکوهای نمایش و رویدادهای یک روزه مورد بهره‌برداری قرار گیرند.

نقد و بررسی محصول

فواید استفاده از کفپوش های صنعتی مشبک چیست؟

یکی از مزایای کفپوش صنعتی مشبک ۵۰*۵۰ اجرای آسان و بدون نیاز به وسایل فیکس کننده و یا چسب می‌باشد. با فصل‌هایی که در اطراف تایل‌های این کفپوش‌ها ایجاد شده می‌توان در هر ساعت به متراژ ۱۰۰ متر مربع در کف اجرا کرد. یکی دیگر از وظایف این فصل‌ها دادن فضای انعطاف‌پذیر عرضی به کفپوش تایل می‌باشد که مقاومت آنها را در برابر نیروهای فیزیکی مانند انبساط و انقباض بالا خواهد بود. بنابراین در نهایت می‌توان گفت دو عامل مقاومت در برابر اشعه‌های مُضر خورشید و مقاومت در برابر انبساط و انقباض؛ موجب می‌شود تا بتوان از کفپوش ۵۰*۵۰ صنعتی در فضاهای باز هم بهره‌برداری کرد.در سیستم تولید کفپوش ۵۰*۵۰ دو عامل مقاومت در برابر تغییر رنگ و همینطور مقاومت در برابر ضربه معیارهای اساسی هستند تا بتوان از این محصول با آرامش بهره‌برداری کرد.

این محصول می تواند جور چینی از رنگ‌ها باشند با کمی تامل و انتخاب با حوصله رنگ در این کفپوش‌ها می‌توان فضایی سرد و بی‌رنگ را تبدیل به فضایی مهیج و زیبا کرد. در انتخاب رنگ کفپوش‌های ۵۰*۵۰ صنعتی هیچ محدودیتی را در انتخاب رنگ نخواهید داشت.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتیجه گیری :  کویرتان را به دریا تبدیل کنید

برای صاحبین نمایشگاه‌ها و غرفه‌ها و یا اشخاصی که از رنگ کف پارکینگ منزل خود خسته شده اند، همچنین مدیران شرکت‌هایی که سطح زیبا و جذاب فضا برایشان اهمیت دارد کفپوش‌های تایل صنعتی گزینه انتخابی است که ضمن مقاومت، عدم محدودیت متراژ و با رنگ بندی های متنوع هرگونه تردیدی را خنثی می‌سازد.