فروشگاه کفپوشان

کفپوش تارکت

تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

ویژگی های محصول

ضد الکتریسیته ساکن نفوذ ناپذیری

تمامی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی نیاز به پوششی تخصصی دارند تا در کنار زیبایی مراقبت‌های بهداشتی و درمانی را نیز آسان کند.
این دست از کفپوش ها مثل کفپوش تارکت با توجه به ویژگی‌ها و استانداردهایی که دارند راه حل‌هایی را ارائه می‌دهند که بستر یک محیط درمان عاری از هر گونه آلودگی و شیوع بیماری‌های عفونی شود

نقد و بررسی محصول

این کفپوش‌ها چه چیزی را در اولویت ارائه می‌دهند ؟

اولین اولویت ایجاد کفپوش بیمارستانی ای مانند کفپوش تارکت احترام به محیط زیست و رفاه حال بیماران است. از آنجایی که توجه به آسایش بیماران در صدر اولویت قرار دارد، باید از کفپوشی با طرح و رنگی مناسب استفاده شود، چرا که بیماران احساس خواهند کرد در بیمارستان تمام مواردی که به احساس خوب منجر می‌شود در نظر گرفته شده تا در طول مدت درمان خود آرامش و آسایشی توأم با حسی دلپذیر بدون استرس داشته باشند.

از طرفی، براساس اصول روانشناسی طراحی مناسب فضای اتاق حسی همانند بودن در محیطی آشنا همچون خانه را در بیماران بوجود می آورد. که نقش بسزایی در کاهش مدت درمان و بیماری دارد. از دیگر ویژگی‌های کفپوش تارکت می‌توان به کاهش صداهای محیطی و همینطور وسایلی همچون تخت‌ها و صندلی‌های چرخدار اشاره کرد که آرامش بیشتری را برای بیماران به وچود خواهد آورد.

این کفپوش در برابر مواد شستشو دهنده شیمیایی که در مراکز درمانی استفاده می‌شود بسیار مقاوم است و به همین دلیل ضد میکروب و آلودگی است.

مزایای کفپوش تارکت

نفوذ ناپذیری

کفپوش تارکت به سبب روشی که برای اجرا دارد (تمامی شکاف‌ها و درزها متصل می‌شوند) باعث می‌شود تا کنترل پاکیزگی و زدودن عفونت‌ها بر روی آنها امری ساده‌تر باشد.

ضد الکتریسیته ساکن

کفپوش تارکت ضد الکتریسیته ساکن است که به سبب این ویژگی استفاده از وسایل درمان و جراحی به سادگی صورت گرفته و به آرامش و امنیت بیماران لطمه‌ای وارد نمی‌کند.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

یک جمع‌بندی کلی که بخش درمانی را مجاب به خرید این نوع کفپوش می‌کند

تفکر ما ارائه محصولاتیست که با نگهداری آسان و دوام بالا نیاز بخش‌های درمانی را مرتفع سازند. در رابطه با این نوع کفپوش نیز زمانیکه جزئیات مشخصات کفپوش بيمارستاني را بررسی می‌کنیم می‌توانیم بگوییم بالا بودن مقاومت این کفپوش‌ها در برابر مواد شوینده و ضدعفونی کننده، سادگی در حرکت تخت‌ها و چرخ‌ها، پایداری بالا در برابر تردد زیاد مراجعین و قابلیت کنترل الکتریسیته ساکن و… از مزایایی است که باعث آرامش بیماران و کادر درمانی خواهد شد.