نصب کفپوش

 

تعهدات اجرایی شرکت کفپوشان

تعهد ما به مشتریان‌مان از مرحله اجرای محصول انتخابی‌شان محکم‌تر می‌شود. با این توضیح که اکثر مشتریان ما این احساس را دارد که تمام آنچه به کیفیت محصول مربوط می‌شود را می‌توان در هنگام خرید به دست­ آورد. این در صورتی است که مرحله بعد، یعنی اجرا و نصب کالا، بسیار حساس و در کیفیت آن تاثیرگذار است. ارتباط بین ما و مخاطبان‌مان، در بخش نصب کفپوش وارد مرحله جدیدی می‌شود که گاهی در آن، چالش‌­های متفاوتی وجوددارند.‌ اما درنهایت، ما این را به‌خوبی می‌دانیم که یک اجرای بدون نقص، در کیفیت و ماندگاری این ارتباط، تأثیر مثبت دارد.

نگاهی اجمالی به کیفیت کار گروه­ های اجرایی ما

ما گاهی به اجرای محصول در فضایی کوچک مانند یک اتاق متعهد می‌شویم. گاهی هم به اجرای صحیح یک محصول خاص در کاربری­‌های حساس و تخصصی. قرار ما این است که هر کجا که گرو­ه‌های اجرایی ما حضور داشتند، حاصل آن، آرامش و رضایت مخاطبان‌مان باشد.

  • گروه­‌های اجرایی ما انسان­‌های سخت­ کوشی هستند که با چاشنی خلاقیت، حاضر می­‌شوند.
  • گروه­‌های اجرایی ما متخصصانی هستند که ظرافت در انجام کار را الگو، قرار می­‌دهند.
  • گروه­‌های اجرایی ما به‌موقع حضور پیدا می­‌کنند و باحوصله، کار را به اتمام می ‌رسانند، اما هیچ‌چیز جای کیفیت را نمی­‌گیرد.
  • گروه­‌های اجرایی ما پس از کار، از منزل شما خارج می­‌شوند، اما ضمانت انجام کارشان، همیشه می‌ماند.

 

حرفه ای ها با حرفه ای ها کار می‌کنند

گروه اجرایی کفپوشان، با داشتن سابقه طولانی در زمینه انجام عملیات پوشش کف، به شما اطمینان می‌دهد که کاری منحصر به فرد و بی‌عیب و نقص را به شما تحویل دهد. در واقع باید این‌گونه گفت، هنگام صحبت در مورد کیفیت یک   موکت یا کفپوش، نیمی از کار مربوط به شرکت تولید­کننده کفپوش و نیمی دیگر، مربوط به گروهی است که آن کفپوش را در محل پیاده‌سازی می­‌کنند. تعهدات شرکت کفپوشان، نسبت به مشتریان پایانی ندارد، یعنی آنچه ما­ انجام می­‌دهیم یک تعهد مداوم است. تعهد و سابقه ما در کفپوشان، در واقع سرمایه و اعتبار ما است.