حمل و ارسال کالا

حمل و ارسال کالا هماهنگ با مشتری

حمل و ارسال کالا

ارسال کالا به مقصد تهران و کرج

کفپوشان با در نظر گرفتن این که  ارسال کالا برای شما مهم و حساس است مواردی را در این بخش خدمتتان عرض مینماید.

ارسال کالا به مقصد تهران و کرج مطابق با بازه زمانی که مشتریان درخواست دارند خواهد بود، به این معنی که برخی از مشتریان ما زمان خاصی را برای تحویل کالایشان درخواست میکنند تا بتوانند شرایط و پیش زمینه نصب و اجرای کالایشان را فراهم سازند و برخی دیگر از مشتریان نیز جهت دریافت کفپوش سفارشی خود زمان زیادی ندارند و تقاضای کوتاه ترین زمان را برای تحویل کالایشان میکنند.

در همه این موارد انعطاف پذیری ممکن وجود دارد و میتوان موارد را با کارشناس فروش به هماهنگی رساند اما در شرایط معمول: کوتاه ترین زمان رسیدن به تهران ۱۲ ساعت و بلندترین زمان آن ۲۴ ساعت میباشد.
نکته: ممکن است در روزهای تعطیل و یا قبل آن حمل و ارسال کالا با تداخل روبرو شود که ما این موضوع را با مشتریانمان در میان خواهیم گذاشت.

حمل کالای شهرستان (مسافت بالای ۱۵۰ کیلومتر)

کفپوشان سعی بر این دارد تا با ارسال سریع و مطمئن کالای شما آرامش خرید و دریافت آسان محصول را برایتان فراهم سازد.

از این رو برای ارسال کالای شما با باربری هایی همکاری میکند که تحت نظارت اتحادیه کشوری حمل کالا و طبق تعرفه های استاندارد حمل فعالیت دارند.

 

علاوه بر آن باربری های عضو این اتحادیه موظفند کالای شما را بیمه کرده و بدون هیچگونه آسیبی در زمان معین تحویلتان نمایند.

نکته: در صورت وقوع حادثه و یا خسارت دیدن کفپوش شما شرکت بیمه کننده کالا موظف است خسارت وارده را به شما پرداخت نماید.

وظایف بیمه گذار در صورت وقوع خسارت در زمان حمل و ارسال کالا:

⦁ هنگام ارسال کالا در صورتی که کالایی مفقود یا آسیب ببیند بلافاصله از متصدیان حمل درخواست خسارت میشود.

⦁ ارزش کالا و برآورد آن: چنانچه بیمه گذار و باربری توافق خاصی نداشته باشند ارزش کالا بر اساس قیمت خرید آن محاسبه میگردد.

⦁ درخواست خسارت: با مدارک زیر اصل خسارت از شرکت بیمه قابل دریافت میباشد.

⦁ اصل بیمه نامه

⦁ اصل بارنامه یا قرارداد حمل

⦁ اصل سیاهه فاکتور

نحوه اعلام شماره بارنامه به خریدار

هنگام ارسال کالا اعلام شماره بارنامه میبایست توسط کارشناس فروش مربوطه از طریق شبکه های مجازی و به صورت ارسال تصویر اصل بارنامه و شماره و آدرس تخلیه بار مقصد انجام شود.

به این موضوع توجه داشته باشید که زمان رسیدن کالا به شهرهای بزرگ حدود ۴۸ ساعت و شهرهای کوچکتر که نیاز است حجم کالای ارسالی آنها کامل شود در حدود ۷۲ ساعت میباشد.

کفپوشان این اطمینان را به شما میدهد که کفپوش شما را تا زمان رسیدن به مقصد پشتیبانی کند و حتی پس از واریزی شما نیز آن کالا را کالای خود بداند.

حمل و ارسال کالا

باربری ها

در اینجا نام برخی از باربری ها به همراه مشخصات کامل آنها و شهرهای مقصدشان را برای آشنایی بیشتر شما با آنها اعلام میکنیم.

⦁ موسسه حمل و نقل تهران (خ شوش غربی ایستگاه قند و شکر)

شهرهای اصلی مورد قرارداد: زابل و زاهدان- اندیمشک- دزفول- شوشتر- مسجد سلیمان- اهواز- آبادان- خرمشهر- سربند- ماهشهر- مشهد- سبزوار- نیشابور- اسفراین- بیرجند- گیلان- مازندران- گلستان-

اصفهان- نجف آباد- شهرکرد- بوشهر- یاسوج

⦁ حمل و نقل اتوبار کرمان (شوش غربی – ۵۵۳۳۱۸۲۵ و ۵۵۳۲۸۴۰۲)

قبول حمل کالا به تمام نقاط تهران به ویژه استان کرمان

⦁ باربری شهاب (خ شوش غربی روبروی پارک بهاران)

حمل کالای شما عزیزان به تمام نقاط کشور به ویژه شهرهای: شیراز- بوشهر- جهرم- مرودشت- کازرون- فسا- گناوه- لار- یزد- کاشان- قم- اراک- شازند

⦁ حمل و نقل میرحسینی (خ شوش غربی خ شهید هرندی – ۵۵۰۷۴۷۶۱ و ۵۵۰۸۳۱۴۱)

قبول حمل کالا به تمام نقاط کشور به ویژه جزایر جنوبی

⦁ باربری پیشتاز بندر (تهران خ شوش غربی – ۵۵۰۵۵۰۷۲ و ۵۵۰۵۵۰۷۱)

قبول حمل کالا به تمام نقاط کشور

⦁ باربری وطن (تهران خ شوش غربی – ۵۵۱۸۷۲۷۲ و ۵۵۱۸۷۳۷۳)

قبول حمل کالا به تمامی نقاط کشور

نکات حائز اهمیت در خصوص ارسال کالا

⦁ کلیه بسته بندی کفپوشها مخصوصا در قسمتهای آسیب پذیر مانند لبه ها و انتهای رولها توسط لایه های مقاوم ایمن سازی شده است اما در کنار این از مشتریان درخواست داریم در هنگام بروز هرگونه

آسیب یا مشکل در ظاهر کالا قبل از تحویل گرفتن بار مراتب را به ما اطلاع دهید.

⦁ برای جلوگیری از اختلال در نظم پرداختی های هزینه حمل کلیه کالاهای ارسالی به شهرستان از درب باربری پس کرایه خواهد شد.

⦁ مشتریان میتوانند در صورت آشنا بودن با باربری خاص خودشان معرفی کننده آن باشند. (این کار جهت اطمینان بیشتر شما مشتریان عزیز میباشد)

⦁ بهتر است باز کردن رولها و یا بسته بندی های کفپوش و موکت توسط گروه اجرایی (نصابها) انجام شود. این کار به دلیل پیشگیری از خسارت بیشتر در کالاهایی میباشد که به اشتباه ارسال شده است که پیش آمدی اجتناب ناپذیر است.

نکته: به مشتریان عزیز پیشنهاد میدهیم جابجایی بارهای سنگین را به عهده مسئولین حمل و یا گروه اجرایی بسپارند تا هم از آسیب رسیدن به سلامتی شما جلوگیری شود و هم اصول جابجایی بارها رعایت شده باشد.

⦁ روش باربری ممکن است در کالاهای کوچک و یا ارسال نمونه ها تغییر کند. در کنار این باید بدانید تمامی باربری های سنگین، تیپاکس، پست و خطوط پروازی میتوانند حامل کالا و یا نمونه شما باشند.

نکته مهم در خصوص هزینه های حمل

در شهرهای مختلف و حتی باربری های مختلف در شهرها تعرفه های مختلفی از قیمت حمل وجود دارد و تنها چند باربری هستند که تعرفه های استانداردی دارند. گروه کفپوشان با توجه به سابقه کاری با

این باربری ها و شناخت کامل آنها سعی بر این دارد تا شما کمترین هزینه ها را برای دریافت کالای خود پرداخت نمایید.

نتیجه گیری: امن و مطمئن مانند کفپوشان

با توجه به آنکه امروزه تحویل بسیاری از مرسولات و سفارشات بصورت حمل و ارسال از طرف ارائه دهنده کالا به جای تحویل حضوری و مستقیم انجام میشود، در نتیجه ضمانت سلامتی محصول در کنار

سرعت بالای تحویل از وظایف فروشنده است. در این زمینه کفپوشان مانند همیشه قدرتمند عمل کرده است، بطوریکه سعی نموده ضمن قرارداد با معتبرترین شرکتهای حمل و نقل، بیمه و حق انتخاب به

مشتری، حتی مادامی که در اندک موارد کالا دچار نقصی در تحویل شود به سرعت اقدام به مرجوعی کرده و یا محصولی جدید جایگزین و تحویل سفارش دهنده گرامی دهد.