فروشگاه کفپوشان

بازدید از پروژه شما

بازدید از پروژه شما

بازدید در محل پروژه _ از صفرتا صد اجرای کفپوش با شماییم

در کفپوشان، یکی از مهمترین ملاقاتهای ما میتواند از طریق بازدید در محل پروژه شما اتفاق بیافتد و این یعنی درک کامل کاری که باید انجام شود.

بازدید از فضای کاربری شما میتواند به ما کمک کند تا بهترین و مناسبترین کفپوش را بر اساس شرایط محیط، تناسب و هارمونی های موجود برایتان معرفی نماییم و این یعنی روشی اصولی و مفید برای آرامش خاطر بیشتر شما مشتریان عزیز.

شرایط بازدید از محل پروژه

⦁ شخصی که از فضای کاربری شما بازدید میکند مشاور است نه فروشنده، او قصد دارد بهترین نظرات را پس از بازدید در محل پروژه ارائه نماید. برای هماهنگی این شخص میتوانید با مشاور تلفنی گفتگو نمایید.

⦁ بهتر است در هنگام مراجعه مشاور به محل پروژه کارفرما و یا نماینده آن فضای کاربری در محل حضور داشته باشند تا تمامی گفتگوها با درکی متقابل انجام گردد.

⦁ ساعت و زمان ملاقات توسط کارشناس تلفنی شما انجام خواهد شد.

⦁ بازدید از پروژه های تخصصی و عظیم توسط مشاورانی متخصص انجام میشود که باعث هرچه بیشتر شدن آرامش خاطر صاحبان کاربری های تخصصی خواهد شد.

نکته: به صاحبان کاربری ها و یا نمایندگان آنها پیشنهاد می کنیم کلیه دغدغه های خود را در خصوص خرید کفپوش مورد نیازشان و یا اجرای آن به ذهن بسپارند و یا برای اطمینان بیشتر آنها را یادداشت کنند تا در هنگام مشاوره و بازدید از محل پروژه هیچ دغدغه یا موردی که به بهتر شدن کار کمک میکند از قلم نیافتد.
بازدید از پروژه شما

هزینه های بازدید از پروژه

بازدید از محل پروژه های مشتریان عزیز در صورتی که خارج از شهر باشند شامل هزینه های ایاب و ذهاب خواهد بود که قطعا قبل از مراجعه، این موضوع و رقم آن هماهنگ خواهد شد تا در صورت رضایت شما این کار صورت گیرد، اما در کنار این باید دانست این هزینه، هزینه رفت و آمد شما و کارشناس اما مشاوره آن کاملا رایگان در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

هزینه های مشاوره در تهران با تعرفه تاکسی های اینترنتی خواهد بود که ما در کفپوشان برای کاهش این هزینه ها با اسنپ قرارداد همکاری بسته ایم تا رضایت شما فراهم شود.

نتیجه گیری: کفپوشان وارد میشود

جهت حصول بهترین نتیجه در امر طراحی داخلی، بازدید از محلی که قرار است پروژه بر روی آن اعمال شود به جهت تشخیص جنس کفپوش، نوع چیدمان و رنگبندی از نکاتیست که بسیار حائز اهمیت میباشد چراکه، کلید تبادل مفید و ارتباطی دوطرفه بازدید متخصصین برای هرچه بیشتر شدن تاثیر محصول و راحتتر شدن انتخاب مشتریان میباشد.

در این راستا، متخصصین کفپوشان بصورت کاملا حرفه ای عمل کرده و با هدف آسایش بیشتر و شرایط انتخابی بهتر برای مشتریان عزیز، تعمیدات مناسبی جهت مشاوره حضوری رایگان فراهم آورده است.