جایگاه کفپوش پی وی سی گرفلور در بازار پی وی سی ورزشی

0
223

 كمی درباره یکی از قدیمی ترین، مشهورترین و بهترین برندهای تولید کفپوش پی وی سی ورزشی دنیا

درباره کفپوش های ورزشی به ویژه از نوع پی وی سی همراه پرسش هایی مطرح بوده است. مشتریان به دلیل تنوع کفپوش ها و اینکه کفپوش یکی از اجزای جدانشدنی خانه ها، سالن های ورزشی، مراکز تجاری و غیره است، حق دارند که بدانند چه برندهایی در این عرصه معتبر هستند.

یکی از قدیمی ترین، مشهورترین و بهترین برندهای تولید کفپوش، «گرفلور» نام دارد و در میان انواع برندها، کفپوش پی وی سی گرفلور از جایگاه ممتازی برخوردار است. نگاهی اجمالی به این برند برتر، نشان می دهد که چرا این برند در سراسر دنیا توجه خریداران زیادی را به خود جلب کرده است.

با آغاز زندگی مدرن به مفهوم کنونی آن، انقلاب بزرگی در عرصه ساختمان سازی در اوایل قرن بیستم روی داد و این انقلاب تمام صنعت های وابسته به ساختمان سازی را تحت تاثیر خود قرار داد. یکی از پایه ای ترین حوزه ها، حوزه کفپوش ساختمانی بود. در سال ۱۹۳۷ در لیون فرانسه شرکتی با نام «گرفلور» تاسیس شد که در حوزه کفپوش به طور تخصصی و حرفه ای آغاز به کار کرد. پس از گذشت بیش از ۸۰ سال از عمر این برند، کفپوش پی وی سی گرفلور با اعتباری که به دست آورده و طیف گسترده محصولاتی که عرضه کرده، توانسته بازار جهانی این حوزه را زیر پر و بال خود بگیرد.

اگرچه طیف محصولات و خدمات این برند چنان گسترده است که خارج از حوصله این مقاله است. اما می توانیم در اینجا گرفلور را در یک حوزه، یعنی محصولات پی وی سی مورد بررسی قرار دهیم.

خدمات متفاوت و پیشروی گرفلور

خدمات پیشروی این برند مشهور در عرصه کفپوش های پی وی سی طیف گسترده از فضاهای شهری را در بر می گیرد. در این رابطه فقط کافی است به استفاده از کفپوش پی وی سی گرفلور در محیط های آموزشی، مدارس و دانشگاه های اروپا، مراکز درمانی و بیمارستان ها، کارخانه های صنعتی، سالن های ورزشی، هتل ها، خانه ها و رستوران های مشهور، اداره ها و فرودگاه های بین المللی سراسر دنیا اشاره کنیم.

در حوزه ورزش به طور خاص، اکثر سالن های ورزشی اروپا از محصولات این شرکت بهره می برند. در سالن های لیگ والیبال ایتالیا، فرانسه و نیز زمین های بسکتبال لیگ های معتبر اروپا از محصولات پی وی سی گرفلور به طور وسیعی استفاده می شود. دلیل چنین توجه گسترده ای نه تنها به تنوع رنگ و طرح کفپوش ها بازمی گردد، بلکه باید به استفاده از مدرن ترین و ظریف ترین فناوری های کفپوش در تولید این کفپوش ها هم اشاره کرد. فناوری هایی که از تاسیس این برند تا به امروز پا به پای دنیای مدرن پیش رفته است.

علاوه بر تولید کفپوش پی وی سی ورزشی، خدمات نصب و نگهداری گرفلور هم شایان توجه است. تیمی مجرّب از تکنیسین های نصب و حفاظت از کفپوش های پی وی سی، شبکه گسترده ای را در سراسر جهان به خود اختصاص داده اند که کارهای مربوط به نصب این برند را انجام می دهند.

 

کفپوش پی وی سی گرفلور

قابلیت‌های به روز این برند

یکی از قابلیت های به روز این برند، گزینه شخصی سازی مشتری بر روی وب سایت این شرکت است. پیش بینی مدیران این برند مبنی بر اینکه مشتریان خواستار چه نوع محصولی هستند، باعث شده که کاربران بتوانند محصول مورد علاقه خودشان را دریافت کنند. به این صورت که مشتری می تواند ابتدا عکس های خانه اش را آپلود، و به این وسیله محصول مورد نظر خود را به بهترین حالت برای متخصصین گرفلور توصیف کند. این کارشناسان پس از دریافت عکس ها، نسبت به طراحی، نصب و خدمات پس از فروش محصول برای مشتری در حرفه ای ترین شکل ممکن اقدام می کنند.

نکته جالب درباره نرم افزارهای مربوطه این است که مهندسین و معماران می توانند با مراجعه به وب سایت، بافت و طرح و رنگ کفپوش دلخواه خود را سفارش داده و پس از دریافت نمونه ای از کفپوش مورد نظرشان، آن در نرم افزارهای طراحی مثل اتوکد وارد کرده و نتیجه نهایی کار خود را به صورت حرفه ای شبیه سازی و مشاهده کنند.

درباره گواهی نامه ها و ضمانت نامه های گرفلور

در مورد اسناد مربوط به ضمانت و اعتبار محصولات و خدمات پس از فروش برند گرفلور، مشتریان می توانند در همان وب سایت، علاوه بر بروشورها و مشخصات فنی و قیمت محصولات، دستورالعمل نصب و مهمتر از همه، ضمانت نامه ها و گواهی نامه های بین المللی در حوزه های مختلف حرفه ای را مشاهده کنند. بخش ویژه وب سایت که به این موارد اختصاص داده شده، شامل اسناد و کتاب های آنلاین تخصصی در این حوزه است.

وجود نکات و موارد مهم در این برند برای دست اندرکاران و صاحبان سالن های ورزشی بسیار حیاتی است. به خصوص که امروزه در سرمایه گذاری های خود برای مدیریت هزینه ها و طول عمر محصول باید اطلاعات جامعی کسب کنیم.

گرفلور در ارائه خدمات و اطلاعات ویژه و کاربردی در حوزه کفپوش، برندی پیشرو است. کفپوش پی وی سی گرفلور به عنوان یکی از گزینه های ویژه و صاحب نام، از این اطلاعات به طور کامل و جامع برخوردار است و می تواند مشتریان را در این عرصه راهنمایی کند.
 
 

 

محصولات مرتبط

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید