فروشگاه کفپوشان

چمن مصنوعی مونوفیلامنت

تومان

ویژگی های محصول

⦁ استفاده از الیاف تیولون هلند ⦁ دوام و طول عمر بالا ⦁ امکان استفاده در پروژه­ سنگین ⦁ ارتفاع برگ : 25(mm) ⦁ تراکم طولی: 140×200 ⦁ فاصله ردیف بافت (اینچ):5/16 ⦁ ساختار : تخت با آوند مرکزی

معرفی چمن مصنوعی مونوفیلامنت

چمن مصنوعی مونوفیلامنت از الیاف مرغوب ساخته شده و مقاومت بالایی دارد.
فیلامنت‌های این چمن مصنوعی از ۲ طیف رنگ سبز تشکیل شده و ارتفاع ۲۵ میلیمتری دارند.

این یعنی رنگ این چمن مصنوعی بسیار به ظاهر چمن طبیعی نزدیک بوده و یکنواخت نبودن رنگ الیاف آن در شادابی محیط تاثیر زیادی می‌گذارد.
همچنین ارتفاع الیاف نسبتا بلند آن، تنوع کاربری‌های آن را بیشتر می‌کند یعنی شما در هر محیطی که بخواهید می‌توانید روی این چمن مصنوعی حساب باز کنید.

نقد و بررسی محصول

ویژگی چمن مصنوعی مونوفیلامنت

برخلاف خیلی از چمن مصنوعی هایی که تنها از جنس الیاف خوبی برخوردارند، چمن مصنوعی مونوفیلامنت علاوه بر الیاف با کیفیت دارای تراکم زیاد و همینطور وزن فیلامنت‌های بالایی می‌باشد که این موضوع پایداری واستحکام آن را بیشتر می‌کند. لایه زیرین مونوفیلامنت از یک لایه از جنس پروپیلن و یک لایه نمد برای نگهداری بهتر الیاف بافته شده و استحکام بیشتر زیره در برابر کوبش و سایش می‌باشد. هم چنین بکینگ این چمن مصنوعی دارای پوشش تکمیلی لاتکس هست که قابلیت ارتجاعی آن را افزایش می‌دهد. این بدان معناست که این چمن مصنوعی نه تنها در مراحل حمل، نصب و نگهداری دچار آسیب نخواهد شد بلکه بعد از نصب هم مقاومت بالایی در برابر انواع کشش‌ها و کوبش‌های فیزیکی دارد.

چمن مصنوعی مونوفیلامنت مناسب چه افرادی می‌باشد؟

شما هم اگر جزء افراد خاص پسند هستید و همزمان کیفیت محصول نیز برای شما اهمیت دارد یا فضایی پرتردد دارید، چمن مصنوعی مدل منوفیلامنت گزینه خوبی برای شما به حساب می آید. یعنی می‌توانید این چمن مصنوعی را به ویلای شخصی خود ببرید و یک فضای بازی ایمن و جذاب برای خود و خانواده‌تان ایجاد کنید. همچنین اگر مدیر یکی از مدارس هستید، مونوفیلامنت می‌تواند خیال شما را از بابت زنگ تفریح‌های پر شور و هیجان و هم از جنبه ماندگاری و سلامت بهداشتی راحت کند. به طور قطع می‌توان گفت تمام کسانی که با چمن مصنوعی مونوفیلامنت در فضای مورد نظرشان بستری سبز ایجاد کرده اند، امنیت و آرامش را به مدت سالیان طولانی برای خود تامین کرده اند و رضایت کامل داشته‌اند.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتیجه‌گیری: به سبزی چمن به نرمی موکت

چمن مصنوعی مونوفیلامنت لذت استفاده از چمن طبیعی را برای شما تداعی می‌کند و برای تمامی تفکراتی که از قبل درباره چمن مصنوعی داشتید تعریف جدیدی ارائه می‌دهد. محصول مونوفیلامنت با بهره‌گیری از دو طیف رنگی سبز به طبیعی شدن هرچه بیشتر چمن مصنوعی کمک می‌کند و با مقاومت بالا و استحکام زیاد شما را از هرگونه هزینه جانبی جهت نگهداری و تعمیرات بی نیاز می سازد. این محصول مقرون به صرفه و ایده‌آل را برای اجرا در هر نوع فضایی که دارید در لیست‌تان جای دهید.