فروشگاه کفپوشان

کفپوش Multiplay

ویژگی های محصول

⦁ رول ⦁عرض رول 2 متر ضخامت 4 میلیمتر ⦁ قابل درز جوش ⦁ بدون کاهش ابعاد ⦁ انتی باکتریال ⦁ لاک پلی یورتان جهت مقاومت سایشی

کفپوش Multiplay ورزش را به عشق تبدیل می‌کند

کفپوش Multiplay یعنی سطحی برای تمامی ورزش‌ها. این نام برای این کفپوش رولی انتخاب شده به دلیل این که قابلیت‌های کفپوش Multiplay امکان این را می‌دهند تا ورزشکاران بسیاری از ورزش‌های سالنی بتوانند بر روی سطح این کفپوش به بازی مشغول شوند البته باید گفت به غیر از دو ورزش پر جهش والیبال و بسکتبال به این دلیل که ضخامت کفپوش مناسب برای ورزش‌های پر جهش ۶ تا ۸ میلی‌متر است و کفپوش Multiplay چهار میلی‌متر ضخامت دارد.

راهنمای خرید کفپوش زمین بسکتبال

کفپوش Multiplay برای چه ورزش‌هایی مناسب است؟

ورزشکاران بسیاری از ورزش‌های گروهی مانند فوتسال و هندبال، بازیکنان تنیس و بدنسازی می‌توانند با کفپوش Multiplay تعامل مناسبی برقرار کنند. سطح روی این کفپوش باعث می‌شود تا ورزشکاران بتوانند ثبات حرکتی خود را حفظ کنند و این باعث آرامش ذهنی آنها در هنگام ورزش و مسابقه خواهد شد. در کنار این باید گفت کفپوش Multiplay به دلیل وجود یک لایه فوم سلولزی در بخش زیر خود می‌توانند نیروهای حاصله از تمامی ضربات ورزشکاران را جذب و در سطح کفپوش پراکنده کند و این یعنی نهایت ایمنی در استفاده از کفپوش ورزشی.

نقد و بررسی محصول

ساختار و رنگ‌بندی کفپوش Multiplay

کفپوش Multiplay محصول شرکت Vinyflex ایران است که با عرض ۲ متر و با ضخامت ۴ میلی متر ارائه می‌شود. در تنوع رنگ‌های این محصول نارنجی، آبی، سبز و قرمز وجود دارند. که به نسبت کفپوش‌های ورزشی دیگر و یا حتی مدل استارت که آن هم محصول Vinyflex می‌باشد از درخشندگی و وضوح رنگ بالایی برخوردار هستند.Multiplay یک کفپوش رول است که مانند دیگر محصولات ورزشی شرکت Vinyflex ساختاری وینیلی چند لایه دارد که هرکدام از این لایه‌ها عملکرد ویژه‌ای به کفپوش‌ها می‌دهند که در ابتدای متن به آنها اشاره کرده‌ایم. اما اگر از مهم‌ترین بخش لایه‌های آن بگوییم لایه رویه این کفپوش است که مقاومت سایشی بالایی را ارائه می‌دهد. به این معنی که سطح رویه کفپوش Multiplay در برابر ترددهای بالا و کشیده شدن وسایل سنگین که بسیار هم در مجموعه‌های ورزشی اتفاق می‌افتد مقاومت بالایی دارد.

بهترین روش نصب و نگهداری کفپوش Multiplay

کفپوش رول Multiplay قابلیت اجرا و یکپارچه‌سازی با دستگاه درزجوش را دارد. این سیستم نصب کمک می‌کند تا تمامی قواره‌های کفپوش در سطح سالن ورزشی به هم متصل شوند. مزایای این روش در ابتدا بالا رفتن مقاومت کفپوش‌ها در برابر عوامل فیزیکی مانند انبساط و انقباض و پس از آن بالا رفتن سطح بهداشتی سالن ورزشی می‌باشد. به این معنی که دستگاه درزجوش تمامی شکاف‌های سطح کفپوش را که می‌تواند محل تجمع آلودگی باشند را از بین می‌برد. که این موضوع باعث افزایش سطح سلامتی در سالن ورزشی می‌شود.

در کنار این باید گفت در باشگاه‌های ورزشی که تعرق بدن و ریختن مایعات امری اجتناب ناپذیر است کفپوش‌هایی که قابلیت شستشوی آسان دارند کمترین دغدغه‌ها را ایجاد می‎کنند. اگر به بررسی روش‌های نظافت کفپوش رول Multiplay بپردازیم می‌توان راهکارهای آسانی را مانند استفاده از پارچه‌های نخی و مواد شوینده غیر اسیدی پیشنهاد داد.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتیجه‌گیری: از باشگاه تا المپیک

اگر از آن دسته افراد ورزش دوستی باشید که حتی یک بار پایتان به سالن‌های ورزشی باز شده باشد می‌دانید که انتخاب دیزاین مناسب چه تاثیری در روحیه ورزشکاران و رضایت آنان خواهد داشت مسئله‎ای که کفپوش Multiplay به خوبی پاسخگوی آن خواهد بود. کفپوش Multiplay پوشش مقاوم در عین انعطاف پذیری بالایی از خود ارائه می‌دهد که به امنیت و رضایت‌مندی هر چه بیشتر ورزشکاران کمک شایانی می‌کند. این محصول ویژه دیدگاه شما را نسبت به تمامی محصولات مشابهش تغییر خواهد داد و نظافت آسان و رنگ‌بندی متنوع هدیه ایست که با انتخاب این نوع کفپوش ورزشی به خود خواهید داد.