فروشگاه کفپوشان

چمن مصنوعی دایمند

تومان

ویژگی های محصول

چمن مصنوعی دایمند، کفپوشی که می درخشد

دوام بالایی که چمن مصنوعی دایمند دارد، نیاز هر نوع کاربری را پوشش می‌دهد. در واقع جنس و نوع الیاف این چمن بگونه ایست که می‌توان به راحتی در هر شرایط آب و هوایی با هر میزان تردد از آن استفاده کرد. نوع فیلامنت‌های این چمن مصنوعی از جنس پلی اتیلن و ساخته کمپانی Tencate هلند می‌باشد که از ساختاری با سطح مقطع نیم لوزی (سه وجهی) برخوردار است. این نوع ساختار یکی از جدیدترین دستاوردهای صنعت ساخت فیلامنت چمن‌های مصنوعی در جهان می‌باشد که در ۵ سال گذشته رشد چشمگیری در ساخت چمن مصنوعی داشته است.

نکته حائز اهمیت در رابطه با این نوع ساختار، استحکام و دوام بسیار بالای این نوع فیلامنت‌ها در برابر شکست، خم شدگی و کوبش می‌باشد.

نقد و بررسی محصول

اطلاعات ساختار چمن مصنوعی دایمند

لازم به ذکر است فیلامنت‌های چمن مصنوعی دایمند که ارتفاع ۲۵ میلی‌متری دارند از نخ هایی با پهنای ۱ میلی‌متر و دیتکس فوق‌العاده بالای ۱۳۲۰۰ گرم در ۱۰۰۰۰ متر طول برخوردار است. مسئله دیگری که ذهن کاربران و درخواست‌کنندگان چمن مصنوعی را به خود مشغول کرده، ماندگاری رنگ الیاف آن در شرایط جوی مختلف و در محیط‌های سر باز می‌باشد. از این حیث چمن مصنوعی دایمند دارای استاندارد DIN 54004 و DIN 53387 از کشور آلمان می‌باشد که این استانداردها به ترتیب ضمانتی بر پایداری رنگ و پایداری در برابر پرتوی فرابنفش می‌باشد.

مزایای چمن مصنوعی دایمند

علاوه بر تمامی ویژگی‌های ذکر شده، چمن دایمند از لایه زیرین فوق‌العاده‌ای نیز بهره می‌برد که این بکینگ شامل یک پوشش اولیه دو لایه متشکل از پلی‌پروپیلن (ماتریکس بافته) و پروپیلن نبافته (نمد) و یک پوشش تکمیلی ساخته شده از SBR لاتکس می‌باشد که باعث پایداری گره‌های بافت در عمق لایه های بکینگ می‌گردد. از لحاظ زیبایی نیز نمره خوبی را از کاربران گرفته که دو رنگ بودن الیاف آن و تراکم ۱۹۲۰۰ کوک در متر مربعی مزید بر این علت شده. در نهایت می‌توان گفت چمن مصنوعی دایمند برای هر کسی که می‌خواهد یک چمنزار زیبا و بادوام در محیط خود ایجاد نماید و تا سالیان سال از آرامش آن بهره‌مند گردد، گزینه‌ای مناسب است.

موارد کاربری چمن مصنوعی

⦁ کاربری‌های فضای باز با شرایط جوی متفاوت
⦁ محیط‌های پرتردد مانند سالن‌های ورزشی
⦁ فضای سبز اماکن مسکونی

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتیجه گیری: وقتی یک کفپوش پادشاه میشود…

انتخاب چمن مصنوعی دایمند امری هوشمندانه است. شاخصه چمن مصنوعی دایمند نسبت به دیگر محصولات، کارآمدی این محصول در انواع آب و هوای مختلف است. استفاده از این کفپوش، شما را از هر گونه محصولات مشابه بی‌نیاز خواهد کرد، چرا که استاندارهای این محصول مدرن و بیش از اندازه است. کفپوش چمن مصنوعی دایمند به سبب پایداری در برابر اشعه فرابنفش خورشیدی و همچنین مقاومت در برابر ضربه محصولی منحصر برای فضاهای باز و اماکن عمومی می‌باشد که طول عمر بالای آن یک برگ برنده محسوب می‌شود. اگر شما نیز طالب بهترین هستید هرگز انتخاب چمن مصنوعی دایمند را از دست ندهید