فروشگاه کفپوشان

کفپوش رول اکسکلوسیو

تومان

ویژگی های محصول

• رول • ضخامت 2 میل • لایه رویه 0.40 میلیمتر • وزن 2150 گرم بر متر مربع • عرض 2 متر • عایق صدا 13 دسیبل

ویژگی و کاربری کفپوش اکسکلوسیو

در اینجا از کفپوش اکسکلوسیو صحبت می‌کنیم، کفپوش‎هایی که شما را وارد بازی رنگ‌ها می‌کنند. این جمله را به این شکل هم می‌توان معنی کرد که اکسکلوسیو پر از رنگ‌های ساده و جذاب و درخشنده است که این خود یکی از ویژگی‌های خاص این محصول برای کسانی است که از شلوغی طرح‎ها به سمت انتخاب‎های ساده ولی دلپذیر تغییر نظر داده‎اند. مخاطبان کفپوش اکسکلوسیو می‌توانند صاحبان مهدهای کودک و مدارس و حتی صاحبان باشگاه‎های ورزشی و بدنسازی باشند، زیرا در این بخش‌ها و کاربری‌ها نیاز به شادی و هیجان وجود دارد و کفپوش اکسکلوسیو می‌تواند با ارائه‌ای از رنگ‎های جذاب این مهم را برای صاحبان این کاربری‎ها فراهم سازد.

نقد و بررسی محصول

ساختار کفپوش رول اکسکلوسیو

کفپوش رول اکسکلوسیو به صورت رول و یکپارچه و ساختاری ناهمگون یا وینیلی (چندلایه) هستند. که هر کدام از لایه‌های آنها نقش مهمی را در عملکرد کفپوش‌ها ایفا می‌کند. در مجموع دو لایه مهم کفپوش اکسکلوسیو وجود دارد:

  • بخش زیره آن یعنی لایه فوم می‌باشد که به بالا رفتن قدرت ارتجاعی کفپوش‌ها کمک می‌کند.
  •  لایه دوم که ماهیتی از PVC دارد رویی‌ترین بخش آن است که از سطح کفپوش‌ها در برابر ترددهای سنگین و ضربات احتمالی محافظت می‌کند.

نکته

لایه رویی کفپوش رول اکسکلوسیو در برابر ضربات سنگین مقاوم است و این جزو مزیت این کفپوش‌ها به دلیل بالا بودن قدرت ارتجاعی‌شان به حساب می‌آید، به همین منظور کفپوش اکسکلوسیو می‌تواند در باشگاه‌های ورزشی که افتادن وزنه‌های سنگین یا جابجا شدن دستگاه‌های ورزشی بر روی کف زمین امری اجتناب ناپذیر است پوششی مناسب با طول عمری بالا باشند. همین‌طور قدرت ارتجاعی کفپوش اکسکلوسیو می‌تواند در مدارس و مهدهای کودک باعث بالا رفتن سطح ایمنی شوند تا دانش آموزان بتوانند بدون دغدغه به بازی کردن یا ورزش بپردازند.

مقاومت کفپوش اکسکلوسیو در برابر نیروهای برشی و سایشی

یکی از اصول مهم کفپوش‌هایی که جهت اماکن عمومی به کار گرفته می‌شوند مقاومت آن‌ها در برابر نیروهای برشی مانند کشیده شدن اجسام تیز و برنده است. باید گفت لایه رویه کفپوش اکسکلوسیو با ضخامت ۰٫۲۵ میلی‌متر و محتوایی از PVC سخت می‌تواند مقاومت کفپوش‌ها را در برابر ضربه و خط و خش بالا ببرد. در کنار این باید گفت خط و خش‌ها باعث بیشتر شدن آلودگی سطح کفپوش‌ها می‌شوند. به این معنی که محل آنها می‌تواند فضای مناسبی برای تجمع انواع میکروب‌ها و یا باکتری‌های مضر باشد.

مزایای کفپوش اکسکلوسیو

کفپوش اکسکلوسیو با حالت رول تولید می‌شود و این یعنی نهایت یکپارچگی و به حداقل رسیدن درزها. در هنگام نصب کفپوش‌ها که خود دلیلی برای بالا رفتن سطح بهداشتی کفپوش‌ها در کاربری‌های حساس مانند مهدهای کودک و مراکز ورزشی است.

یک نکته مهم در مورد کفپوش اکسکلوسیو

این که حتی پس از استفاده طولانی مدت از کفپوش رول اکسکلوسیو شاهد کدر شدن آنها نخواهیم بود و این به دلیل بهره بردن این کفپوش‌ها از ماهیت PVC با کیفیتی مرغوب است که در کارخانه منحصربه فرد تارکت آلمان تولید می‌شود.

نتیجه‌گیری: رنگین کمان را به خانه‎هایتان بیاورید

برخلاف کفپوش‌هایی که از رنگبندی‌های پیچیده در ساختار خود استفاده می‌کنند محصول کفپوش اکسکلوسیو با طراحی ساده‌گونه و بسیار دلنشینی که دارد مناسب افراد شیک پسند است.
این محصول در انواع رنگبندی‌ها تولید شده و به خوبی سلیقه مختلف افراد را پاسخگو خواهد بوده است. ساختار خاص کفپوش‌های اکسکلوسیو که موجب مقاومت بالای فیزیکی در عین انعطاف پذیری ایده‌آلش شده، از آن محصولی به صرفه، کارآمد و دلپذیر می‌سازد که احساس رضایتمندی بالایی در استفاده‎کنندگان به وجود خواهد آورد.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *