فروشگاه کفپوشان

موکت طرح اسنس استرایپ

تومان

ویژگی های محصول

• تایل • ابعاد 50*50 • ضخامت 5.5 میلیمتر • وزن 4000 گرم بر متر مربع • عایق صدا 24 دسیبل • نوع بافت لوپ پایل • ردیف بافت 1/10

شرکت دسو زیر مجموعه غول تجاری صنعت کفپوش «تارکت» آلمان است و به بهره گیری از فناوری های روز با کیفیت ترین موکت ها را تولید می کند. یکی از مشهورترین طرح های این شرکت موکت طرح اسنس استرایپ است که ویژگی های فنی فوق العاده را در خدمت طرح های درخشان در حوزه موکت تایل قرار داده است و نیاز کاربران عمومی و مسکونی را تمام و کمال برآورده ساخته است.

اگر شیک و لوکس بودن فضای کاری تان برای تان یک اولویت است و در عین حال متناسب با چنین فضایی می خواهید طول عمر و دوام فوق العاده موکت را نیز تجربه کنید، پیشنهاد ما موکت مدل طرح اسنس استرایپ است.

 

نقد و بررسی محصول

موکت مدل اسنس استرایپ

موکت دسو مجموعه طرح هایی را مانند موکت طرح اسنس استرایپ در قالب یک پکیج ارائه داده که با طرح ها و رنگ های متنوع با کاربری های مشابه توانسته به یکی از محبوب ترین پکیج های موکت مسکونی و کاربری عمومی تبدیل شود و در عرصه صنعت موکت شهره باشد.این محصول یکی از موارد موکت طرح دار است.

موکت طرح های اسنس استرایپ ، نئو و نئوکور از جمله طرح های این پکیج هستند. در این میان موکت مدل اسنس استرایپ با اقبال عمومی قابل توجهی روبروست.

مزایای فنی موکت، طرح ها و رنگ های چشم نواز به فضای مورد نظر شما ثبات و زیبایی می بخشد.

راز دوام اسنس استرایپ ، در الیاف پلی آمید آن نهفته است.

الیاف از جنس پلی آمید یک موکت ، مزایای فوق العاده ای را در بر می گیرد که برای کاربری های مسکونی و به ویژه مکان های عمومی با ترافیک و حجم رفت و آمد بالا یک ضرورت است!

میزان کوبش ، سایش و فرسایش موکت در چنین فضاهایی بسیار بالاست. همچنین به دلیل این حجم از آمد و شد در محل و جا به جایی اشیاء سنگین در محل، حضور دائم میزها و صندلی ها و مبل ها و غیره در یک جا، همه و همه باعث رد افتادن و تو رفتگی موکت می شود و از این نظر الیاف پلی آمید اصطلاحا قابلیت برگشت پذیری فوق العاده ای دارد و آنچه برای یک کاربر عمومی دغدغه است را پوشش می دهد.

مقاومت سایشی و رنگ پذیری و تنوع رنگی این الیاف تاکنون مشتریان بسیاری را از طیف های مختلف کابران عمومی و مسکونی به خود جلب کرده است؛ چرا که نگرانی آنها از فرسایش و استهلاک موکت را به صفر رسانده است. همین امر باعث شده تا خریداران موکت برای چنین فضاهایی با آسایش خاطر دست به خرید زنند.

از دیگر ویژگی های این طرح مقاومت قابل توجه در برابر الکتریسیته ساکن، مواد شیمیایی و مواد آلرژی زاست و همه این نکات مرهون الیاف پلی آمید به کار رفته در موکت است.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *