فروشگاه کفپوشان

کفپوش ورزشی استارت

تومان

ویژگی های محصول

⦁ رول ⦁ ضخامت 4 میلیمتر ⦁ تقویت شده با رویه پلی یورتان ⦁ ساختار چند لایه که باعث افزایش مقاومت میگردد ⦁ قابلیت درز جوش ⦁ رویه پی وی سی

کفپوش ورزشی start

کفپوش ورزشی استارت (start) محصول شرکت وینی فلکس یک محصول پیشرفته ورزشی است که سطحی کاملا پایدار به ورزشکاران در مدارس و باشگاه‌های ورزشی چند منظوره ارائه می‌دهد.
کفپوش استارت دارای ساختاری ناهمگن به صورت ونیلی (چندلایه) می‌باشد و در اصل با کمک لایه‌های مختلفی که دارد می‌تواند استانداردهایی را ارائه دهد تا ورزشکاران بتوانند با سطح زمین ورزش تعامل برقرار کنند.
همینطور کفپوش استارت از مقاومت سایشی بالایی برخوردار است و هرگز نیازی به نگهدارنده یا واکس‌های ویژه کفپوش ندارد.

ساختار فنی کفپوش استارت

اگر بصورت کامل به بررسی کفپوش استارت بپردازیم به نکات مثبتی می‌رسیم که گواه استانداردهای مختلف و دوام بالا دراین کفپوش مخصوص سالن‌های ورزشی پر ترافیک خواهد بود به عنوان مثال یکی ازنکات مثبت در کفپوش ورزشی استارت وجود لایه‌ای از جنس فایبرگلاس می‌باشد که به ثبات ابعاد این کفپوش کمک می‌کند به این معنی که عوامل فیزیکی همچون انبساط و انقباض نمی‌توانند باعث تغییر ابعاد در این محصول شوند.

نقد و بررسی محصول

این نکته را بخاطر داشته باشید!

بیشتر کفپوش‌هایی که از فرآیند تولید ناهمگن (چندلایه) بهره می‌برند از لایه فایبرگلاس در بخش‌های میانی بافت خود برخوردار هستند. این لایه به غیر از ثبات ابعاد در کفپوش‌ها باعث جذب شوک در کفپوش‌ها می‌شود.
و پراکنده شدن انرژی ضربه‌های وارده در سطح کفپوش به خوبی انجام شود. در کنار این کفپوش ورزشی استارت قابلیت یکپارچه شدن با دستگاه درزجوش را دارد. این دستگاه با یک مفتول ازجنس p.v.c و همرنگ کفپوش می‌تواند سطحی یکپارچه را در قواره‌های پهن شده کفپوش‌ها به وجود آورد.

نکته مهم

در کفپوش‌های ورزشی استارت ثبات حرکتی ورزشکاران می‌باشد که شکل مهندسی آن در رویی‌ترین سطح کفپوش پیاده‌سازی شده است. برآمدگی‌های روی سطح کفپوش به ورزشکاران کمک می‌کند تا دغدغه به هم خوردن تعادلشان را در زمین ورزش نداشته باشند. در کنار این باید گفت استفاده از کفپوش‌های ورزشی مناسب و همخوان با کفپوش ورزشی هم در موضوع حفظ تعادل ورزشکاران تاثیرگذار است.

مزایای کفپوش ورزشی استارت

لایه رویه کفپوش استارت محتوایی از p.v.c سخت و در عین حال انعطاف‌پذیر دارد و این یعنی نهایت دوام کفپوش در برابر نیروهای سایشی که به واسطه ترددهای سنگین به وجود می‌آید. همچنین بخش مهم کفپوش استارت به نام (wearlayer) باعث بالارفتن مقاومت کفپوش در برابر نیروهای برشی مانند جابه‌جایی وسایل سنگین خواهد شد و در نهایت این لایه‌های مختلف کفپوش هستند که فناوری بی‌نظیر کفپوش استارت را به ورزشکاران و صاحبان کاربری‌های ورزشی ارائه می‌دهند.

کفپوشهای استاندارد ورزشی به سلامت ورزشکاران کمک می کنند و ما این را به این شکل معنی می‌کنیم:
وقتی یک ورزشکار در سطح زمین ورزش شروع به دویدن می‌کند انرژی گام‌های او در کفپوش ورزشی تخلیه می‌شود. در یک کفپوش ورزشی ایمن وجود یک لایه فوم در بخش زیره کمک می‌کند تا این انرژی حاصل از کوبش برگشت مستقیم به اندام‌های مفصلی و عضلات ورزشکاران نداشته باشد. کفپوش ورزشی استارت با این امکان سطحی ایمن را به ورزشکاران ارائه می‌دهد.

 

کفپوش استارت در چه ابعاد و رنگ‌هایی تولید می‌شود؟

کفپوش ورزشی استارت بصورت رول عرض ۲ متر تولید می‌شود و دارای رنگ‌هایی چون آبی تیره، سبز، نارنجی و طرح چوب است. این رنگ‌ها می‌توانند به صورت تکی یا ترکیبی باهم اجرا شوند. همین‌طور در سالن‌های ورزشی چند منظوره رنگ‌ها کمک می‌کنند تا تفکیک مناسبی در زمین‌های ورزشی به وجود آید و ورزشکاران هر ورزش بتوانند زمین بازی خود را به خوبی تشخیص دهند. ورزشکاران ورزش‌های فوتسال و تنیس می‌توانند با کفپوش استارت start تعامل بهتری برقرار کنند به این معنی که ضخامت این کفپوش ۴ میلی‌متر است و به همین نسبت هم قدرت ارتجاعی دارد. بنابراین در ورزش‌هایی چون والیبال و بسکتبال نیاز به انعطاف‌پذیری بالاتری است نمی‌توان از کفپوش استارت start استفاده کرد یا در نهایت نمی‌توان آن جور که باید به ورزش کردن پرداخت.

راهنمای خرید کفپوش زمین بسکتبال

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتیجه‌گیری: با استارت حرفه‌ای شروع کنید

شما هم می‌توانید استارت ورزش حرفه‌ای خود را با کفپوش استارت بزنید چرا که کیفیت بالای ساخت و مقاومت بالا در برابر هرگونه ضربه ورزشی و همچنین انعطاف‌پذیری فوق العاده، بدون شکبه انگیزه ورزشی شما کمک خواهد کرد.
تولید این کفپوش ورزشی به گونه ایست که انرژی حاصل از تحرکات ورزشکار را جذب می‌کند و مانع از هرگونه آسیب احتمالی و یا هرگونه دردی می‌شود.
به همین دلیل ویژگی‌های مهندسی شده این کفپوش آنرا در سبد خرید بسیاری از مدیران باشگاه‌های ورزشی قرار داده است.