راهنمای خرید و قیمت کفپوش

کفپوش آلمانی

خرید و قیمت کفپوش آلمانی

صنعت کفپوش آلمان یکی از قدرتمندترین و معتبرترین صنعت های روز جهان است. این کشور در تولید انواع پارکت، کفپوش، کاغذ دیواری و … از بهترین های دنیا محسوب می شود و اعتبار صنعت کفپوش در کشور آلمان و در سراسر جهان همسنگ صنعت خودروی این کشور است و از به روز ترین فناوری های تولید کفپوش در جهان بهره می برد و از بزرگان و پیشگامان این صنعت محسوب می شود.

امّا در حال حاضر، با توجّه به شرایط اقتصادی و سیاسی کشور، واردات عمده محصولات کفپوش از کشور آلمان صورت نمی گیرد. با این حال، در گذشته، برندهای معتبر آلمانی در کشور ایران نمایندگی داشتند و بازار کفپوش آلمانی در ایران داغ بود. ما در این مقاله، تنها به بررسی کفپوش آلمانی به طور کلّی خواهیم پرداخت و معدودی از کالاها و تولیدات این صنعت را که در بازار کشور در متراژ محدود توزیع می شوند بر می‌شماریم.

انواع کفپوش آلمانی

کفپوش رول آلمانی از مشهورترین کفپوش های جهان است و البتّه باید خاطر نشان کنیم که تولیدات کفپوش تایل آلمانی در بازارهای کفپوش ایران کمتر موجود بوده. علاوه بر این، پارکت لمینت آلمانی از نمونه های برجسته و تراز اوّل دنیا به حساب می آید که در بازار ایران، مخاطبان و خریداران فراوانی را به خود جلب مکرده بود. صنعت موکت کشور آلمان نیز در دنیا زبانزد است.

برندهای کفپوش آلمانی

برندهای کفپوش آلمانی بسیار هستند. به عنوان مثال در زمینه پارکت لمینت، برند کرونو سال های سال، وارد بازار ایران می شد. پارکت ایگر نیز از برندهای معتبر و مشهوری بود که در بازار ایران توزیع می‌شد و خریداران بسیاری را به خود جلب می کرد. پارکت مکافلکس نیز از برندهای معتبر دیگر بود و مشهور ترین برندِ کفپوش، برند تارکت بود که توسط شرکت وینیفلکس و ایران کفپوش وارد ایران می شد. امّا با توجه به شرایط فعلی کشور، هیچ کدام از این برندها وارد کشور نمی شوند.

از برندهای معدودی که در بازار کشور یافت می شوند، می توانیم به کفپوش های عروسکی و فانتزی تارکت آلمان اشاره کنیم و همچنین به کفپوش بیمارستانی که توسّط نمایندگی رسمی تارکت آلمان یعنی ایران کفپوش در بازار موجود هستند و هنوز هم قابل سفارش هستند. این محصولات شامل کفپوش اُپتیما، کفپوش پریمو پریمیوم، کفپوش Toro SC ، کفپوش فانتزی عروسکی و کفپوش اسمارت می شوند و گهگاه به تعداد محدودی کفپوش آلمانی برند نورو نیز وارد کشور می‌شود و در بازار به چشم می خورد. از کفپوش های ورزشی مرغوب و محبوب در بازار می توانیم به کفپوش ورزشی ominosport اشاره کنیم. البتّه در حال حاضر واردات آن به بازار ایران متوقّف شده است.

قیمت پارکت ایگر آلمان

اصولا چه پارکت ایگر آلمان و چه برند های دیگر آلمانی وارد کشور نمی شوند. از اینرو، اگر کسی در بازار ادّعا می کند که پارکت آلمانی دارد و می تواند آن را به فروش برساند، دو حالت وجود دارد: یا اینکه پارکتی تقلّبی تحت عنوان برند آلمانی را به فروش می رساند و یا پارکت آلمانی ای که در اختیار دارد، سال ها پیش تولید شده و در انبار مانده است.

در حقیقت، اگر با توجّه به شرایط فعلی و تعرفه های موجود در بازار پارکت، کفپوش پارکت آلمانی در کشور موجود می بود، قیمت آن کمتر از 650 هزار تومان نمی شد و از اینرو پارکت لمینیت آلمانی در بازار کشور موجود نیست. تنها پارکتی که با رویه شات دکور آلمان برند هایگر است که برندهای مطرح به حساب می آید و محصولات آن مربوط به چند کشور می شوند و در داخل کشور موجود هستند.

قیمت کفپوش آلمانی

در حال حاضر، قیمت ارزان ترین کفپوش های آلمانی موجود در بازار که کفپوش های فانتزی هستند از 300 هزار تومان شروع شده و همچنین کفپوش های آلمانی بیمارستانی از 650 هزار تومان شروع می شوند و اگر پارکت آن نیز موجود باشد در حدود همین 650 هزار تومان هزینه خواهد برد. رِنجِ بالای قیمت کفپوش های آلمانی مربوط به کفپوش های کانداکتیو می شود که حدود یک میلیون و 200 هزار تومان قیمت دارند.

کفپوش آلمانی کانداکتیو فوربو رسانا
خرید و قیمت کفپوش کانداکتیو فوربو رسانا

قیمت لمینت کفپوش آلمانی

اگر لمینت کفپوش آلمانی در بازار موجود باشد، قیمت آن از 650 هزار تومان آغاز شده و تا قیمت های نزدیک به یک میلیون تومان ادامه دارد. امّا خریداران و مشتریان عزیز حتما در نظر داشته باشند که هنگام خرید پارکت لمینت مراقب باشند لمینیت ها تقلّبی نباشند؛ چرا که واردات این محصول در حال حاضر در کشور متوقّف شده است.

خرید کفپوش آلمانی

شما خریداران و مشتریان عزیزِ کفپوش آلمانی می توانید با تماس با کارشناسان و مشاوران و متخصّصان حوزه کفپوش در فروشگاه شرکت کفپوشان از چند و چون قیمت ها و نکات فنّی، آگاهی و با اطمینان خاطر خرید کنید. فروشگاه کفپوشان، اصل بودن محصولات آلمانی را تضمین می کند و از اینرو، می توانید خریدی مطمئن را صورت دهید.

سوالات متدوال

برند تارکت آلمان که توسّط شرکت وینیفلکس و ایران کفپوش وارد ایران می شد.

کفپوش رول آلمانی، پارکت لمینیت آلمانی و موکت های آلمانی طرفداران و خریداران بسیاری داشته اند و از محبوبیّت و مقبولیّت فوق العاده ای برخوردار بوده اند.

انواع کفپوش های آلمانی از 300 هزار تومان تا یک میلیون و 200 هزار تومان در بازار کشور قیمت دارند.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها