فروشگاه کفپوشان

کفپوش نودلی

تومان

کفپوش نودلی چیست؟

یک نوع کفپوش در بازار موجود است که به دلیل ساختار رشته ‌ای اش به کفپوش نودلی مشهور است. جنس این کفپوش از پلاستیک بوده و همواره مورد توجّه طرّاحان داخلی و معماران قرار داشته است؛ چرا که طرح های خلّاقانه کفپوش نودلی جلوه ای مدرن و شیک به فضای مورد نظر خواهد بخشید. کفپوش نودلی با نام کفپوش نودل مت نیز در بازار شناخته شده است.

نقد و بررسی محصول

مزایای کفپوش نودل مت

کفپوش نودلی یا نودل مت از انواع کفپوش هایی است که در محصولاتمان قرار داده ایم.
یکی از مزایای عمده کفپوش نودلی که همواره مورد توجّه مشتریان و خریداران کفپوش بوده است این است که این کفپوش نیاز به نصب ندارد و به دلیل ساختار کفِ کفپوش، به راحتی بر روی سطح زمین ثابت مانده و مشتریان عزیز می توانند خاطر جمع باشند که این کفپوش سُر نمی خورد. از این جهت کاربرانی که می خواهند کفپوش خود را به طور موقّت در فضای مورد نظر نصب و اجرا کنند، می توانند از کفپوش نودلی بهره ببرند.

کاربرد

یکی از پرکاربردترین جنبه های کفپوش نودل مت این است که در فضاهای باز نیز قابل استفاده و پیاده سازی است و جلوه و نمای شیکی به فضای بیرونی ساختمان خواهد بخشید.

نکته و مزیّت فنّی دیگر این نوع کفپوش رولی این است که به دلیل ضخامت بالایی که دارند، قدرت ضربه پذیری قابل توجّهی داشته و از این حیث ایمنی افراد، به ویژه کودکان را تامین می کنند. در حقیقت ساختار رشته ای این کفپوش به آن حالتی مثل چمن‌ مصنوعی بخشیده و قدرت ضربه پذیری آن را بالا برده است.

نکته قابل توجّه دیگر این است که طرح و رنگ بندی کفپوش نودل مت بسیار گسترده می باشد.

رنگ بندی

اصولا رنگ بندی کفپوش نودلی رنگ های اصلی را در بر می گیرد. رنگ های پرطرفدار و محبوب کاربران عبارتند از طوسی، بنفش، قرمز، نارنجی، نسکافه ‌ای، قهوه ای و سبز که این رنگ ها طیف های مختلفی را در بر می گیرند و بنا به نظر شما عزیزان قابل تهیّه هستند.

ابعاد

ضخامت کفپوش نودل مت، یک و نیم تا دو سانتی متر بوده و از این حیث است که قدرت ضربه پذیری فوق العاده بالایی دارد. عرض رول های کفپوش نودلی، یک متر و بیست سانتی متر و طول آن ۱۰ متر است و مساحت هر رول آن ۱۲ متر مربع می باشد.

قیمت کفپوش نودلی

قیمت کفپوش نودل مت برای ابعاد یک متر در یک متر (یک متر مربّع) با توجّه به ویژگی های ساختاری، دوام و مقاومت بالای آن، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و قیمت موجود در فروشگاه برای همین ابعاد است؛ یعنی یک متر مربّع تعریف شده است.

خرید کفپوش نودلی

خریداران و مشتریان عزیز است که در صدد خرید کفپوش نودلی یا همان کفپوش نودل مت هستند می توانند با مراجعه به وب سایت کفپوشان و یا صفحه تخصّصی اینستاگرام این شرکت از انواع طرح ها و رنگ بندی متنوّع و زیبای کفپوش نودلی مطّلع شده و پس از مشاوره با کارشناسان تخصّصی فروشگاه، اقدام به خریداری کفپوش مورد نظر برای نصب و پیاده سازی در فضای خود، اعم از فضاهای بسته یا فضاهای باز نمایند.

کاربری های نودل مت

همانطور که پیش از این نیز اشاره کردیم، از ویژگی های حیاتی کفپوش نودل مت این است که نیازی به نصب ندارد و به عنوان کفپوش فضای باز هم قابل اجرا است و قدرت ضربه پذیری آن، شخصیّت ممتاز این کفپوش به حساب می آید که آن را در میان همتایان خود بی‌ مانند ساخته است.

با همین ویژگی فوق‌العاده ضربه پذیری به عنوان مثال می توانیم به محبوبیّت آن برای استفاده در کنار استخرها، چه در فضای باز و چه در استخرهای سرپوشیده اشاره کنیم که توجّه کاربران، خریداران و صاحبان استخرها را به خود جلب کرده است.

از دیگر موارد استفاده از کفپوش نودلی می‌توانیم به اجرا و نصب آن در ورودی مجتمع ها به ویژه در فصل سردی مثل زمستان اشاره کنیم که به دلیل ساختار آن به خوبی می تواند رطوبت، برف و گل و لای را بگیرد و به دلیل امتیاز این کفپوش مبنی بر قابلیّت آن برای جداسازی از محل، می توانید بعد از اتمام فصل سرما آن را جمع کنید.

با توجّه به ویژگی ضربه پذیری بالا آن، کفپوش نودل مت یک گزینه ایده‌آل برای راه پله های مهد کودک ها به شمار می رود. پس یکی از پرکاربرد ترین موارد استفاده از آن در پلّکان و راه پله ها است؛ چرا که علاوه بر ضربه پذیری بالای آن کفپوش نودلی سُر نمی خورد و در صورت افتادن روی آن به شخص آسیبی نمی رسد.

پس از استفاده زیاد از کفپوش می توانید آن را به راحتی با آب بشویید و ملاحظه خواهید کرد که از جلوه و کیفیت کفپوش نودلی یا کفپوش نودل مت با شستشو طیّ مرور زمان کاسته نمی‌شود.

رنگ های نودل مت

نودل مت تنوع رنگی بالایی دارد و دست خریدار را در انتخاب و اعمال سلیقه باز می گذارد. رنگ های پرفروشی چون سبز، طوسی، قرمز و نیز رنگ های کرم، زرد، قهوه ای، آبی، نارنجی و بنفش در تنوع رنگی محصولات نودل قرار می گیرند.

نودل مت کفپوش فضای باز

یکی از ویژگی های نودل مت این است که در فضای باز قابل استفاده است و این ویژگی برای استخر های روباز و نیز راه پله هایی که در فضای باز تعبیه شده اند، حائز اهمیت است.

نحوه شستشوی نودل مت

کفپوش های نودلی به دلیل ساختاری که دارند، در اماکن پر تردّد، زباله ها را در خود نگه می دارند. بنابراین بهترین روش شستشو این است که آنها را از سطحی که روی آن قرار داده شده اند، جدا کنید و به صورت کامل با آب و مواد شستشوی فراوان شستشو دهید. سپس مسیر خروج آب را به شکلی تنظیم کنید که در یک سراشیبی، آب و موادی که از یک سمت وارد می شوند، از سمت دیگر بتوانند خارج شوند و بدین ترتیب خلل و فرجی که زباله و گرد و غبار درون آنها گیر کرده، کاملاً شسته شود.

نویسنده: بهنام رشیدی بازنویسی : آذین آذرتاش

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نودل مت چه رنگ هایی دارد؟

نودل مت یا کفپوش نودلی تنوع رنگی بالایی دارد و دست خریدار را در انتخاب و اعمال سلیقه باز می گذارد. رنگ های پرفروشی چون سبز، طوسی، قرمز و نیز رنگ های کرم، زرد، قهوه ای، آبی، نارنجی و بنفش در تنوع رنگی محصولات نودل قرار می گیرند.

یکی از ویژگی های نودل مت این است که در فضای باز قابل استفاده است و این ویژگی برای استخر های روباز و نیز راه پله هایی که در فضای باز تعبیه شده اند، حائز اهمیت است.

کفپوش های نودلی به دلیل ساختاری که دارند، در اماکن پر تردّد، زباله ها را در خود نگه می دارند. بنابراین بهترین روش شستشو این است که آنها را از سطحی که روی آن قرار داده شده اند، جدا کنید و به صورت کامل با آب و مواد شستشوی فراوان شستشو دهید. سپس مسیر خروج آب را به شکلی تنظیم کنید که در یک سراشیبی، آب و موادی که از یک سمت وارد می شوند، از سمت دیگر بتوانند خارج شوند و بدین ترتیب خلل و فرجی که زباله و گرد و غبار درون آنها گیر کرده کاملاً شسته شود.

این کفپوش ها همواره مورد توجّه طرّاحان داخلی و معماران قرار داشته است؛ چرا که طرح های خلّاقانه کفپوش نودلی جلوه ای مدرن و شیک به فضای مورد نظر خواهد بخشید و رنگ بندی آن طیف گسترده ای از رنگ ها را در بر می گیرد.

طرح و رنگ بندی بی نظیر و گسترده؛ قدرت ضربه پذیری بالا؛ نیاز به نصب ندارند؛ سُر نمی خورند.