فروشگاه کفپوشان

کفپوش گرانولی طرح دار

تومان

کفپوش های گرانولی طرح دار

کفپوش گرانولی طرح دار به کفپوش های گرانولی گفته می شود که دو تمایز با کفپوش های دیگر دارند؛ یک اینکه رویۀ آنها دارای رنگ بندی های متنوّع است و مورد دوم، در برخی از آنها طرح هایی مانند موزائیک و … اعمال می شود. به این نوع کفپوش های گرانولی که به صورت تایل هستند، کفپوش های گرانولی طرح دار می گوییم.

نقد و بررسی محصول

ویژگی های گرانول طرح دار

۱٫گرانول مناسب کاربری فضای باز و ضربه پذیری بالا : گرانول محصولی است که در بسیاری از موارد در فضاهای باز و در کاربری هایی که نیاز به ضربه پذیری داریم، می توانیم از آن استفاده کنیم.

۲٫ قیمت مناسب: ویژگی دیگر کفپوش گرانولی که سبب پرفروش شدن این محصول شده است، قیمت مناسب آن است که موجب شده، طرفدارن زیادی داشته باشد.

۳٫ زیبایی محصول: امروزه این محصول با قیمتی مناسب، در طرح-های جدید تولید می شود؛ به طوری که ویژگی های ظاهری این محصول ارتقا یافته و تبدیل به محصولی جذاب تر شده است. پس، از مهم-ترین ویژگی های کفپوش طرح دار، ظاهری زیباست که برای مشتری، مطلوب و مقرون به صرفه است.

۴٫ سرعت نصب بالا : کفپوش گرانولی طرح دار را می توان با سرعت زیادی نصب کرد و در پروژه هایی که با محدودیّت زمان مواجهیم، در عین حال که می توانیم از تنوّع طرح و رنگ بهره مند شویم، انتخاب مناسب و مطمئنّی است که با سرعت عمل قابل اجراست و صرفه جویی قابل توجّهی در زمان را به همراه دارد.

۵٫ امکان حمل و جابه جایی: پنجمین ویژگی این محصول این است که نیاز به نصب با چسب ندارد و می توان آن ها را به راحتی کنار هم قرار داد و نصب کرد و در صورت نیاز، اقدام به جابه-جایی نمود؛ بنابراین برای مدارس اجاره ای و یا برای نمایشگاه های موقّت، انتخابی بسیار مطلوب است که می تواند با قیمت مناسب، قابلیّت جابه جایی را هم فراهم کند.

انواع طرح گرانول

طرح کفپوش های گرانولی طرحدار شامل دو دسته است: ۱٫ طرح دانه بندی-های رنگی روی کفپوش ۲٫ طرح های مختلفی که بوسیله قالب روی کفپوش اجرا می شود.

ضخامت های کفپوش گرانولی طرح دار

کفپوش های گرانولی طرح دار که به صورت رویه برجسته تولید می شوند، دارای ضخامتی بین ۲۰ تا ۲۵ میلی متر می باشند. امّا در مدل هایی که به صورت دانه رنگی عرضه می شوند، ضخامت کفپوش بین ۲۰ تا ۷۰ میلی متر است.

ابعاد کفپوش گرانولی طرح دار

ابعاد کفپوش های گرانولی طرح دار ۱×۱ است که در مدل های دانه رنگی، امکان تولید با ابعاد ۵۰×۵۰ نیز وجود دارد.

قیمت کفپوش گرانولی طرح دار

همانطور که گفته شد، گرانول طرح دار، بسیار مقرون به صرفه است و طیف وسیعی از مشتریان به آن تمایل دارند. شما می توانید کفپوش گرانولی را با قیمت مناسب تهیه فرمایید. سه عامل در قیمت کفپوش گرانولی طرح دار تعیین کننده است؛ ضخامت، ابعاد کفپوش و درجۀ کیفی محصول. ضخامت متفاوت کفپوش-های گرانولی طرح دار بر قیمت آنها تأثیرگذار است به گونه ای که مواردی با ضخامت ۲۰ تا ۲۵ میلی متر، قیمت متفاوتی در مقایسه با مدل های دیگری دارند که ضخامت آنها بیشتر است. پس قیمت ها بسته به ضخامت کفپوش، متغیّر است و محصول تا ضخامت ۷۰ میلی متر، با قیمتی متفاوت عرضه می شود.

خرید کفپوش گرانولی طرح دار

برای خرید کفپوش گرانولی طرح دار، می توانید با شرکت کفپوشان تماس بگیرید، تصاویر را برّرسی نمایید، از مشاوره بهره مند شوید و نهایتاً انتخابی مطلوب و مطمئن و خریدی مقرون به صرفه داشته باشید.

نویسنده : آذین آذرتاش

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کفپوش گرانولی طرح دار چیست و چه طرح هایی دارد؟

به کفپوش های گرانولی گفته می شود که دو تمایز با کفپوش های دیگر دارند؛ یک اینکه رویۀ آنها دارای رنگ بندی های متنوّع است و مورد دوم، در برخی از آنها طرح هایی مانند موزائیک و … اعمال می شود. به این نوع کفپوش های گرانولی که به صورت تایل هستند، کفپوش های گرانولی طرح دار می گوییم.

1. گرانول مناسب کابری فضای باز است و ضربه پذیری بالایی دارد. 2. قیمت آن مناسب است. 3. ظاهر زیبایی دارد. 4. سرعت نصب آن بالاست. 5. پس از اجرا، امکان جابه جایی و انتقال به مکان دیگر را دارد

کفپوش های گرانولی که به صورت رویه برجسته تولید میشوند، دارای ضخامتی بین 20 تا 25 میلی متر می باشند. امّا در مدل هایی که به صورت دانه رنگی عرضه می شوند، ضخامت کفپوش بین 20 تا 70 میلی متر است.

گرانول طرح دار، بسیار مقرون به صرفه است و طیف وسیعی از مشتریان به آن تمایل دارند. شما می توانید کفپوش گرانولی را با قیمت مناسب تهیه فرمایید. سه عامل در قیمت کفپوش گرانولی طرح دار تعیین کننده است؛ ضخامت، ابعاد کفپوش و درجۀ کیفی محصول. ضخامت متفاوت کفپوش های گرانولی طرح دار بر قیمت آنها تأثیرگذار است به گونه ای که مواردی با ضخامت 20 تا 25 میلی متر، قیمت متفاوتی در مقایسه با مدل های دیگری دارند که ضخامت آنها بیشتر است. پس قیمت ها بسته به ضخامت کفپوش، متغیّر است و محصول تا ضخامت 70 میلی متر، با قیمتی متفاوت عرضه می شود.