فروشگاه کفپوشان

کفپوش لاستیکی رولی

تومان

ویژگی های محصول

* به دلیل تنوع بالای محصولات کفپوشهای گرانولی و تنوع قیمت ها براساس تغییر ابعاد و ضخامت،لطفا برای تعیین نهایی قیمت با کارشناسان فروش تماس بگیرید * • رول • ضخامت متفاوت 3 میلیمتر به بالا • عرض 1 متر • وزن هر متر مربع بستگی به ضخامت 3 کیلو به بالا • طول 10 متر
نظرات کاربران
1نظر

کفپوش لاستیکی رولی از انواع کفپوش گرانولی یکی از جدیدترین و کاربردی ترین مدلهای کفپوش ورزشی چند منظوره به حساب می‌آید. این کفپوش رولی علاوه بر تراکم بالا، استقامت بیشتری هم نسبت به کفپوش های مشابه ساخت ترکیه و چین دارند. کفپوش گرانولی رولی از دانه های لاستیک nbr باکیفیت و ترکیب آن با دانه های ای پی دی ام epdm و چسب صنعتی تهیه و تولید می شود. این کفپوش ها طول عمر خوبی دارند طوری که به راحتی می‌توان بیش از ۱۰ سال از آنها استفاده کرد.

نقد و بررسی محصول

ویژگی های کفپوش لاستیکی رولی

کفپوش لاستیکی رولی یکی از انواع کفپوش گرانولی در عرض ۸۰ سانتی متر تولید می‌شود و طول آن تا ۱۰۰ متر هم می‌تواند گسترش یابد. این کفپوش ها همچنین از نظر ضخامت، تنوع بالایی دارند. یعنی بنابر سفارش مصرف کننده، می‌توانند از ۲ تا ۱۰ میلی متر ضخامت داشته باشند. دیگر ویژگی کفپوش های گرانولی رولی این است که هم به صورت تکرنگ یعنی به رنگ مشکی تولید می‌شوند و هم به صورت رنگی با ترکیبی از رنگ های روشن یا تیره. و آخرین ویژگی، درخصوص قیمت کفپوش لاستیکی رولی (گرانولی) است که نسبت به دیگر انواع کفپوش گرانولی یعنی کفپوش پازلی و کفپوش درجاریز ، ارزان تر و اقتصادی تر به حساب می‌آید.

شیوه نصب کفپوش های لاستیکی رولی

اگر کفپوش های گرانولی پازلی ، همانند لگو در هم قفل و چفت می‌شوند و یا کفپوش گرانولی درجاریز به کمک ابزارآلات و ماشین در یک اتاق یا سالن نصب می‌شوند، کفپوش های رولی لاستیکی یا گرانولی به هیچ نوع چسب یا ابزاری برای پوشاندن کف زمین نیاز ندارند. البته اگر یک مشتری خواهان چسبیدن این کفپوش به کف زمین باشد، می‌توان این کار را انجام داد اما به طور عمومی نیازی به این کار نیست و این کفپوش ها همانند یک زیرانداز روی زمین پهن و به همان صورت هم می‌توان آن را جمع آوری کرد. با توجه به این توضیحات، بهتر است پیش از خرید و یا تصمیم به خرید یکی از کفپوش های گرانولی با مشاوران شرکت کفپوشان گفتگو کنید تا آنها به شکل دقیق تری نیازهای تان را بررسی و به سمت خرید یک کفپوش مناسب، راهنمایی‌تان کنند.

کفپوش لاستیکی رولی و درجاریز چه تفاوتی با هم دارند؟

درجاریز را به صورت میلی متری می‌فروشند یعنی شما به عنوان مشتری بنابر ضخامت کفپوش، پول بیشتر یا کمتری پرداخت می‌کنید. نکته این است که ضخامت کفپوش های درجاریز از ۱۰ میلی متر شروع می‌شود. نکته دیگر اینکه میزان ضربه گیری و ایمنی محیط به دلیل ویژگی های این کفپوش بیشتر از کفپوش های لاستیکی رولی و پازلی است. در نتیجه در محیط ها و فضاهای حرفه‌ای تر و جدی تر هم نصب می‌شود. به این ترتیب شاید بهتر باشد باشگاهی ۱۰۰ متری که وسایل بدنسازی گران قیمت ندارد، از انواع کفپوش پازلی یا رولی با ضخامت ۵ یا ۶ میلیمتر استفاده کند ولی برای باشگاهی که پذیرای ورزشکاران حرفه‌ای است و فضایی بیش از ۱۰۰ متر دارد دارد، استفاده از کفپوش درجاریز با ضخامت بیشتر مناسبتر خواهد بود.
تفاوت مهم دیگر کفپوش لاستیکی رولی و درجاریز این است که کفپوش درجاریز پس از نصب قابل جا به جایی نیست. در حالی که کفپوش های رولی لاستیکی را می‌توان در کنار یکدیگر پهن و حتی به عنوان زیرانداز در پایین دستگاه های یک کارگاه یا دستگاه های سنگین بدنسازی از آنها استفاده کرد.

کفپوش لاستیکی رولی و پازلی چه تفاوتی با هم دارند؟

تقریبا می‌توان گفت که مواد اولیه تولید کفپوش های لاستیکی رولی و پازلی تفاوت چندانی با هم ندارند. به علاوه هر دو کفپوش در ضخامت های گوناگون می‌توانند تولید شوند. با این توضیحات تفاوت کفپوش پازلی و رولی در شیوه نصب، قیمت و در نهایت رنگ مورد نظر شماست. در حالی که می‌توان رنگ کفپوش های پازلی را به رنگ مورد نظر مشتری تغییر داد، رنگ کفپوش لاستیکی رولی محدودتر است. همچنین اگرچه نصب هر دو ساده و آسان است اما پوشاندن فضاهای وسیع با کفپوش پازلی سخت تر و زمان بر است در حالی که کفپوش کردن یک اتاق با کفپوش لاستیکی رولی سریع تر و ساده تر است. همچنین اگر ترجیح می‌دهید کفپوش اتاق تان بدون درز و یکدست باشد، بهتر است کفپوش گرانولی رولی را بخرید و نصب کنید. اما اگر این مساله برایتان اهیمت چندانی ندارد، کفپوش پازلی را انتخاب کنید.

مزایای کفپوش لاستیکی رولی

انتخاب کفپوش لاستیکی رولی مزایای زیادی دارد از جمله صرفه جویی در زمان نصب و صرفه جویی در هزینه ها. از سوی دیگر هرچه درز میان کفپوش کمتر باشد، باکتری های موجود در کفپوش کمتر و شستشوی آن نیز آسان تر میشود چون دیگر نیازی به پاک کردن درز میان پازل ها نیست. دیگر مزایای این کفپوش عبارتند از:
• نصب آسان
• عایق ضد رطوبت
• انعطاف پذیری بالا
• دوام طولانی
• ایمنی و حفاظت از مصرف کنندگان
• ضربه پذیری
• ضد لغزش
• ضد ساییدگی
• مقاومت در برابر مواد شیمیایی مختلف
• تعمیر و بهسازی آسان

کفپوش لاستیکی رولی را کجاها نصب کنیم؟

کفپوش های لاستیکی رولی به دلیل اینکه ارزان قیمت هستند و نصب آسانی دارند، علاوه بر استفاده عمومی به طور گسترده ای در صنعت ساختمان سازی نیز به کار می‌روند. آنچه در ادامه می‌خوانید تمام کاربردهای این کفپوش ارزان قیمت است.

باشگاه های ورزشی و بدنسازی

یکی از بهترین گزینه ها برای باشگاه های ورزشی و بدنسازی، سالن‌های رقص، زومبا و … کفپوش های گرانولی است. خواه این کفپوش، رولی باشد، درجاریز باشد یا تایل، به دلیل نرمی و خاصیت ضربه گیری این کفپوش، ایمنی استخوان‌ها و بدن ورزشکاران را تضمین و اعتماد مشتری را به باشگاه جلب می‌کند. از سوی دیگر این کفپوش باعث می‌شود که دستگاه ها و دمبل های بدنسازی سالم بمانند. چراکه فشاری که ورزشکاران به دستگاه های پرتحرک همچون دوچرخه وارد می‌کنند و باعث اصطحکاک آن با زمین می‌شوند، می‌تواند به دستگاه های یک باشگاه آسیب و صدمه وارد کند.

کاربرد در زیر پارکت ها و پارکت لمینیت ها

آنها که عاشق کفپوش های پارکتی اند، خیلی خوب با صدای قیژ قیژ آزاردهنده ای که در هر قدم راه رفتن روی چوب به گوش می‌رسد، آشنا هستند. آنها که خوابشان سبک است و از قضای روزگار، کف آپارتمانشان هم با پارکت یا پارکت لمینیت پوشیده شده، بیش از بقیه این صدای قیژ قیژ را می‌شناسند. البته بسیاری از فعالان صنعت ساختمان سازی پیش از ساخت و ساز به این نکته توجه ویژه دارند و برای اینکه کفپوش خانه یا آپارتمان کمترین سر و صدا را ایجاد کند، از فوم سرد با ضخامت-های ۱ تا ۲ میلی متر استفاده می‌کنند. با این حال این زیرسازی به دلیل پایین بودن مقاومت فشار مانایی فوم پس از مدتی بی اثر و سر و صدای پارکت ها دوباره شروع می‌شود! راه حل بهتر اما در استفاده از کفپوش های رولی گرانولی است. به این دلیل که این نوع کفپوش ها به دلیل ساختار مقاومی که دارند، هم عایق صدا هستند و هم عایق حرارت. به علاوه، این نوع زیرسازی به مرور زمان حالت خود را از دست نمی‌دهد و باعث ایجاد صدا در پارکت نمی‌شود.

نصب در اصطبل ها و دامداری ها

کفپوش رولی گرانولی به دلیل مقاومت بالایی که در مقابل لرزش و فشار دارد، مانع از سرخوردن چهارپایان و ضرر و زیان های میلیونی می شوند. این کفپوش ها به خصوص در فصول سرد و بارانی سال در دامداری ها و اصطبل ها بسیار کارآمد و مفید هستند چون کف زمین در این فصول لغزنده می شود و امکان آسیب رسیدن به حیوانات و از دست رفتن سرمایه دامداران یا پرورش دهندگان اسب بالا می‌رود. این در حالی است که پوشاندن کف زمین با گرانول های رولی بسیار مقرون به صرفه و خردمندانه است. حتی از این کفپوش ها می‌توان از در جابه‌جایی چهارپایان با وسائل نقلیه مثل وانت یا کابین های مخصوص جابه جایی اسب نیز استفاده کرد تا بدین وسیله ایمنی حیوان در هنگام سفرهای درون یا برون شهری تامین شود.

کاربردهای خانگی و استفاده در دکوراسیون

ورودی بسیار از خانه ها و آپارتمان های ما با سنگ های مرمر پوشیده شده است. این سنگ ها سطح بسیار صافی دارند و پس از برف و باران بسیار لغزنده و خطرناک می‌شوند. به جای تعویض کامل کفپوش پله و ورودی خانه که مستلزم هزینه بالایی است، می‌توانیم پله ها را با کفپوش های لاستیکی رولی به شیوه زیبایی بپوشانیم. طوری که گرانول ها، زیبا و بخشی از کفپوش به نظر برسند.

عایق برق

اگر کارگاه یا آزمایشگاه کوچکی دارید و در آن از برق با ولتاژ پایین استفاده می‌کنید، حتما گرانول های رولی به عنوان یک گزینه منحصر به فرد برای پوشش کف زمین فکر کنید. در تولید این کفپوش، موادی به کار رفته که آن را به عایق خوبی در برابر الکتریسیته تبدیل، و خطر برق گرفتگی و آتش سوزی را کاهش می‌دهد. به علاوه اگر خواستید اتاق را تغییر کاربری دهید، می‌توانید این کفپوش را در عرض ۵ دقیقه جمع یا آن را در جای دیگری نصب کنید.
حرف آخر اینکه هر کدام از انواع کفپوش های گرانولی با توجه به امتیازات خاص خود مناسب ترین نوع کفپوش در فضاهای داخلی و خارجی هستند. کفپوش های رولی گرانولی نیز با توجه به نیاز جامعه طراحی و ساخته شده با همه اینها در هنگام خرید به دو نکته بیش از هر مساله دیگری فکر کنید. اول اینکه ابعاد فضای مورد نظرتان چه قدر است و دوم اینکه آیا احتمال دارد در آینده دور یا نزدیک، از محل فعلی به جای دیگری نقل مکان کنید یا نه. در صورتی فضای مورد نظرتان خیلی بزرگ است، کفپوش رولی و درصورتی که کوچک است، کفپوش پازلی را انتخاب کنید. همچنین اگر فکر می‌کنید ممکن است روزی مکان باشگاه، اصطبل یا کارگاه و آزمایشگاه خود را تغییر دهید، کفپوش لاستیکی رولی را بخرید. حتی اگر فضای بزرگی در اختیار دارید و روزی آن را به جای دیگری منتقل خواهید کرد، باز هم خرید و نصب کفپوش لاستیکی رولی ایرادی ندارد چون در آن صورت هم می‌توانید کفپوش ها را به شکل رول جمع آوری و در جای دیگری نصب کنید.

1 دیدگاه برای کفپوش لاستیکی رولی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • علي مرشدي
    21 آگوست 2021

    قیمت مناسبی هم داره این کار.