فروشگاه کفپوشان

موکت طرح هاله

تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

ویژگی های محصول

• رول ⦁ عرض رول:۳ متر • طول رول : 12 متر • متراژ کل رول : 36 متر

موکت طرح هاله یکی از محصولات اقتصادی شرکت پالاز موکت است. این موکت با پرزهای کوتاهش هم برای کاربری های خانگی مناسب است و هم برای جاهایی همانند کتابخانه ها، شرکت های خصوصی و همچنین اتاق کار یا آپارتمان های شمال کشور. این موکت از الیاف پلی آمید تهیه شده و نمدی بودن لایه زیرین یا همان زیره آن، باعث ضربه گیری و نرمی آن شده و پای ما را در هنگام راه رفتن نوازش می‌کند.

نقد و بررسی محصول

موکت طرح هاله از چه نظر بادوام و مقاوم است؟

الیاف موکت طرح هاله ، مقاومت خوبی در برابر کوبش، سایش و دیگر عوامل فرسایشی مثل نور آفتاب یا شستشوی زیاد با مواد شوینده دارد. بنابراین با هزینه ای به صرفه می‌توانید حتی آن را در اتاق کنفرانس یا اتاق مدیر عامل شرکت هم نصب کنید. با این کار هم دفتر کارتان را به یک محیط کاری شیک تبدیل کرده‌اید و هم نگران شستشوی مداوم آن نخواهید بود.
دیگر امتیاز این طرح آن است که در برابر درجه حرارت بالا و همچنین الکتریسیته ساکن مقاومت دارد. درواقع باوجود کفپوشی که ضد الکتریسته ساکن است، دست تان پس از برخورد با وسائل فلزی یا در اثر سایش لباس تان با میز و صندلی دچار برق گرفتگی های خفیف اما مداوم نمی‌شوید. همچنین وقتی که کف زمین یا محیط اتاق در اثر روشن بودن سرورها به شدت گرم شود، احتمال حریق به شدت پایین می‌آید. اساسا به دلیل همین ویژگی های طرح هاله هم است که مدیران کسب و کارهای مختلف مانند هتل ها و مراکز خرید و دیگر مراکزی که سرورهای قوی دارند، ترجیح می‌دهند این موکت را در اتاق سرور نصب کنند.

موکت هاله را کجا نصب کنیم؟

اگرچه ویژگی هایی که ذکر شد موکت مدل هاله را بیشتر برای فضاهای اداری مناسب نشان می‌دهد تا کاربری های خانگی اما این موکت از نظر طرح و رنگ خصوصیاتی دارد که اجازه می‌دهد به نصب آن در اتاق خواب هم فکر کنیم. علاوه بر طرح های برجسته و ساده ای که این موکت دارد، رنگ بندی آن هم بسیار جذاب و شاد است. جسارت طراحان در تولید موکتی به رنگ بنفش، یک اتاق خواب ساده را می تواند به یک اتاق خواب لاکچری تغییر دهد. چون رنگ بنفش، رنگی است که خبر از لوکس و شاهنشاهی بودن محیط ما می‌دهد.
دلیل دیگر برای نصب این موکت در خانه یا ویلا بافت تافتینگ و کات بودن موکت طرح هاله است که آن را نرم و دلپذیر کرده است. از سوی دیگر الیاف این موکت از خارج از کشور تامین می‌شود در نتیجه این موکت از نظر نوآوری های فنی و زیبایی در طرح و نقش مطابق استانداردهای روز دنیا به ویژه موکت های اروپایی است.
موکت مدل هاله برای محیط های اداری و به خصوص کسب و کارهای تازه نیز مناسب است چون هم از نظر ویژگی ها و کیفیت موکت اداری نمره ممتازی کسب می‌کند و هم قیمت بسیار مناسبی دارد. طوری که تغییر دکور شرکت معقول و مقرون به صرفه خواهد بود.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *