فروشگاه کفپوشان

موکت طرح پاییز

تومان

ویژگی های محصول

• رول • عرض رول : 3 متر • طول رول : 12 متر • متراژ کل رول : 36 متر • نوع نخ : پلی پروپیلن • نوع بافت : کات

موکت طرح پاییز از محصولات شرکت ظریف مصور ، موکتی ارزشمند و باکیفیت است که شما را مجذوب طرح خاص خود خواهد کرد. این موکت که برای فضای خانگی و هتلی طراحی شده است، الیاف پلی آمید را به گونه ای به کار گرفته که نرمی و لطافت دو چندان داشته باشد. این الیاف به صورت کات بر روی لایه نمدی قرار گرفته اند و برای بافت آنها از تراکم بالای الیاف استفاده شده است. به این ترتیب می‌توانید در خانه یا هتل، با پای برهنه بر روی موکت قدم بردارید و از نرمی آن لذت ببرید.

نقد و بررسی محصول

ویژگی‌های فنی موکت طرح پاییز

موکت طرح پاییز تنها در یک رنگبندی و طرح عرضه میشود و آن طرحی از یک پاییز هزار رنگ است. برگ های زیبای پاییزی این موکت روی آن چاپ شده‌اند اما وقتی زیر پای شما قرار بگیرد، حس اینکه پاییز جنگل های شمال را به خانه آوریده‌اید، شما و زندگی‌تان را شاعرانه و رمانتیک می‌سازد.این محصول یکی از موارد موکت طرح دار است.
از سوی دیگر با وجود این موکت در خانه، از ایمنی کف خانه مطمئن می‌شوید. چون الیاف پلی آمید ، موکت مدل پاییز را نرم و بادوام کرده است طوری که اگر ظروف شکستنی از دست تان سر بخورد یا کودک تان در هنگام بازی روی آن بیفتد، اتفاق ناخوشایندی رخ نمی‌دهد. در هر دو صورت، موکت پاییز آغوشش را باز و از اشیای شکستنی یا کودکان ظریف و لطیف ما محافطت می‌کند. این موکت پرزهای کوتاهی دارد که آن را به اندازه موکت های پرز بلند نرم و لطیف نمی‌کند اما در عوض، تراکم بالا و همچنین وجود یک لایه نمدی که در زیر این الیاف استفاده شده، قابلیت ضربه پذیری موکت را بالا می‌برد.
با کشیدن یا جابه جایی اجسام سنگین بر روی این موکت، آسیبی به الیاف آن وارد نمیشود و ظاهر زیبای خود را از دست نمیدهد. مسافران هتل میتوانند فضایی به گرمی و صمیمیت خانه خود را تجربه کنند و خاطره خوش حضورشان در هتل شما همیشه در یادشان خواهد ماند.

موکت پاییز را کجاها استفاده کنیم؟

شرکت موکت ظریف  این موکت را برای سه مکان امکان پذیر کرده است: خانه، هتل و اداره. اما واقعیت این است که از نظر فروشگاه کفپوشان ، این موکت خصوصیات لازم و ضروری را برای اینکه به عنوان موکت اداری به کار رود، ندارد. به خصوص که مدل های اداری آنقدر زیاد و متنوع هستند که با وجود آنها جایی برای موکت طرح پاییز در دفاتر کاری و شرکت های خصوصی باقی نمی‌ماند.
اما در عوض این موکت گزینه بسیار خوبی برای هتل هاست. به خصوص هتل های شهرهای شمالی و کوهستانی کشور. هم به دلیل طرحی که این موکت دارد و هم به دلیل ویژگی های فنی آن، موکت پاییز برای اتاق ها یا لابی هتل ها مناسب است. کشیده شدن میز و تخت روی سطح اتاق های هتل امری طبیعی و اجتناب ناپذیر است. کفپوش هتل ها هم باید موکت و در عین حال نسبت به جابه جایی اجسام مقاوم باشد. موکت پاییز به این دلیل که الیافی از جنس پلی آمید دارد، نسبت به تمام این اتفاقات در هتل مقاومت دارد. یعنی قابلیت برگشت پذیری این موکت اجازه نمی‌دهد که رد وسایل سنگین روی آن باقی بماند و موکت پس از مدتی از ریخت و قیافه بیفتد.
یکی دیگر از دلایل استفاده از این موکت در هتل ها، مقاومت خوب آن در برابر مواد شوینده قوی و مواد ضدعفونی کننده است. موکت طرح پاییز کثیفی و گرد و غبار را در الیاف خود نگاه نمی‌دارد و در صورتی که مایعی روی آن بریزد، به سرعت تمیز می‌شود و ایجاد لکه نمی‌کند.
باوجود این امتیازات مسافران حس بهتری نسبت به هتل و تمیزی اتاق ها و هتل پیدا می‌کنند چراکه هیچ مسافری دوست ندارد وارد اتاقی شود که موکتی کثیف و پر از لکه دارد. پس حس خوب را در مسافر ایجاد و از آنها مشتریان وفادار بسازید.

نصب موکت پاییز در خانه

موکت پاییز به خصوص برای کسانی یک کفپوش محبوب به حساب می‌آید که به تغییر مداوم دکور خانه علاقه دارند. ویژگی های فنی این موکت باعث می‌شود که شما به تنهایی هم بتوانید وسائل خانه را جابه جا کنید و آن را از یک سوی اتاق به سوی دیگر بکشید بی آنکه نگران تغییر شکل و کیفیت موکت شوید.
اما این موکت برای چه اتاق هایی در خانه مناسبند؟ به غیر از اتاق خواب کودک و نوجوان، موکت طرح پاییز را در باقی اتاق های خانه می‌توانید نصب کنید. این موکت حتی قابلیت این را هم دارد که دو سه متر از آن را دوردوزی کرده و در بخشی از اتاق نشیمن، در کنار شومینه یا در کنار پنجره استفاده کنید. یا می‌توانید آن را در کل سطح اتاق نصب کنید. این موکت می‌تواند به چه خوبی جای خالی فرش را در خانه ما پر کند. این موکت در هر ابعاد و هر متراژی که مورد استفاده قرار گیرد، قطعا حال و هوای خوش یک عصر پاییزی را به خانه ما می‌آورد.
نکته پایانی اینکه اگرچه موکت طرح پاییز به دلیل استفاده از الیاف پلی آمید، جزو موکت های ارزان نیست اما بی شک جزو موکت هایی است که با توجه به قیمتش و نمونه های مشابه آن در بازار موکت ارزش خرید دارد.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *