فروشگاه کفپوشان

موکت بابل طرح لوپ (گره‌ای)

تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

ویژگی های محصول

⦁ جنس:الیاف پلی پروپیلن ⦁ دارای دوام و پایداری ⦁ عرض ۳ متر ⦁ زیره: نمدی و بافت شبکه ای

موکت بابل طرح لوپ (گره‌ای)

موکت بابل طرح لوپ (گره‌ای) خود را به شیوه‌ای تولید کرده تا بتوان از آنها به غیر از کاربری مسکونی در بسیاری از کاربری‌های پرتردد بهره برد. منظور این است که می‌توان از موکت بابل طرح لوپ (گره‌ای) درکاربری‌هایی چون اداری و تجاری و نمایشگاه‌های موقت و رویدادها به عنوان پوششی دلنواز و چشمگیر استفاده کرد. در واقع موکت بابل طرح لوپ (گره‌ای) کات بابل به نسبت موکت‌های دیگری که تولید می‌کند توان تحمل فشارهای سنگین و رفت و آمدهای بالا را دارد، به این صورت که دچار کوبیدگی و ساییدگی نخواهد شد.

نقد و بررسی محصول

ساختار و ویژگی موکت بابل طرح لوپ (گره‌ای)به چه صورت است؟

موکت ابل طرح لوپ (گره‌ای) از الیاف پلی‌پروپیلن ساخته شده است که وضوح رنگ بالایی دارد و در فضاهایی که نور زیادی وجود دارد دچار تغییر رنگ نمی‌شود. موضوع ثبات رنگ در موکت از مواردیست که اهمیت بالایی دارد و شرکت کات بابل به خوبی آن را درک کرده است. در مجموع دوام و پایداری موکت لوپ (گره‌ای) این امکان را می‌دهد تا بتوان از آنها برای مدت زمانی طولانی استفاده کرد. موکت لوپ (گره‌ای) کات بابل تنوع رنگ بالایی دارد. با توجه به مکان و فضایی که قرار است درآن موکت‌ها کار شوند می‌توان بهترین گزینه‌ها را انتخاب کرد.

عملکرد موکت بابل طرح لوپ(گره ای) و شیوه نظافت آن

یکی از دغدغه‌هایی که در مورد بافت گره‌ای، موکت بابل لوپ (گره‎‌ای) وجود دارد نخ‌کش شدن آن است. با توجه به همین موضوع می‌توان این اطمینان خاطر را داد که موکت‌های گره‌ای از زیره‌ای مستحکم بهره می‌برند که از نخ کش شدن و سست شدن بافت آنها جلوگیری می‌کند. روش نظافت کردن موکت بابل طرح لوپ (گره‌ای) نیز آسان است و برای شما دغدغه ای به جا نمی‌گذارد. بهترین وسیله برای نظافت این نوع موکت‌ها که تاثیر بالایی نیز در برطرف کردن لکه‌های مزاحم دارد یک قطعه ابر و شامپوی فرش است.

نکته

درصورتی که به خیس شدن موکت‌ها حساس هستید می‌توانید از کف روی شامپو فرش برای شستشوی موکت‌ها استفاده کنید.

ساختار موکت بابل طرح لوپ(گره ای)

عرض موکت بابل طرح لوپ (گره۲ای) کات بابل ۳ متر می‌باشد. در سطوح مختلف پوششی یکپارچه را ایجاد می‌کند و حداقل درز را از خود به جا می‌گذارد. جنس زیره موکت‌های کات بابل نیز می‌تواند به دو شکل نمدی که انعطاف‌پذیری بالایی به موکت‌ها می‌دهد و نوع دوم بافت شبکه‌ای باشدکه باعث بالا رفتن ثبات ابعادی موکت‌ها و جلوگیری از تغییر سایز ابعاد در آنها شود.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتیجه گیری: نهایت مقاومت را تجربه کنید

نکته‌ای که در مورد موکت بابل طرح لوپ (گره‌ای)توجه را جلب می‌کند مقاومت بسیار بالای این محصول در مصارف سنگین و پرتردد است. در صورت داشتن این محصول دیگر نگرانی‌های شما بابت نخ کش و سست شدن موکت از بین می‌رود، چراکه کات بابل در طراحی موکت طرح لوپ (گره ای) از زیره‌ای خاص و منحصربفرد برای جلوگیری از اتفاقات این چنینی استفاده کرده است.