فروشگاه کفپوشان

موکت طرح ایبیزا ibiza

تومان

ویژگی های محصول

• تایل • ابعاد 50*50 • جنس الیاف پلی امید • ردیف بافت 1/10 • وزن 746 گرم بر متر مربع

موکت طرح ایبیزا محصول ویژه شرکت موکت رویا می تواند برای محل کار شما آرامش را به ارمغان آورد. می پرسید به چه دلیل؟
عموما در مکان های پر تردد سر و صدا زیاد است. این امر می تواند در ادارات، مراکز خرید، نمایشگاه ها، هتل ها و غیره در آرامش و تمرکز کارکنان اخلال ایجاد کند. از آنجا که رفت و آمد و صدای پای کاربران در این فضاها مزید بر علت می شود، خوب است از کفپوش موکتی استفاده کنیم که علاوه بر استهلاک و فرسایش کم و مقاومت بالا در برابر قدم های کاربران، عایق صوتی نیز بوده و در به حداقل رساندن سر و صدای مکان عمومی ما موثر باشد.
موکت مدل ایبیزا دقیقا همین کارکرد را دارد و می تواند برای محل کار شما آرامش را به ارمغان آورد.

نقد و بررسی محصول

ماهیت کاربری موکت طرح ایبیزا

موکت طرح ایبیزا با ویژگی های فنی و دقایق و ظرایف به کار رفته در ساخت و بافت آن توانسته دوام بالا و میزان سر و صدای حداقلی را برای محیط کار شما فراهم آورد.آنچه کاربر مکان های عمومی از موکت مورد استفاده انتظار دارد دوام و مقاومت بالای آن به دلیل تردد و ترافیک آمد و شد افراد مختلف اعم از کارکنان و مراجعان است. اما نکته ای دیگر نیز هست که حائز اهمیت است و بسیاری از کاربران پس از نصب موکت در فضای عمومی خود متوجه آن می شوند. سر و صدای زیاد در محیط آرامش و تمرکز آنها را دچار مشکل می کند!
مشخصه های فیزیکی و نوع بافت و جنس بافت این طرح ، کاربران بسیاری را اعم از کاربران مسکونی و لوکس و نیز کاربران فضاهای عمومی با تردد بالا به خود جلب کند.این محصول یکی از موارد موکت طرح دار است.
اما نگاهی به راز طول عمر موکت مدل ایبیزا و آرامش و زیبایی که برای محیط کار و زندگی ما فراهم می آورد، داشته باشیم.

جنس موکت مدل ایبیزا

جنس الیاف به کار رفته در این طرح پلی آمید بوده که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود توانسته است طول عمر فوق العاده ای به موکت مدل ایبیزا ببخشد. از جمله این مشخصات فیزیکی می توان به مقاومت در برابر سایش و کوبش یا همان ضربه های سنگین وارده از سوی پای کاربران در محیط یا اشیای سنگینی که ممکن است در محیط جا به جا شوند، اشاره کرد. از نکات مثبت دیگر الیاف پلی آمید می توان به قابلیت برگشت پذیری خوب آن اشاره کرد.
علاوه بر دوامی که پلی آمید به این طرح از موکت رویا بخشیده، حافظ ایمنی و سلامت کاربران فضای کاری ما نیز هست. مقاومت در برابر الکتریسیته ساکن، مقاومت در برابر مواد شیمیایی، ضد آلرژی و حساسیت های پوستی بودن الیاف پلی آمید همه و همه از نکات برجسته ای هستند که ارتباط مستقیمی با سلامت و ایمنی کاربران دارد؛ اعم از کارکنان این مکان ها که تمام وقت کاری خود را در آنجا سپری می کنند و مراجعان و خریداران و مشتریان که انتظارات خاص خود را از محل مورد نظر دارند.
در رابطه با شستشو و نظافت این طرح نکته ای در خور توجه وجود دارد. الیاف پلی آمید به کار رفته در موکت، علاوه بر مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی باعث می شود تا تمیز کردن موکت نیز ساده تر و با درد سر کمتر همراه باشد. این نکته ای است بسیار مهم و قابل توجه برای هتل داران و مالکان چنین فضاهایی! چرا که نه تنها در صرف هزینه نگهداری و تعمیر یا احتمالا تعویض موکت موثر است، بلکه از نظر زمان تمیز کردن موکت نیز برای آنها بسیار ایده آل است. پس به طور کلی با خرید موکت طرح ایبیزا با قیمتی مناسب از صرف هزینه های احتمالی در آینده نیز جلوگیری به عمل آورید.
جنس مرغوب و نرم الیاف پلی آمید نیز از دیگر عوامل رغبت نشان دادن مشتریان به خرید این محصول است.

بافت موکت ایبیزا

موکت ایبیزا از نوع تایل یا اصطلاحا مدولار بوده و دارای بافت هستند و تافتد محسوب می شوند. نوع بافت و سطح الیاف به صورت بافت حلقوی چند سطح یا به اصطلاح گره ای یا لوپ است. همین نوع بافت لوپ است که در مقاومت بالای موکت در برابر تردد و ترافیک بالای کاربران فضاهای عمومی تاثیرگذار است.
حالت سفت تری که این نوع بافت به موکت می بخشد، ویژگی ضد کوبشی و فرسایش و استهلاک موکت را بسیار بالا می برد.

نصب و اجرای ایبیزا

موکت طرح ایبیزا یک موکت تایل است. همین عامل به آن انعطاف قابل ملاحظه ای را برای پوشاندن محیط کاری ما به آن می بخشد. ما می توانیم همچون چیدن یک پازل بزرگ در سطح یک اتاق، به نوعی با این طرح بازی کنیم. همین امر، حس زیباشناسی و تنوع دیداری را برای کاربر محیط ما به ارمغان می آورد.
روش های یکپارچه یا مونولیتیک، چند سویه، عمودی اشلار و چرخش تایل ها به اندازه ۹۰ درجه روش های مختلف برای اجرای این طرح بر کف فضای مورد نظر شماست.
موکت مدل ایبیزا ، همچون طرح های عدیده دیگر از موکت رویا ، نه تنها زیبایی، ثبات، دوام و مقاومت را برای محل کار خود اعم از مسکونی، اداری، تجاری و غیره فراهیم آورید، بلکه از سکوت و آرامشی که در محیط کار شما پدید می آورد لذت ببرید.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *