فروشگاه کفپوشان

موکت طرح هامون اسپرت

تومان

ویژگی های محصول

• رول • عرض رول : 3 متر • طول رول : 12 متر • متراژ کل رول : 36 متر • نوع نخ : پلی پروپیلن • نوع بافت : لوپ
نظرات کاربران
1نظر

مجموعه موکت های باکیفیت و پرفروش شرکت موکت ظریف مصور با موکت طرح هامون اسپرت تکمیل می‌شود. یعنی موکت مدل هامون اسپرت درست در کنار موکت هایی همچون موکت طرح رها و موکت طرح ترانه قرار می‌گیرد. تمام این موکت ها جزو نمونه های پرفروش و محبوب بازار و از نظر قیمت نیز با نمونه های مشابه داخلی و خارجی به خوبی رقابت می‌کند. موکت طرح هامون اسپرت به دلیل ویژگی‌های فنی ای که دارد، موکتی مناسب برای فضاهای اداری و هتلی و همچنین قابل استفاده به عنوان موکت خانگی به حساب می‌آید.

نقد و بررسی محصول

موکت طرح هامون اسپرت در بازار موکت ایران

موکت طرح هامون اسپرت به چند دلیل در بازار موکت ایران محبوب و پرفروش شده است. که طراحی زیبا اولین و یکی از مهم ترین دلایل این محبوبیت است. همه مصرف کنندگان موکت می‌دانند که یک موکت هر اندازه هم که کیفیت بالا و ساختار خوبی داشته باشد، چنانچه از نظر طراحی و زیبایی پایین باشد، از قافله رقابت در بازار عقب می‌ماند.
دلیل دیگر موفقیت و فروش خوب این موکت، الیاف پلی پروپیلن به کار رفته در این موکت است. این الیاف باعث می‌شوند که اگر خانه یا محل کار شما در منطقه گرمسیر قرار دارد یا در زمستان ها بیش از اندازه داغ می‌شود، نسبت به حریق مقاومت داشته باشد و آتش نگیرد. از سوی دیگر دوام بالای این موکت را هم نباید از یاد برد که آن را به یک گزینه اقتصادی و مقرون به صرفه تبدیل می‌کند. موکت مدل هامون اسپرت تا سال های متمادی بدون تغییر در ظاهر و رنگ الیافش در خانه و محل کار شما می‌درخشد و فضای مورد نظر شما را شیک و متفاوت از دیگر خانه ها نشان می‌دهد. و آخرین دلیل محبوبیت این موکت آن است که بافت به کار رفته در این کفپوش درشت است. این درشت بودن باعث می‌شود که طرح هامون نرمتر از سایر موکت های لوپ باشد و بتوانیم آن را در فضاهای گوناگونی استفاده و نصب کنیم. از نصب موکت طرح هامون اسپرت در اتاق خواب نوجوان گرفته تا استفاده از آن در سالن های کنفرانس یا سینما، این موکت به همه کسانی که روی آن راه می‌روند، حس خوشایند امنیت و آرامش را القا می‌کند.

موکتی برای زیبایی یک هتل

هتلداران، صاحبان این کسب و کار پرهزینه و گران قیمت خیلی خوب می‌دانند که برای رونق بخشیدن به کسب و کارشان باید دکور و فضای کلی هتل را جدی بگیرند. به خصوص اگر میزبان میهمانان خارجی هستند. هتلها برای اینکه برای اتاق ها، لابی و یا رستوران و سالن نمایشگاه یا همایش های خود موکت خوب و مناسبی پیدا کنند، گزینه های زیادی دارند. موکت های خارجی و ایرانی زیادی هستند که میتوانند به کار این کسب و کار بیایند. به چند دلیل یکی از این موکت ها می‌تواند موکت هامون اسپرت شرکت ظریف مصور باشد. نخست اینکه این موکت در عین تنوع رنگی اش، قیمت بسیار مناسب و حتی می‌توان گفت ارزان قیمتی دارد. دوم اینکه این موکت تا مدت ها می‌تواند در راهروها و اتاق‌ها و سالن‌های یک هتل نصب باشد و کیفیت و زیبایی ظاهری اولیه اش را حفظ کند. درواقع چه موکت ها را به عنوان یک هتلدار در داخل هتل و با مواد شوینده و ماشین های شستشو تمیز کنید و چه موکت ها را برای شستشو به خارج از هتل بفرستید، موکت طرح هامون اسپرت آنقدر مقاومت دارد که الیاف و گره های آن کج، بدشکل یا رنگ پریده نمی شود.
کارکنان همچنین می‌توانند میزهای سنگین متحرک حاوی ظروف غذا و نوشیدنی یا مواد شوینده و وسائل نظافت را روی این موکت ها جا به جا کنند. موکت هامون اسپرت با وجود ترددهای مکرر و سنگینی وسائل هتل نه فرسوده می‌شود و نه کهنه. مهم ترین دلیل اینهمه مقاوت موکت مدل هامون اسپرت نسبت به این میزان خشونت و سختی، الیاف پلی پروپیلن آن است که به صورت لوپ درشت در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. به همین دلیل هم شاید برای جاهایی همانند لابی و راهروهای هتل که رفت و آمد و عبور و مرور در آنها بیشتر است، مناسبتر باشند.
در عوض برای اتاق های هتل بهتر است که از موکت های نرمتر یا حتی موکت های پرز بلندتر که به صورت کات بافته شده‌اند، استفاده کنیم. وجود موکت پرز بلند در داخل اتاق های یک هتل چون زیباتر و شیک تر و نرم تر هستند، فضای خانه را برای مسافران تداعی می‌کنند. بنابراین یک هتل با این انتخاب توانسته است به مسافران حس خوبی منتقل و اقامتگاهی آرام برای راحتی آنها فراهم کند.

1 دیدگاه برای موکت طرح هامون اسپرت

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • زهرا ایمانی
    28 فوریه 2021

    ما چند سال قبل داشتیم از این موکتا برای زیرزمین خریدیم بعد خونمون عوض شد گذاشتیم تو اتاق خیلی خوب بودومن راضی بودمیادم نمیادخراب شده بود فقط دیگه کهنه شده بود لک شده بود دادیم رفت