فروشگاه کفپوشان

موکت طرح ترانه

تومان

ویژگی های محصول

• رول • عرض رول : 3 متر • طول رول : 12 متر • متراژ کل رول : 36 متر • نوع نخ : پلی پروپیلن • نوع بافت : لوپ

موکت طرح ترانه به طور محسوسی در شرکت موکت ظریف مصور برای فضاهای اداری تهیه شده است. این موکت با وجود کیفیت الیاف و طرح های اسپرت و مدرنی که دارد، بسیار ارزان است. قیمت این موکت آنقدر خوب است که به عنوان صاحب یک کسب و کار خیلی راحت می‌توانیم آن را در متراژ بالا تهیه کنیم بی آنکه مجبور باشیم برای موکت کردن دفتر کار خود هزینه های گزاف بپردازیم.

نقد و بررسی محصول

موکت طرح ترانه برای چه فضاها و مکان هایی مناسب است؟

طرح و رنگ های خنثایی که موکت طرح ترانه دارد، امکان استفاده از آن را در مکان های مختلف گسترش داده است. وجود خطوط عمودی و باریک روی این موکت که چاپی نیست و بخشی از طراحی آن به حساب می‌آید، یکی از دلایلی است که می‌توانیم موکت مدل ترانه را هم در خانه استفاده کنیم و هم در ادارات. البته باید بدانیم که آن را در کدام بخش های خانه می‌توانیم نصب کنیم. به طور مسلم، این طرح برای اتاق پذیرایی خیلی جالب و جذاب نیست. به خصوص که موکت اتاق پذیرایی آنقدر تنوع دارند که موکت طرح ترانه برای سالن پذیرایی جزو آخرین گزینه ها به حساب می‌آید. اما برای دو فضای دیگر گزینه بسیار مناسبی است. اولی برای اتاق خواب نوجوان مان و دیگری برای راهروهای خانه‌های ویلایی. وجود چنین موکتی در اتاق خواب نوجوانی که دوست دارد جزو انسان‌های بالغ و مستقل قرار بگیرد، انتخاب هوشمندانه‌ای است. در صورتی که این موکت را در اتاق خواب نوجوانانی که بیشتر درونگرا، عملگرا و منطقی هستند، نصب کنیم، نوجوان ما به طور ناخودآگاه احساس می‌کند که از دنیای کودکی بیرون آمده و پا به دنیای مسئولیت پذیری و آدم بزرگ ها گذاشته است. شاید تصور کنید که تزئین اتاق خواب تاثیری در تغییر دنیای نوجوان شما ندارد اما بد نیست پیش از اینکه در این باره حکم قطعی دهید، با یک مشاور نوجوان گفتگو کنید. حتی مقالات روانشناسی هم به ما می‌گویند که فضایی که در آن زندگی می‌کنیم، بر رفتار، علمکرد و روحیه ما موثر است. بنابراین مهم است که پس از مدتی و اگر واقعا خواهان تغییر رفتار نوجوان خود هستیم، زمینه لازم برای آن را به وجود آوریم. و تعویض دکوراسیون یکی از ساده‌ترین و ابتدایی ترین و ارزان ترین راه های ایجاد چنین زمینه ای است.
موکت مدل ترانه همچنین برای مفروش کردن راه پله ها مناسب است. وجود رنگ و طرح های خنثی در این موکت باعث می‌شود که بخشی را که معمولا جزئی از خانه پنداشته نمی‌شود، مهم بشماریم و رنگ و جلایی به کل فضای خانه بدهیم. این کار هم خانه مان را شیک تر می‌کند و هم خطر لیز خوردن روی پله خانه های دوبلکس را از بین می‌برد.

چرا موکت ترانه را باید برای فضاهای اداری بخریم؟

پاسخ به این سوال، جنبه های متفاوتی دارد. اما یکی از مهم ترین و اصلی ترین دلایل آن، کیفیت بالای موکت طرح ترانه و ویژگی های آن است. از آنجاکه بافت الیاف این موکت درشت است، در برابر تردد و کشیده شدن وسایل سنگین روی آن مقاومت خوبی دارد. همچنین چون این موکت، رنگ های تیره زیبایی دارد که با هر نوع دکوراسیونی هماهنگ و زیبا به نظر می‌رسند، به عنوان کفپوش اداری گزینه خوبی به حساب می‌آیند.
به غیر از نکته و ویژگی هایی که در بالا آمد، این نکته را هم باید به طرح ترانه اضافه کنیم که در بدن و لباس کارکنان الکتریسیته ساکن ایجاد نمی‌کنند. این موکت همچنین به سختی لکه و کثیفی را جذب می‌کند، به همین دلیل هم اگر چای یا قهوه تان روی آن بریزد، شستن و نظافت موکت زیر پایتان بسیار راحت و سریع است. نیازی هم نیست که نگران کمرنگ شدن آن باشید. الیاف موکت مدل ترانه در برابر مواد شوینده بسیار خوب است.
در بین موکت های داخلی و خارجی موجود در بازار که برای مصارف اداری تهیه و تولید شده اند، موکت طرح ترانه به ویژه رنگبندی طوسی و مشکی آن، از سایر رقبا سبقت گرفته است. یکی از مهمترین این دلایل قیمت مناسب و دوام آن است. شما با خرید موکت ترانه تا سال‌ها نیاز به تعویض آن ندارید چون الیاف آن فرم و رنگ خود را به سادگی از دست نمی‌دهد.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *