راهنمای خرید و قیمت کفپوش

کفپوش طرح سرامیک

کفپوش طرح سرامیک

در این مقاله می خواهیم بدانیم مقصود از کفپوش طرح سرامیک چیست. اصولا کفپوش های طرح سرامیک را از دو منظر مورد بررسی قرار می‌دهند:

۱ – تایل بودن کفپوش: اوّلین دسته از این نوع کفپوش ها را در بازار به صورت تایل یا کفپوش طرح کاشی می شناسند.

۲ – طرح سرامیک: در این دسته بندی کفپوش های مورد نظر را به صورت طرح سرامیک می‌شناسند؛ خواه این کفپوش ها به صورت رول تولید شده باشند یا خواه کفپوش های طرح سنگ و حتّی کفپوش های مشبّک نیز در این دسته بندی قرار می‌گیرند. نکته اصلی در رابطه با این دسته بندی این است که طرح عاملی است که مورد توجّه قرار می گیرد.

انواع کفپوش طرح سرامیک

خریداران و مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به وب سایت فروشگاه کفپوشان، انواع و اقسام کفپوش های طرح سرامیک را مشاهده کرده و اطّلاعات کافی، اعم از قیمت و نحوه خرید آن ها را دریافت کنند.

کفپوش طرح سرامیک
نمونه کار اجرا شده کفپوش طرح سرامیک

از انواع قابل مشاهده در وب سایت می توانیم به کفپوش تایل و همچنین کفپوش رول اشاره کنیم.

طرح و مدل های متنوّعی از کفپوش های تایل در وب سایت قرار گرفته اند. اوّلین مورد کفپوش تایل طرح سرامیک است که از مدل های محبوب و قابل مشاهده در وب سایت می‌توانیم به کفپوش هرمس، کفپوش آدو، کفپوش اف وی، کفپوش کلاسیک، کفپوش وینیل مرمری، کفپوش وینیل گرانیت، کفپوش تایل کریستال و کفپوش کلیک تایل نیو دیزاین اشاره کنیم.

و امّا نوع دیگر که به آن اشاره کردیم کفپوش های رولی هستند که از جمله کفپوش های طرح سرامیک به حساب می آیند. از جمله موارد موجود در فروشگاه می‌توانیم به کفپوش های رول پریمو پریمیوم، اسنشال اکسکلوسیو، کفپوش پرتردّد کمپارس و کفپوش رول عروسکی اشاره کنیم که مورد اخیر یک سری طرح پازلی دارد.
در ضمن، یک سری کفپوش های طرح شطرنج نیز وارد بازار کشور شده اند که البتّه در مقیاس بسیار محدودی عرضه شده اند و چون به صورت کامل موجود نیستند، ما این نوع طرح ها را در وب سایت فروشگاه کفپوشان قرار نداده ایم.

کفپوش رول طرح سرامیک
راهنمای قیمت و خرید کفپوش رول طرح سرامیک

کفپوش طرح سرامیک طرح پارکت

کفپوش هایی که از نوع تایل باشند و نیز طرح آنها چوب باشد، به کفپوش های طرح پارکت مشهور هستند که کفپوش کلاسیک و کفپوش اف وی از جمله محصولات این مدل به حساب می‌آیند که خریداران عزیز می توانند اطّلاعات دقیق مربوط به آنها را در وب سایت فروشگاه کفپوشان مشاهده کنند.

ویژگی های کفپوش طرح سرامیک

ویژگی های کفپوش طرح سرامیک را باید با توجّه به رول بودن و یا تایل بودن کفپوش مورد بررسی قرار داد. کفپوش طرح سرامیک رول درز کمتری دارد و یکپارچه بودن کفپوش قابل مشاهده است و از ویژگی های برجسته کفپوش های طرح سرامیک رول به حساب می آید و برای کاربری های خاص این یکپارچگی در طرح کفپوش یک مزیت بزرگ است.

امّا اگر کفپوش طرح سرامیک ما از نوع تایل باشد، قابلیّت تعویض تایل های سرامیک، در صورت آسیب دیدن یک مزیت برجسته به حساب می آید و خریداران عزیز می توانند تایل های معیوب و یا شکسته را با تایل های جدید جایگزین کنند.

کفپوش طرح سرامیک
راهنمای قیمت و خرید کفپوش طرح سرامیک

قیمت کفپوش طرح سرامیک

مدل های ارزان قیمت کفپوش طرح سرامیک از نوع تایل بوده و از ۱۵۰ هزار تومان شروع و تا قیمت های بالاتری حدود ۶۵۰ تا ۷۰۰ هزار تومان به فروش می رسند.

خرید کفپوش طرح سرامیک

برای خرید مطمئن کفپوش طرح سرامیکِ مورد نظر خود، شما خریداران و مشتریان عزیز می توانید به وب سایت فروشگاه کفپوشان مراجعه کرده و یا از طریق صفحه تخصصی این شرکت در اینستاگرام اطّلاعات فنّی و دقیق مورد نیاز خود را کسب نمایید.

کفپوش طرح سرامیک
راهنمای قیمت و خرید کفپوش طرح سرامیک

همچنین توصیه ما به شما عزیزان این است که پیش از خریداری محصول مورد نظر حتما با کارشناسان و مشاوران فروشگاه کفپوشان مشورت نموده و سپس اقدام به خریداری و اجرای کفپوش طرح سرامیک در محلّ مورد نظر کنید.

کفپوش طرح سرامیک دارای تنوّع گسترده‌ای است و از اینرو، خریداران کفپوش نگاه ویژه ای به کفپوش طرح سرامیک دارند. اکثر کفپوش های طرح سرامیک از نوع چسبی هستند و در اجرای آنها نیاز به چسب وجود دارد. کفپوش های طرح سرامیکی چسبی به دو مدل عمده دسته بندی می شوند. نوع اوّل کفپوش طرح سرامیکی چسبی از نوع رول است و نوع دوّم این کفپوش ها تایل می باشد. 

خریداران کفپوش می‌توانند در فروشگاه کفپوشان با انواع مختلف کفپوش تایل سرامیکی روبرو شوند که یکی از این کفپوش ها کفپوش آدو است. نوع دیگر کفپوش سرامیکی ، کفپوش هرمس است. کفپوش وینیل مرمری و کفپوش وینیل گرانیت نیز از این دسته محصولات به حساب می آیند. امّا از دسته کفپوش های طرح سرامیک به صورت رول می توانیم به این موارد اشاره کنیم: کفپوش پریمو پریمیوم، کفپوش اُپتیما، کفپوش Toro SC و کفپوش اسنشال از جمله کفپوش های طرح سرامیک هستند.

چرا بعضی مواقع به جای سرامیک از کفپوش استفاده می کنیم؟

یکی از سئوالات مکرّر کاربران کفپوش این است که چرا بسیاری از افراد به جای سرامیک از کفپوش استفاده می کنند. باید بگویم که این انتخاب به دغدغه و نیاز مخاطب و خریدار بستگی دارد. یکی از معایب سرامیک که کفپوش این عیب را ندارد این است که طبیعتا برای اجرا و نصب سرامیک نیاز به بنّایی است و باید از مصالح مختلف استفاده کنیم و زیرسازی عمده ای را در کف ساختمان صورت دهیم تا به مقصود خود برسیم و بتوانیم سرامیک را در فضای مورد نظر خود اجرا نماییم. امّا اگر سطح زمین آماده باشد، با یک زیرسازی خیلی جزئی می توانیم کفپوش را نصب کنیم.

از موارد دیگر در رابطه با مزایای کفپوش نسبت به سرامیک این است که به عنوان مثال، کفپوش های پی وی سی از ضربه پذیری بسیار مناسب تری نسبت به سرامیک برخوردار هستند که این امر باعث می شود تا از آسیب های فیزیکی جلوگیری کنند. مسئله مهمّ دیگر این است که سرامیک لیز است و خطر سُر خوردن روی آن وجود دارد. به همین دلیل است که خانواده هایی که کودک یا نوزاد دارند، ترجیح می دهند از کفپوش استفاده کنند؛ چرا که اجرای سرامیک می تواند برای کودکان خطر آفرین باشد.

موضوع حائز اهمّیت دیگر در رابطه با کفپوش این است که به خوبی می تواند حرارت را انتقال دهد. امّا نکته فنّی و ساختاری در رابطه با سنگ و سرامیک این است که در آب و هوای سرد سرما را منتقل می کنند و حتّی در رابطه با سرما مزیّت کفپوش این است که از انتقال سرما جلوگیری به عمل می آورد و مثلا در خانه ها یا فضاهایی که در مناطق سردسیر قرار دارند، یا سیستم گرمایشی آنها هنوز به کار نیفتاده است،

کفپوش طرح سرامیک یا به طور کلّی کفپوش پی وی سی در مقایسه با خود سرامیک بسیار مناسب تر می باشد که این نقص و مشکل را جبران می کند. از لحاظ هزینه نیز این نکته را باید متذکّر شویم که برخی طرح های سرامیک در میان کفپوش ها نسبت به خود سرامیک از هزینه پایین تر و مقرون به صرفه تری برخوردار هستند و نصب و اجرای کفپوش هزینه کمتری برای خریدار در بر دارد. پس ناگفته پیداست که همه مدل های کفپوش نسبت به سرامیک ارزان تر تمام نمی‌شوند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها