فروشگاه کفپوشان

کفپوش طرح سرامیک

در این مقاله می خواهیم بدانیم مقصود از کفپوش طرح سرامیک چیست.
اصولا کفپوش های طرح سرامیک را از دو منظر مورد بررسی قرار می‌دهند:

۱ – تایل بودن کفپوش: اوّلین دسته از این نوع کفپوش ها را در بازار به صورت تایل یا کفپوش طرح کاشی می شناسند.

۲ – طرح سرامیک: در این دسته بندی کفپوش های مورد نظر را به صورت طرح سرامیک می‌شناسند؛ خواه این کفپوش ها به صورت رول تولید شده باشند یا خواه کفپوش های طرح سنگ و حتّی کفپوش های مشبّک نیز در این دسته بندی قرار می‌گیرند. نکته اصلی در رابطه با این دسته بندی این است که طرح عاملی است که مورد توجّه قرار می گیرد.

انواع کفپوش طرح سرامیک

خریداران و مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به وب سایت فروشگاه کفپوشان، انواع و اقسام کفپوش های طرح سرامیک را مشاهده کرده و اطّلاعات کافی، اعم از قیمت و نحوه خرید آن ها را دریافت کنند.

نمونه کار اجرا شده کفپوش طرح سرامیک

نمونه کار اجرا شده کفپوش طرح سرامیک

از انواع قابل مشاهده در وب سایت می توانیم به کفپوش تایل و همچنین کفپوش رول اشاره کنیم.

کفپوش های تایل طرح سرامیک

طرح و مدل های متنوّعی از کفپوش های تایل در وب سایت قرار گرفته اند. اوّلین مورد کفپوش تایل طرح سرامیک است که از مدل های محبوب و قابل مشاهده در وب سایت می‌توانیم به کفپوش هرمس، کفپوش آدو، کفپوش اف وی، کفپوش کلاسیک، کفپوش وینیل مرمری، کفپوش وینیل گرانیت، کفپوش تایل کریستال و کفپوش کلیک تایل نیو دیزاین اشاره کنیم.

کفپوش های رول طرح سرامیک

و امّا نوع دیگر که به آن اشاره کردیم کفپوش های رولی هستند که از جمله کفپوش های طرح سرامیک به حساب می آیند. از جمله موارد موجود در فروشگاه می‌توانیم به کفپوش های رول پریمو پریمیوم، اسنشال اکسکلوسیو، کفپوش پرتردّد کمپارس و کفپوش رول عروسکی اشاره کنیم که مورد اخیر یک سری طرح پازلی دارد.
در ضمن، یک سری کفپوش های طرح شطرنج نیز وارد بازار کشور شده اند که البتّه در مقیاس بسیار محدودی عرضه شده اند و چون به صورت کامل موجود نیستند، ما این نوع طرح ها را در وب سایت فروشگاه کفپوشان قرار نداده ایم.

کفپوش های رول طرح سرامیک

کفپوش های رول طرح سرامیک

کفپوش طرح سرامیک طرح پارکت

کفپوش هایی که از نوع تایل باشند و نیز طرح آنها چوب باشد، به کفپوش های طرح پارکت مشهور هستند که کفپوش کلاسیک و کفپوش اف وی از جمله محصولات این مدل به حساب می‌آیند که خریداران عزیز می توانند اطّلاعات دقیق مربوط به آنها را در وب سایت فروشگاه کفپوشان مشاهده کنند.

ویژگی های کفپوش طرح سرامیک

ویژگی های کفپوش طرح سرامیک را باید با توجّه به رول بودن و یا تایل بودن کفپوش مورد بررسی قرار داد.
کفپوش طرح سرامیک رول درز کمتری دارد و یکپارچه بودن کفپوش قابل مشاهده است و از ویژگی های برجسته کفپوش های طرح سرامیک رول به حساب می آید و برای کاربری های خاص این یکپارچگی در طرح کفپوش یک مزیت بزرگ است.

امّا اگر کفپوش طرح سرامیک ما از نوع تایل باشد، قابلیّت تعویض تایل های سرامیک، در صورت آسیب دیدن یک مزیت برجسته به حساب می آید و خریداران عزیز می توانند تایل های معیوب و یا شکسته را با تایل های جدید جایگزین کنند.

قیمت کفپوش طرح سرامیک

قیمت کفپوش طرح سرامیک

قیمت کفپوش طرح سرامیک

مدل های ارزان قیمت کفپوش طرح سرامیک از نوع تایل بوده و از ۱۵۰ هزار تومان شروع و تا قیمت های بالاتری حدود ۶۵۰ تا ۷۰۰ هزار تومان به فروش می رسند.

خرید کفپوش طرح سرامیک

برای خرید مطمئن کفپوش طرح سرامیکِ مورد نظر خود، شما خریداران و مشتریان عزیز می توانید به وب سایت فروشگاه کفپوشان مراجعه کرده و یا از طریق صفحه تخصّصی این شرکت در اینستاگرام اطّلاعات فنّی و دقیق مورد نیاز خود را کسب نمایید.

خرید کفپوش طرح سرامیک

خرید کفپوش طرح سرامیک

همچنین توصیه ما به شما عزیزان این است که پیش از خریداری محصول مورد نظر حتما با کارشناسان و مشاوران فروشگاه کفپوشان مشورت نموده و سپس اقدام به خریداری و اجرای کفپوش طرح سرامیک در محلّ مورد نظر کنید.