به هر میزان که علم و زندگی مدرن در حال پیشرفت است به همان میزان نیاز به کالاهایی که به ما حس طبیعت و طبیعی بودن میدهد نیز در حال افزایش است. استفاده از چوب و سنگ در علم معماری یکی از راهکارهایی است که حس طبیعی بودن را در فرد ایجاد می‌کند. طبیعتاً سنگ جدای از بهای بسیار بالا دارای وزن زیادی نیز می‌باشد بنابراین در معماری نوین از کفپوش‌ های طرح سنگ با مقاومت بالا و وزنی به مراتب کمتر در ساخت و تجهیز محیط‌های مسکونی و اداری استفاده می‌شود.

کفپوش تایل هرمس

کفپوش هرمس

این محصول ممتاز از مجموعه ایران کفپوش است. این کفپوش که به تازگی در سبد کالای ایران کفپوش قرار گرفته دارای طرح‌ها و رنگ‌های بسیار مدرن و جذاب است. کفپوش هرمس در ضخامت 3 میل و ابعاد 45 در 45 تولید و در دسترس خریداران است. کفپوش طرح سنگ هرمس جزوه کفپوش‌های پر تردد است و به راحتی می‌توان در فضاهای اداری و تجاری مورد استفاده قرار گیرد.از این محصول در فضاهای مسکونی و کم تردد نیز مورد استفاده دارد و با یک چیدمان و دیزاین مناسب میتوان صاحب فضای دل نشینی شد.

کفپوش وینیل گرانیت و کفپوش وینیل مرمریت

کفپوش‌های وینیل گرانیت و مرمریت جزو تولیدات مجموعه ایران کفپوش می‌باشند. این محصول جزو کفپوش‌های قدیمی و محبوب بازار هستند. از خانه تا بانک‌ها از مدارس تا بیمارستان‌ها، سالن‌های اجتماعات، نمایشگاه‌ها و ... همه و همه فضاهای مورد علاقه کفپوش‌های وینیل گرانیت و مرمریت هستند. ویژگی منحصر به فرد کفپوش‌های وینیل این است که به مرور و در اثر رفت و آمد براق‌تر شده و دارای زیبایی دو چندان می‌شوند کفپوش وینیل گرانیت و مرمریت در 4سایز تولید و عرضه می‌شوند. 25 در 25 ، 30 در 30 ، 50 در 50 و 60 در 60. همین تنوع ابعاد باعث شده تا شاهد ایجاد طرح‌های بسیار زیبا و چشم‌نواز در هنگام اجرای کفپوش وینیل باشیم. ضخامت این کفپوش 2میل و کلاس استانداری آن پر تردد است.

کفپوش بیمارستانی

کفپوش بیمارستانی

این دسته از کفپوش ها با توجه به ویژگی‌های منحصر به فردی که دارند نیز از جمله کفپوش‌های محبوب طرح سنگ به شمار می‌آیند. مقاومت ترددی بسیار بالا، قابلیت شستشو با انواع شوینده و طرح‌ها و رنگ‌های بسیار متنوع کفپوش‌های بیمارستانی را نه تنها در بیمارستان‌ها که در کلیه فضاهای پر تردد و حتی کم تردد جزوء محبوب‌ترین کفپوش‌ها قرار داده است. شرکت‌های بزرگی همچون تارکت آلمان، فوربو هلند و فترا چک همگی در آلبوم‌های خود از طرح سنگ به عنوان طرحی محبوب استفاده می‌کنند.

کفپوش گرابو

این محصول نیز در زمره کفپوش‌های طرح سنگ قرار می‌گیرد. کفپوش گرابو محصول کشور مجارستان است. این کفپوش بعد از چند سال مجدداً وارد کشور شده و قابل خریداری است. ویژگی‌های ممتاز کفپوش باعث شده که این کفپوش در بدو ورود همچنان با استقبال بی‌نظیری روبه رو شود. قابلیت شستشو، رویه مقاوم در مقابل تردد بالا و طرح و رنگ‌های خاص و جذاب تنها بخش از امتیازات این کفپوش است. کفپوش رول گرابو در عرض 2متر و ضخامت 3 میل تولید و در دسترس است.

خرید اینترنتی کفپوش طرح سنگ

کفپوش طرح سنگ

کفپوش طرح سنگ

مجموعه کفپوشان جهت رفاه حال مشتریان اقدام به فروش اینترنتی از طریق سایت کرده است. شما می‌توانید پس از مراجعه به سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید. کارشناسان مجموعه کفپوشان نیز به صورت تلفنی یا از طریق سایت آماده پاسخ گویی به سؤالات شما هستند.