فروشگاه کفپوشان

کفپوش پرتردد کمپارس

تومان

ویژگی های محصول

⦁ رول ⦁ تنوع رنگ بالا ⦁ مقاوم در برابر کوبش و سایش ⦁ کابری های متنوع ⦁ قابل استفاده در مراکز صنعتی و اداری ⦁ دارای جنسی نرم و انعطاف پذیر

کفپوش خودرو از واجبات وسیله نقلیه شما

کفپوش پرتردد کمپارس بزرگترین تنوع (با بیش از ۴۰ طرح رنگ) کفپوش خودرو مناسب فضای وسیله نقلیه می‌باشد، بویژه اکثراً خودروهایی که جهت حمل و نقل عمومی بکار گرفته می‌شود. کفپوش پرتردد کمپارس ساخته شده از جنس  P.V.L و مقاوم در برابر کوبش و سایش می‌تواند در اتوبوس‌ها، قطارها و حتی کشتی‌ها مورد بهره‌برداری قرار گیرند و فضای لوکس را برای بهره‌برداران از این وسایل بوجودآورند.

نقد و بررسی محصول

ویژگی‌های کفپوش خودرو با کیفیت

کفپوش پرتردد کمپارس دارای ویژگی‌های عالی در برابر ترددهای بالا و رطوبت هستند. این محصولات به عنوان محافظ باعث جلوگیری از پوسیدگی‌های احتمالی در کف خودرو می‌شوند و تا حد زیادی صداهای اضافی را حذف می‌کنند. هر یک از کفپوش های خودرو کمپارس به طوری خاص طراحی شده و دارای برجستگی‌های متفاوتی در قسمت رویه می‌باشند. که می‌توان باتوجه به حجم تردد در خودرو مدل مناسب را در بین آنها برگزید. به عنوان مثال، بهتر است در خودروهای پرتردد و عمومی از کفپوش‌هایی استفاده شود که حداقل برجستگی را دارا می‌باشند.

 

عملکرد کفپوش پرتردد کمپارس

گاهی این باور وجود دارد که برجستگی‌های سطح کفپوش خودرو باعث عملکرد ضعیف آن در برابر شستشو و گیرکردن کثیفی‌ها در بین آن می‌شود، اما در صورتی که عملیات شستشو در زمان‌بندی مناسب و با مواد شستشو دهنده استاندارد (غیر اسیدی) انجام شود همیشه ظاهر کفپوش‌ها تمیز جلوه می‌کند، حال چه برجسته و یا غیر برجسته باشد. کفپوش خودرو نیاز به هیچگونه واکس یا محلول براق‌کننده ندارد و در صورت استفاده شاهد عملی عکس در بلند مدت خواهید بود.

 

مزایای کفپوش پرتردد کمپارس

کفپوش پرتردد کمپارس دارای جنسی نرم و انعطاف‌پذیر است و به راحتی به قالب تمامی فضای یک خودرو در می‌آید. این قابلیت اجرای این کفپوش‌ رولی را آسان می‌کند و باعث بالا رفتن سرعت انجام کار می‌شود. کلیه طرح‌های کفپوش خودرو با پوشش اکلیل و کاربراندوم (الماس صنعتی) قابل تولید می‌باشد.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتیجه گیری: از مسیر لذت ببرید

کفپوش خودرو مقاوم در برابر تردد با طول عمر بالا، نیاز مبرم هر نوع وسیله نقلیه‌ای جهت جلوگیری از پوسیدگی کف به حساب می‌آید. کفپوش پرتردد کمپارس از جنس P.V.L متنوع در ابعاد و شکل ظاهری، سطح کیفی فضای وسیله نقلیه مورد نظر را برای مسافرین ارتقا می‌بخشد. از نکات خوب کفپوش پرتردد کمپارس جنس قابل انعطاف آن است که موجب می‌گردد به راحتی در فضای وسیله نقلیه جای گیرد و نیاز به نصب تخصصی ندارد.