راهنمای خرید و قیمت کفپوش

کفپوش پازلی

خرید انواع کفپوش پازلی با بهترین قیمت

کفپوش پازلی چیست؟

همان طور که از نام این کفپوش پیداست، این کفپوش همچون تکّه های پازل در کنار هم قرار گرفته و پازل های آن در هم چفت می شوند. با توجّه به ماهیّت کفپوش پازلی و قرار گرفتن و چفت شدن قطعات آن در کنار هم، استحکام این کفپوش بالا است.

انواع کفپوش پازلی

کفپوش پازلی چند مدل مختلف دارد. یکی از انواع کفپوش های پازلی ، کفپوش هایی هستند که به صورت کفپوش تایل تولید شده و دارای بخش های مختلفی هستند. نوع دوّم، کفپوش های طرح پازلی هستند که این نوع کفپوش پازلی به صورت کفپوش رول تولید شده و طرح های آن طرح های پازل است که عموما برای مهد کودک ها و اتاق خواب کودک مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های کفپوش پازلی

مهمترین ویژگی کفپوش های پازلی که در مهد کودک ها و سالن های بدنسازی استفاده می شوند، این است که دارای ضخامت بالایی هستند و به همین دلیل به زمین نمی چسبند. از جمله این موارد، می توانیم به کفپوش تاتامی، کفپوش گرانولی پازلی و کفپوش تایل پازلی اشاره کنیم. اگر فضای شما فضایی است اجاره‌ای و نمی خواهید کفپوش را بر سطح زمین بچسبانید و یا اینکه در نظر دارید آسیبی به لایه زیرین کفپوش و سطح زمین وارد نشود، می توانید از کفپوش پازلی استفاده کنید. 

ویژگی دوّم این کفپوش ها این است که نیازی به زیرسازی های سخت و عمیق ندارند و بر خلاف کفپوش های 2 میلی متری که حتما نیاز به زیرسازی دارند، به دلیل ضخامت بالای خود از این کار مستثنا هستند. در نتیجه شما خریداران عزیز دیگر نیاز ندارید تا برای زیرسازی های عمیق هزینه های گزاف پرداخت کنید. ویژگی مهم و قابل توجّه این محصولات که باعث شده نزد خریداران از محبوبیّت و مقبولیّت بالایی برخوردار باشند این است که کفپوش پازلی ضربه پذیری بالایی دارد و نتیجه آن، امنیّت کاربری بالا، بویژه برای کودکان و فضاهایی چون مهد کودک ها و باشگاه های ورزشی است.

ناگفته نماند که کفپوش پازلی یکی از ایده آل ترین گزینه ها برای فضاهای موقّتی، همچون نمایشگاه ها می باشد؛ چرا که همان طور که گفتیم کفپوش ها در هم چفت می شوند و نیازی به زیرسازی ندارند و پس از اجرای آن در نمایشگاه، به راحتی می توانیم کفپوش پازلی را از سطح زمین جدا کرده و یا به مکان دیگری منتقل کنیم و در آنجا نصب و اجرا نماییم.

کاربرد کفپوش های پازلی

به جهت ضربه پذیری بالای این کفپوش ها و امنیّتی که به کاربران می دهند و نیز عدم نیاز به چسب برای چسباندن به کف زمین، کفپوش پازلی برای کاربرانی کاربرد دارد که مرتّب می خواهند نقل مکان کنند و از طرفی امنیّت کاربری به عنوان مثال، برای ورزشکاران دغدغه اصلی است و این نیاز را نیز پوشش می دهد.

کفپوش تاتامی

یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین کفپوش های پازلی ، کفپوش تاتامی نام دارد. کاربرد اصلی کفپوش تاتامی برای مهد کودک ها و ورزش های رزمی چون تکواندو است. این کفپوش در مدل های تک رنگ و دو رنگ تولید و توزیع می شود. ضخامت کفپوش تاتامی از 10 میلی متر شروع می شود. امّا به طور استاندارد، ضخامت این کفپوش 20۰ میلی متر بوده است. ویژگی جذّاب کفپوش تاتامی، تنوّع رنگی آن است که باعث شده خریداران مهدکودک ها بسیار از آن استقبال کنند. از اینرو، خریدار کفپوش تاتامی دستِ بازی برای خرید کفپوش و انطباق آن با طرّاحی دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر خود دارد.

کفپوش گرانولی پازلی

قیمت و خرید کفپوش گرانولی پازلی
راهنمای قیمت و خرید کفپوش گرانولی پازلی

اصولا اگر کفپوش گرانولی با کیفیّت خوبی تولید نشده باشد و حتّی اگر حرارت و گرمای محیطی که در آن نصب و اجرا شده بالا باشد، این کفپوش به سمت مرکز جمع می شود و لبه های کفپوش به سمت بالا بر می گردند. این مورد را در بسیاری از پارک ها می توانیم مشاهده کنیم؛ چرا که تابش و حرارت نور خورشید چنین پیامدی را در بر دارد.

از اینرو، روش پازلی گزینه‌ای بسیار مطلوب برای کفپوش های گرانولی است؛ چرا که لبه های کفپوش در هم کلیک شده و چفت شدن پازل های کفپوش در هم، از این عارضه جلوگیری می کند. البتّه این مسئله باعث نمی ‌شود تا کیفیّت استاندارد کفپوش گرانولی را از نظر دور بداریم! کفپوش گرانولی خواه پازلی باشد یا خیر، باید با استانداردهای مطلوبی تولید شود. در بازار کشور، شاهد وجود کفپوش های گرانولی هستیم که از استاندارد مطلوبی برخوردار نیستند و پس از اجرا برای کاربر و خریدار مشکل آفرین می شوند!

کفپوش تایل پازلی

قیمت و خرید کفپوش تایل پازلی
راهنمای قیمت و خرید کفپوش تایل پازلی از فزوشگاه کفپوشان

از ویژگی های منحصر به فرد کفپوش تایل پازلی آن است که مقاومت سایشی بسیار بالایی داشته و تنوّع رنگی بسیار گسترده‌ای دارد و همچون سایر کفپوش های پازلی نیاز به چسب ندارد؛ مگر آنکه خود شما بخواهید از چسب استفاده کنید. امّا در مقایسه با سایر مدل ها از قیمت بالاتری برخوردار است.

کفپوش پازلی طرح عروسکی

قیمت و خرید کفپوش پازلی طرح عروسکی
راهنمای قیمت و خرید کفپوش پازلی طرح عروسکی از فزوشگاه کفپوشان

چند طرح از کفپوش های تارکت و کفپوش های مجار، از طرح های پازلی استفاده کرده اند که در مهد کودک ها بسیار پر طرفدار هستند و به شکل رول تولید می شوند و طرح های آنها به یک شکل هستند. لایه زیرین این کفپوش ها از فوم بوده و ضربه پذیری بالایی دارند و این عوامل در کنار هم باعث می‌شوند تا کفپوش پازلی طرح عروسکی، طول عمر و دوام بالایی را در محلّ مورد نظر شما تجربه کند.

کفپوش پازلی فروشگاهی

قیمت و خرید کفپوش پازلی فروشگاهی
راهنمای قیمت و خرید کفپوش پازلی فروشگاهی از فزوشگاه کفپوشان

در فروشگاه کفپوشان، این نوع کفپوش با نام فروشگاهی، کاربری فروشگاه ها را در ذهن تداعی می کند؛ امّا نکته جالب توجّه این است که از کفپوش پازلی فروشگاهی، در بسیاری از مکان های دیگر نیز می توان بهره برد. در فضاهای اداری، مکان های پرتردّد، مهد کودک ها، مدارس و نمایشگاه ها از کفپوش پازلی فروشگاهی استفاده می شود و مورد استقبال گسترده ای قرار گرفته است.

قیمت کفپوش پازلی

ارزان ترین نوع کفپوش های پازلی، کفپوش تاتامی و کفپوش گرانولی پازلی هستند که در حال حاضر از قیمت 140 هزار تومان برای هر متر مربّع شروع شده و کفپوش پازلی فروشگاهی و کفپوش تایل پازلی، قیمت های بالاتری دارند؛ چرا که کفپوش هایی از جنس پی وی سی هستند و دارای ضخامت بالایی نیز می باشند.

خرید کفپوش پازلی

کاربران و خریداران عزیز می توانند با فروشگاه کفپوشان تماس حاصل فرموده و از گستره بی نظیر محصولات فروشگاه اطّلاعات لازم را کسب نمایند و پس از مشاوره با کارشناسان و متخصّصان حوزه کفپوش در شرکت کفپوشان، اقدام به خریداری، نصب و اجرای کفپوش مورد نظر خود برای فضای خود نمایند. راه های ارتباطی ما با شما عزیزان، شماره تماس های فروشگاه، وب سایت کفپوشان و صفحه تخصّصی فروشگاه در اینستاگرام هستند.

سوالات متدوال

کفپوش تاتامی، کفپوش گرانولی پازلی و کفپوش تایل پازلی از جمله محبوب ترین کفپوش های پازلی در بازار کشور هستند.

از میان کفپوش های پازلی، کفپوش های تایل پازلی، قیمت های بالاتری دارند؛ چرا که کفپوش هایی از جنس پی وی سی هستند و دارای ضخامت بالایی نیز می باشند.

ارزان ترین نوع کفپوش های پازلی، کفپوش تاتامی و کفپوش گرانولی پازلی هستند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها