فروشگاه کفپوشان

کفپوش تایل پازلی ۵۰ در ۵۰

تومان

ویژگی های محصول

⦁ تایل ⦁ ابعاد 50*50 ⦁ تعداد در هر بسته 12 عدد ⦁ مقاوم در مقابل اب و تعرق ⦁ حفاظت از ورزشکاران در مقابل مصدومیت ⦁ نصب سریع و اسان ⦁ ضخامت 0.4 سانتیمتر ⦁ وزن 1.46 کیلوگرم

کفپوش پازلی ۵۰ در ۵۰ ، استانداردی که نیاز است

گاهی اوقات محدودیت در فضا باعث می‌شود تا از یک سالن ورزشی بهره‌برداری چند منظوره صورت گیرد.
در اینجا نیاز به تفکیک‌های رنگی مشخص برای هر ورزش به وجود آمده که کفپوش تایل پازلی ۵۰ در ۵۰ به کمک ما می‌آید.
کفپوش پازلی ۵۰ در ۵۰ برای اکثر ورزش‌هایی که در سالن انجام می‌شود مناسب هستند و با توجه به تنوع رنگ بالا می‌توانند فضاهای مشخص را برای ورزشکاران در هنگام ورزش به وجود آورند.

نقد و بررسی محصول

مزایای کفپوش تایل پازلی ۵۰ در ۵۰

کفپوش تایل پازلی ۵۰ در ۵۰ ورزشی ما با قابلیت ضد لغزش بودن قادرند ایمنی فضا را بالا ببرند و تعاملی بی‌نظیر را بین ورزشکار و کف سالن ایجاد کنند. همین‌طور در یک سالن ورزشی تاکید بر حفظ و نگهداری آسان کفپوش‌ها می‌شود. راه‌حلی که کفپوش پازلی ورزشی ارائه می‌دهند شستشوی آسان و نگهداری بدون دغدغه را شامل می‌شود. این کفپوش به سرعت درکنار هم قرار می‌گیرند و توسط پازل‌هایشان به هم متصل‌می شوند. این قابلیت باعث بالارفتن سرعت نصب این کفپوش (در هر ساعت ۲۰۰ متر) و بدون نیاز شدن آنها به هرگونه چسب می‌شود.

نکته

کفپوش تایل پازلی ۵۰ در ۵۰ قابل جابجایی و انتقال از مکانی به مکان دیگر هستند. این ایده بسیار خوبیست تا در صورت نقل مکان بتوان کفپوش‌ها را نیز حفظ کرد.

ویژگیهای کفپوش تایل پازلی ۵۰ در ۵۰ ورزشی

  • ظاهر خوب و نگاهی جذاب
  • کاهش صدای محیط
  • قابلیت نظافت آسان کفپوش و تعمیر و نگهداری کم هزینه
  • سطحی دلپذیر برای پاهای برهنه
  • حفاظت از اندام‌ها و مفاصل ورزشکار در هنگام ورزش
  • اجرای بدون چسب
  • کفپوش مقاوم در برابر آب و تعرق بدن هست
نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتیجه‌گیری: حرفه‌ای ورزش کنید

کفپوش پازلی ورزشی می‌تواند تجربه‌ای خوشایند برای ورزشکارانی که بصورت حرفه‌ای و یا حتی نیمه‌حرفه‌ای ورزش می‌کنند را به دنبال داشته باشد، چرا که بسیاری از ویژگی‌های این محصول به کمک ورزشکاران می‌آید تا هرگونه آسیب احتمالی را برای آنان به حداقل رسانده و سبب افزایش سطح کارایی محیط سالن‌های ورزشی گردد. این محصول تنها برای ورزشکاران دارای مزیت نیست بلکه برای صاحبان سالن‌های ورزشی نیز به یک انتخاب مقرون به صرفه و بسیار کارآمد از جهت مقاومت بالا، سهولت در نگهداری و نصب آسان تبدیل شده است. چنین مواردی ازکفپوش پازلی محصولی ایده‌آل می‌سازد که با طول عمری بالا، زیبایی را مهمان چشم ببینندگان مسابقات نیز خواهد کرد.