مزایای تمهیدات وزارت کشاورزی ایالات متّحده آمریکا در ارتباط با جنس کفپوش استاندارد

ایده های فرامرزی برای نگهداری کفپوش های پلی یورتن

درست است که یک قرن بیست و یکمی تمام عیارم ولی تا قرن بیست و یکمی را چه معنا کنیم! اگر در حوزه تجارت قرن بیست و یکمی فقط به معنای سود مالی بالاست، خیر! من نیستم! من طرفدار طبیعت و سکوت و ذن هستم! طرفدار انسانیتم! هر سود و منفعتی هم زیر سایه انسانیت قرار می گیرد. در عین حال پویایی کاری هم برایم مهم است! من می خواهم بین این دو مسئله پیوند برقرار کنم. از این حیث است که دوست دارم دستاوردهای چندین هزار ساله بشر را در قرن بیست و یکم بیاورم و آنها را با کارم پیوند دهم.

چندی پیش مقاله ای می خواندم درباره سیاست های وزارت کشاورزی ایالات متّحده آمریکا درباره کشاورزی و صنایع غذایی و هر تجارتی که مربوط به خورد و خوراک می شد. همه ابعاد مختلف تسهیلات به کار رفته در صنایع غذایی برای تأمین سلامت شهروندان آمریکایی مورد بررسی قرار گرفته بود. آنها حتّی به موضوع کفپوش در مراکز تجاری نیز پرداخته بودند. هر چند شاید به نظر گنگ و غیرعادی بیاید، ولی این وزارتخانه حتّی مزایای این کار را هم عنوان كرده است تا ایمنی محل کار و دیگر موارد مرتبط لحاظ شوند.

۱ – گزینه های مورد تأیید وزارت کشاورزی

دغدغه اصلی این وزارتخانه در ارتباط با مسئله کفپوش مراکز تجاری دست اندر کار در حوزه صنایع غذایی، این است که از گزینه های مورد تأیید این وزارتخانه بهره برداری شود. کفپوش های اندود پلاستیکی یا پلی یورتن از گزینه های مورد تأیید این وزارتخانه هستند چراکه بادوام بوده و مادامی که در حفظ و نگهداری و تمیز کردن این جنس کفپوش ها در مراکز تجاری کوشا باشید، می توانید از مزيتی همچون دوام بالای آنها استفاده كنید. یک مزیت دیگر برای این جنس کفپوش ها رنگ های متنوّع آن است و اگر شرکت تولیدکننده زیرساخت های لازم را داشته باشد می تواند گزینه شخصی سازی را برای مشتری ارائه دهد تا فرد بتواند كالای خود را بنابر ابزارآلات تولیدی و محیط کاری خود انتخاب کند.

۲ – حفظ و نگهداری این جنس کفپوش ها

خوشبختانه حفظ و نگهداری کفپوش های اندود پلاستیکی یا پلی یورتن آن قدرها هم که فکر می کنید، سخت نیست. لکّه گیری، جارو کردن، تی کشیدن و به طور كلی همان کارهای معمولی برای نگهداری از یك كفپوش، جزو عوامل موثر بر نو نگاه داشتن این كفپوشهاست. البتّه که راهکارهای تمیز کردن خاصّی برای این جنس کفپوش ها وجود دارد که هزینه بر هم نیستند. ولی نکته قابل توجّه درباره این نوع کفپوش در مراکز تجاری، مقرون به صرفه بودن آنهاست و با تدابیری که وزارت کشاورزی ایالات متّحده اندیشیده، جرایم مالی و هزینه های اقتصادی نیز به طور قابل ملاحظه ای پایین می آید.

۳ –نکته آخر

اگر به قوانین وضع شده از سوی وزارت کشاورزی خوب توجّه کنیم و آنها را به کار بندیم، دیگر لازم نیست نگران ایمنی کارمندان و مشتریان باشیم. به عنوان مثال دیگر خطر لیز خوردنی نخواهد بود. خلاصه اینکه از هر حیث می توان در محل کار خود ایمن بود.

 

دیدگاه خود را بنویسید