فروشگاه کفپوشان

موکت طرح برگ

تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

ویژگی های محصول

• رول ⦁ عرض رول :۳ متر • متراژ کل رول : 36 متر • طول رول : 12 متر ⦁ وزن کل:۱۷۰۰ (گرم بر متر مربع) ⦁ جنس نخ:۱۰۰% پلی آمید ⦁ نوع بافت:لوپ پایل چاپی ⦁ زیره:نمد ⦁ ریز:۱/۱۰

با رعایت چند ویژگی خوب موکت طرح برگ در دسته‌بندی محصولات محبوب و ویژه فضاهای عمومی و پرتردد پالاز موکت قرار می‌گیرد.

ویژگی اول و در اصل بارزترین آنها آرامش و احساس خوبیست که از نگاه موکت برگ به ما می‌رسد.

ویژگی دوم سبک دلپذیر این موکت می‌باشد که الهام گرفته از برگ درختان و پاییز است که در هنگام قدم زدن برروی این موکت کاملا قابل لمس می باشد و احساس آن به شما منتقل می‌شود.

ویژگی سوم موکت طرح برگ باز مربوط به طراحی آن می‌شود که کمی احساس لوکس بودن را در خود دارد، از این رو می‌توان گفت پالاز محصول برگ را جهت کاربری‌های عمومی مانند هتل‌ها و سالن‌های سمینار تولید کرده است.

این محصول موکت پالاز با توجه به ویژگی‌هایی که به آن اشاره کردیم در سطحی وسیع بسیار چشم نواز و دلپذیر جلوه می‌کند و تصور قدم زدن در راهروها و سالن‌هایی که پوشیده از موکت برگ باشد بسیار جذاب و دلنشین است.

 

نقد و بررسی محصول

ساختار موکت برگ ، لطافتی مقاوم و پرکاربرد

ساختار موکت طرح برگ به صورت بافت لوپ و گره‌ای می‌باشد که از الیاف با لطافت و مقاوم پلی‌آمید تولید شده‌اند. یکی از مزایای این موکت در کاربری‌های عمومی و پرتردد مقاومت آن در برابر کوبیدگی و ساییده شدن می‌باشد. همچنین لازمه یک محصول مناسب فضای پرتردد ثبات رنگ بالای آن می‌باشد. ما تضمین می‌کنیم که با توجه به ویژگی‌های موکت مدل برگ بهره بردنش از الیاف استاندارد پلی‌آمید در دراز مدت شاهد تغییر رنگ یا کدر شدن آن نخواهیم شد. بافت موکت برگ به صورت گره‌ای و تخت می‌باشد. یک لایه نمد در قسمت زیره صاحب انعطاف پذیری مناسب خواهد شد. این نوع از بافت مانند موکت‌های فرش‌گونه با لطافت نیستند. اما قدرت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری آنها تاحدودی این خواسته ما را برآورده می‌کنند.

عرض موکت برگ ۳ متر است که مانند دیگر محصولات موکت پالاز پوشش مناسبی را در هنگام اجرا ایجاد می‌کند. عرض ۳ متر باعث می‌شود موکت‌ها یکپارچه‌تر دیده شوند. همچنین موکت پالاز طرح برگ در محل درزها هم همپوشانی مناسبی دارد. به این معنی که پس از اجرا حد اتصال آنها به سختی دیده می‌شود (البته نصب کفپوش خوب و گروه اجرای حرفه‌ای در این موضوع بسیار تأثیرگذار است)

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط نگهداری موکت برگ به چه صورت است؟

یکی از دغدغه‌های موکت‌های بافت گره‌ای (موکت برگ) در اماکن پرتردد شیوه نظافت آنهاست. برای اماکن عمومی و بزرگ بهترین وسیله استفاده از دستگاه موکت شور است اما این محصول در اماکن کوچکتر با جاروبرقی و دستگاه بخار شور به سرعت و با راحتی ظاهر اولیه خود را به دست می آورد. موکت برگ در کنار دوام بالا و ظاهری که با خود آرامش به همراه دارد و همچنین تاحدی هم لوکس به نظر می رسد مناسب‌ترین گزینه برای سالن‌های سمینار و هتل‌ها می‌باشد، اما این دلیل نمی‌شود که از این محصول زیبا در کاربری مسکونی بهره نبرد، بی‌شک موکت مدل برگ هر جایی که کار شود فضا را زیبا و دلپذیر می‌کند.