کفپوش، بخش بسیار مهمی که در یک فضای ورزشی است. کفپوش‌های ورزشی، ایمنی ورزشکاران را تامین کرده و از لغزش پای ورزشکاران در هنگام پرش, دویدن, خزیدن و... جلوگیری می‌کند. از مهمترین نکاتی که حین خرید کفپوش ورزشی باید به آن توجه داشت، کاربری محیط ورزشی است که آیا محیط سرپوشیده است یا فضای باز، چرا که انتخاب نامناسب کفپوش هم سلامتی ورزشکاران را به خطر می‌اندازد و هم طول عمر کفپوش را پایین می‌آورد که اصلا اقتصادی نیست. بنابراین انتخاب نوع کفپوش برای انواع ورزش‌های مختلف احتیاج به کارشناسی دقیق و با تجربه دارد.

قیمت کفپوش ورزشی خارجی

با توجه به وضع کنونی کشور، واردات کفپوش‌های ورزشی خارجی تقریبا قطع شده است و اگر واردات انجام شود قیمت بالایی دارد. کفپوش‌های ورزشی خارجی مناسب کسانی است که ایمنی سطح باشگاه برایشان در اولویت قرار دارد.
برندهایی نظیر گربو، تارکت و پلی فلکس، برندهایی هستند که در بازار ایران به صورت محدودی عرضه می‌شوند. این کفپوش‌ها جزو بهترین برندهای موجود در بین کفپوش‌های ورزشی است که دارای بالاترین استاندارد‌های ورزشی دنیا است، اما همانطور که پیش‌تر گفته شد واردات آن چندان اقتصادی و مقرون به صرفه نیست.
تیم کفپوشان برای جلب رضایت مشتریان در تمامی ابعاد، عرضه کننده‌ی انواع کفپوش‌های ورزش خارجی نظیرکفپوش استارت محصول گربو مجارستان، اکسکلوسیو محصول تارکت آلمان، نورا محصول کشور آلمان و... است. در ادامه به توصیف ویژگی‌ کفپوش‌های ورزشی خارجی می‌پردازیم.

انواع کفپوش‌های ورزشی خارجی

• کفپوش استارت

کفپوش استارت محصول گربو مجارستان است که به صورت رول در ابعادی به طول 15 متر و عرض 2 متر و با ضخامت 7/6 میلی‌متر به بازار عرضه می‌شود. کفپوش‌های استارت دارای ساختاری ناهمگن و به صورت هتروژن یا چند لایه تولید می‌شوند. این کفپوش به خاطر لایه‌های مختلفی که دارد سطحی کاملا پایدار و استاندارد به زمین ورزشی می‌بخشد. کفپوش ورزشی استارت مناسب باشگاه‌های چند منظوره، سالن‌های بدن سازی و فضاهای آموزشی و پر تردد است. از دیگر ویژگی‌های مهم کفپوش استارت خاصیت آنتی‌باکتریال و بدون تغییر ابعاد بودن کفپوش در تمام طول عمر مفید کفپوش است.
این کفپوش‌ها از مقاومت سایشی بالایی برخوردارند چرا که لایه‌ی رویه‌ای از جنس فایبر گلاس دارند که همین امر این کفپوش را در رده‌ی کفپوش‌های کلاس بالای جهانی قرار داده است. نکته حائز اهمیت در کفپوش‌های ورزشی استارت این است که هرگز نیازی به نگهدارنده یا واکس مخصوص کفپوش نداشته و طول عمر بسیار بالایی دارد.

• کفپوش اکسکلوسیو

کفپوش اکسکلوسیو محصول تارکت آلمان است که به صورت رول پشت فوم‌دار در ابعادی به طول 25 متر و عرض 2 متر با ضخامت‌های 2 و 2.6 میلی‌متر تولید و به بازار عرضه می‌شوند. این کفپوش‌ها به دسته‌بندی رنگ‌های کمیاب معروف هستند. کفپوش‌های اکسکلوسیو دارای ساختاری وینیلی یا چند لایه هستند که شامل دو لایه مهم می‌شوند. بخش زیرین آن دارای فوم ارتجاعی بوده و بخش رویه‌ی آن از جنس پی وی سی است. همین امر باعث می‌شود این کفپوش ویژگی‌هایی نظیر قدرت ارتجاعی بالا، مقاومت بسیار خوب در برابر کشش و سایش و ترافیک ترددی بالا داشته باشد. کفپوش‌های اکسکلوسیو مناسب سالن‌های بدن سازی و چند منظوره است و به دلیل تنوع رنگ بسیار بالایی که دارد مناسب مکان‌های آموزشی و مهد کودک‌ها یا فضاهای اداری نیز خواهد بود. استفاده از این کفپوش فضایی ایمن و زیبا به سالن ورزشی شما هدیه می‌دهد.

مزایا و معایب کفپوش‌های ورزشی خارجی

از جمله فواید کفپوش‌های ورزشی خارجی نسبت به کفپوش‌های ورزشی ایرانی دارای بالاترین حد استاندارد ورزشی است که ایمنی ورزشکاران را در تمامی شرایط تضمین می‌کند. و مضرات کفپوش‌های ورزشی خارجی قیمت‌های بالای آن است که واردات آن‌ها به کشور مقرون به صرفه نیست و متراژهای محدودی در بازار موجود است.

کفپوشان مجری تخصصی کفپوش‌های ورزشی

تیم کفپوشان برای جلب رضایت مشتریان، شما را در تمامی مراحل خرید و نصب همراهی کرده تا مناسب‌ترین نوع کفپوش با توجه به کاربری مورد نظرتان را خریداری و به بهترین شکل ممکن نصب کنید. تیم تخصصی کفپوشان سطحی ایمن و زیبا را به باشگاه شما هدیه می‌دهد.