ملاقات در شرکت ما

 

ملاقات شما در محل شرکت ما _ کفپوشان خوش آمد گویای شماست

 

قبل از این که ملاقات در شرکت ما کفپوشان به مرحله گفتگو در خصوص پروژه مورد نظرتان برسد این آشنایی و دیدار اولیه با شماست که برای مجموعه ما اتفاقی تازه و شروعی دلپذیر است. ما به این بخش از آشنایی نگاهی فراتر از یک همکاری داریم. وقتی شما وارد شرکت کفپوشان می شوید مشاور تلفنی شما به پیشوازتان خواهد آمد و شما را به محلی راهنمایی میکند که بتوانید با آرامش خاطر به گفت‌وگو بنشینید.

نکته مهم: بهتر است قبل از هر چیز خودتان تمامی موارد را که منجر به مشاوره ای کامل میشود را در ذهن داشته باشید. به این معنی که شما میتوانید تمامی دغدغه هایتان را در خصوص پروژه ای که دارید یادداشت بفرمایید و تک تک آنها را با مشاوران ما مطرح کنید.

یک موضوع که باید بدانید این است که این احتمال وجود دارد مشاور شما یک قرار ملاقات هم در محل پروژه داشته باشد. بازدید از پروژه در فضای کاربریتان توسط فرد متخصص ممکن است راهکارهای اجرا و حتی محصول را نیز تغییر دهد، زیرا بهترین راه این است که کالای مورد نظری که انتخاب می‌کنید با شرایط محل اجرا همخوانی داشته باشد. (در پایان باید گفت در تمامی این موارد نظر شما اعمال خواهد شد. ما فقط سعی بر مشاوره‌ای کامل داریم) یکی از نکات خوبی که در ملاقات از شرکت کفپوشان وجود دارد آشنایی با گروه فروش و عوامل دیگر مجموعه ماست. در کنار این شما با محصولات دیگر ما نیز آشنا می‌شوید.

نتیجه گیری: انتخاب مشتری، افتخار کفپوشان

کلید اعتماد و ارتباطی دو طرفه شناخت کافی مجموعه و مشتری از یکدیگر است، بنابراین زمانی که مشتریان به شرکت کفپوشان مراجعه می‌کنند ضمن شناخت کامل مشتری از فضای شرکت، از مزایای بیشتری همچون شناخت و آشنایی با دیگر محصولات، پروژه‌های انجام شده و بطور کلی کلیه کادر مجموعه با جزئیات بیشتر و ملموس تری آشنا خواهند شد که به انتخاب بهتر، جلب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز منجر می‌شود.