راهنمای خرید و قیمت موکت

موکت کرم

موکت کرم

موکت کرم یکی از رنگ های پرفروش بازار موکت است. دلیل این محبوبیت چیست؟ مزایای استفاده از رنگ کرم در دکوراسیون داخلی کدامند؟ بهترین حالت ترکیب رنگ با موکت کرم چه ترکیباتی است؟ در انتخاب موکت کرم رنگ به چه مواردی باید دقت کنیم؟ در این مطلب با کفپوشان همراه باشید تا به تمام سوال های شما در مورد این موکت خاص پاسخ دهیم.

رنگ کرم

رنگ کرم رنگی شیک و ساده است که از ترکیب رنگ سفید و زرد به دست می‌آید. شاید کرم، رنگ گرمی به نظر برسد اما در جدول رنگ ها، جزو رنگ های خنثی قرار می‌گیرد. رنگی که با اکثر رنگها ترکیب زیبایی به وجود می آورد. اگرچه ترکیب رنگ کرم با رنگ های گرم به چشم بسیاری از ما آشناتر به نظر می آید، با این حال محدودیتی در ترکیب رنگ ها وجود ندارد و ترکیب آن با رنگ های سردی مانند آبی و سبز نیز محل کار یا خانه شما را شیک و زیبا می‌کند.

موکت کرم روشن یا موکت کرم تیره

وقتی درباره رنگ کرم صحبت می‌کنیم، ذهن مان به دلیل وجود سفید در ترکیب این رنگ، ناخودآگاه به سمت طیف رنگ های روشن می‌رود. با اینهمه این رنگ نیز مانند سایر رنگ ها دارای طیف های رنگی بسیارمتنوع از روشن تا تیره است. در انتخاب موکت کرم رنگ بیشتر از هر نکته دیگری به کاربری و محل نصب آن دقت کنید. 

درواقع اگر قصد دارید برای محل های پرتردد موکت بخرید، یا اگر محل مورد نظرتان در طول روز نور مناسبی دارد، بهتر است موکت کرم تیره را انتخاب کنید. در عین حال خرید موکت کرم رنگ روشن برای اتاق ها یا سالن هایی که نور محیط شان کم است، مکان های کوچک و همچنین مکان های کم تردد، باعث می‌شود این فضاها بزرگ و دلباز به نظر بیایند.

موکت کرم ساده یا طرحدار

هم موکت کرم ساده و هم نوع طرح دار آن در منازل و اماکن اداری به کار می‌رود و محبوب است. این موکت می‌تواند به تنهایی یک المان زیبا در طراحی دکوراسیون ما ایجاد کند و برای چشم نوازتر شدن آن نیازی به استفاده از ترکیب های پیچیده ندارید.

از سوی دیگر شما می‌توانید با استفاده از موکت کرم طرحدار ، نیاز به فرش در مکانی مثل اتاق نشیمن را به طور کامل مرتفع کنید. موکت های طرحدار با رنگ غالب کرم، به خوبی فضای شما را به مکانی دلنشین و زیبا تبدیل می‌کنند. در صورت انتخاب موکت کرم طرحدار ، دقت کنید که بهتر است سایر لوازم و اکسسوارهای شما ساده و بدون طرح باشند تا شاهد ترکیب زیباتری باشید.

ترکیب موکت رنگ کرم و فرش

موکت رنگ کرم یکی از بهترین رنگ های موکت در ترکیب با فرش است. به دلیل خنثی بودن این رنگ، فرش شما با هرطرح و رنگی که باشد، زیباتر به نظر می آید. برای فضاهایی مانند اتاق نشیمن و پذیرایی، ترکیب موکت کرم و فرش، علاوه بر زیبایی، طول عمر موکت و فرش شما را هم افزایش می‌دهد.

موکت کرم خارجی یا ایرانی

شاید این سوال در ذهن بسیاری از خریداران موکت مطرح شده باشد، اما بد نیست بدانید که جواب آن فقط یک کلمه «ایرانی/خارجی» نیست. برای پاسخ به این سوال بهتر است مسائلی همچون دلایل انتخاب موکت به عنوان کفپوش، میزان تردد و ویژگی های محل نصب، بودجه تخصیص یافته و عوامل محیطی را در نظر بگیرید. 

خبر خوب این است که در حال حاضر طیف وسیعی از محصولات داخلی و خارجی در بازار وجود دارد که مطابق با بودجه و نیاز هر مصرف کننده ای است و انتخاب های متعددی را پیش روی شما قرار می دهد. از سوی دیگر این محصولات که فهرست آنها را در بالا مشاهده کردید، کیفیت قابل قبولی دارند و در طی سال‌ها امتحان خود را به خوبی پس داده‌اند.

ترکیب مناسب رنگ های موکت کرم

  • کرم در ترکیب با رنگ های گرم مانند نارنجی، قهوه ای و قرمز می تواند ترکیبی بسیار عالی برای نشیمن خانه مخصوصا در مناطق سردسیر باشد. این ترکیب دلنشین، اشتیاق اعضای خانواده را برای دورهمی و صرف چای دلپذیرتر می‌کند.
  • از ترکیب زیبای رنگ کرم با رنگ های سرد مانند سبز، سورمه ای و آبی در اتاق خواب غافل نشوید. ترکیب هایی آرامش بخش و ملایم که به افراد کمک می‌کند راحت تر به خواب روند.
  • این ترکیب همچنین اتاق خواب کودکان پسر یا اتاق خواب نوجوانان پسر نیز شیک و مناسب و با روحیه پسرانه آنان سازگار است.
    در ترکیب با رنگ صورتی: اگر با شنیدن رنگ صورتی بلافاصله به یاد اتاق دختر کوچولوی شیرینی می‌افتید، کاملا طبیعی است. اما مزیت این ترکیب رنگ این است که میتواند دکوری زیبا برای آشپزخانه یا نشیمن شما نیز باشد. کافی است از طرفداران رنگ صورتی باشید تا از این ترکیب زیبا لذت ببرید.
  • کرم در ترکیب با رنگ طلایی : اگر میخواهید فضایی لوکس را با حداقل هزینه ها ایجاد کنید، از ترکیب این دورنگ غافل نشوید. این ترکیب زیبا و لوکس را می‌توانید با کمی اکسسوار طلایی یا پارچه هایی با رگه های طلا ترکیب کنید تا فضای جدید و متفاوتی به وجود آورید. این ترکیب خاص می‌تواند انتخاب خوبی برای سالن های پذیرایی، آرایشگاه های لاکچری، اتاق خواب یا اتاق مهمان باشد.

شاید به دلیل تردد بالا در محیط های اداری، نسبت به انتخاب رنگ کرم مردد باشید. اما نکات مثبتی هست که میتواند تردید شما را از بین ببرد. اگر نگران چرک و کثیف شدن موکت خود بر اثر رفت و آمد زیاد هستید، می‌توانید موکتی را خریداری کنید که شستشو و نظافت آن آسان باشد و در مقابل نفوذ لکه و مایعات مقاومت بیشتری داشته باشد. این موکت ها به راحتی تمیز می‌شوند و تا سال ها کیفیت و رنگ اولیه خود را حفظ می‌کنند. 

همچنین میتوانید از موکت های طرحدار کرم استفاده و همچنین می توانید با استفاده از موکت طرح دار کرم فضای کاری یا اداری خود را به یک اتاق جادار و پرانرژی تبدیل، و همکارانتان را به کار گروهی تشویق کنید. 

برای اماکن پرتردد اداری هم بهتر است موکت تایل کرم را در فهرست انتخاب های خود قرار دهید امتیاز استفاده از موکت تایل این است که چندین طرح یا رنگ را می‌توانیم کنار هم بگذاریم و به رنگ یا چیدمان مورد نظر خود برسیم. موکت تایل همچنین این مزیت را دارد که تعویض آن راحت است و میتواند نگرانی شما را در خصوص لکه ها و خرابی ها مرتفع کند. حالا دیگر زمان آن است که به رنگ کرم و انتخاب های گسترده ای که پیش رویتان قرار می‌دهد، دوباره فکر کنید و سپس درخصوص تغییر دکوراسیون خانه و محل کار تصمیم بگیرید.

جدول موكت های کرم موجود در فروشگاه كفپوشان

ردیفنام طرحنام برندنوع برندمحدوده قیمتی
1موکت طرح الماسپالاز موکتایرانی اقتصادی
2موکت طرح نخلپالاز موکتایرانی گران
3موکت طرح کات بیپالاز موکتایرانی ارزان
4موکت طرح یاسپالاز موکتایرانی گران
5موکت طرح ساجپالاز موکتایرانیارزان
6موکت طرح هالهپالاز موکتایرانیگران
7موکت طرح خزانپالاز موکتایرانی اقتصادی
9موکت طرح نسیمپالاز موکتایرانی اقتصادی
10موکت طرح یاسمنپالاز موکتایرانیاقتصادی
11موکت طرح سایهپالاز موکتایرانیاقتصادی
12موکت طرح صنوبرپالاز موکتایرانیگران
13موکت طرح بوریاپالاز موکتایرانی ارزان
14موکت طرح بوریا (کرم قهوه ای)پالاز موکتایرانی ارزان
15موکت طرح هرمسظریف مصورایرانی گران
16موکت طرح کاملیاظریف مصورایرانی گران
17موکت طرح الیتظریف مصورایرانیگران
18موکت طرح بیستونظریف مصورایرانی گران
19موکت طرح ونیزظریف مصورایرانی گران
20موکت طرح سیدنی کلاسیکظریف مصورایرانیگران
21موکت طرح سیدنیظریف مصورایرانی گران
22موکت طرح هرازظریف مصورایرانی اقتصادی
23موکت طرح هستیظریف مصورایرانی اقتصادی
24موکت طرح آرامظریف مصورایرانی اقتصادی
25موکت طرح رویالظریف مصورایرانی اقتصادی
26موکت طرح هامون اسپرتظریف مصورایرانی ارزان
27موکت طرح ترانهظریف مصورایرانیارزان
28موکت طرح رهاظریف مصورایرانی ارزان
29Choromaسیزالخارجی لوکس
30Lamourسیزالخارجی لوکس
31Shaggyسیزالخارجی لوکس
32Uniqueسیزالخارجی لوکس
33Sydneyسیزالخارجی لوکس
34Secretسیزالخارجی لوکس
35Color lineرویاخارجی گران
36Trustedرویاخارجی گران
37Elavateرویاخارجیگران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها