فروشگاه کفپوشان

موکت طرح هرمس

تومان

ویژگی های محصول

• رول • عرض رول : 3 متر • طول رول : 12 متر • متراژ کل رول : 36 متر • نوع نخ : پلی پروپیلن • نوع بافت : کات

موکت طرح هرمس محصول ظریف مصور به دلیل اینکه یک موکت پرز بلند به حساب می‌آید، بیش از هر چیز دیگری نرمی و راحتی را به ذهن مان متبادر می‌کند. این موکت پرز بلند همچنین با طراحی ساده و مینیمالی که دارد، راحتی و زیبایی را همزمان به خانه ما می آورد؛ دو ویژگی ای که برای جمع کردن اعضای یک خانواده ضروری است و به ایجاد صمیمت در بین افراد کمک می‌کند. موکت مدل هرمس به تمام سلایق پاسخ مثبت می‌دهد و با تنوع رنگی دلنشین خود، نظر تمام افراد را جلب می‌کند. کافی است نگاهی دوباره به فضای نشیمن یا اتاق خواب خود بیندازید و از تجسم گرمی و زیبایی به وجود آمده از موکت هرمس لذت ببرید.

نقد و بررسی محصول

موکت طرح هرمس لک نمی‌شود!

اما این تمام ماجرا نیست. موکت طرح هرمس ویژگی های فنی قابل توجهی نیز دارد که مشخص میکند شرکت موکت ظریف مصور تا چه حد رضایت کاربران خود را در بلند مدت مد نظر قرار داده است. الیاف این موکت از جنس پلی پروپیلن بوده که از بارزترین ویژگی های آن مقاومت در برابر نفوذ لکه است. این ویژگی به خصوص مورد توجه کسانی است که نسبت به زیبایی و نو ماندن کفپوش زیر پایشان حساس و سخت گیر هستند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، در انتخاب این موکت به جای هر نوع فرش یا کفپوش دیگری تردید نکنید. به این دلیل که نه نیاز است نگران لکه های چای یا قهوه باشید یا به خاطر رنگ روشن موکت خود، بخواهید از پارچه یا روفرشی استفاده کنید، و نه نیاز دارید برای زیبایی خانه تان هزینه های گزاف بپردازید. موکت مدل هرمس هم خانه تان را شیک و زیبا می‌کند و هم تا سال های سال، نو و سالم باقی می‌ماند. پس خانواده خود را به فنجانی قهوه بر روی کفپوشی نرم مهمان کنید!

موکتی برای اتاق خواب کودک

حال که می‌دانیم موکت هرمس تا چه اندازه نرم و راحت است، خوب است بدانیم که این موکت با الیاف پروپیلن خود، ضد آلرژی و ضد حساسیت نیز هست. وقتی استاندارد ضد آسم و آلرژی در کنار ایمنی قرار بگیرد، میتوان گفت که مناسب ترین گزینه را برای اتاق خواب کودک مان پیدا کرده ایم. با وجود این موکت اتاق خواب ، مهم ترین آدم های زندگی مان میتوانند ساعت ها بر روی این موکت نرم بازی کنند و غلت بزنند. غذا و میان وعده بخورند، مسابقات اتومبیلرانی برگزار کنند و یا عروسک های‌شان را به مهمانی چای عصر دعوت کنند. دیگر نه نگران سایش زانو و آرنج آنها خواهیم بود و نه دلواپس نفس کشیدن شان. بلکه با خیالی آسوده از بزرگ شدن و قدکشیدن شان لذت خواهیم برد.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *