فروشگاه کفپوشان

موکت طرح لامور

تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

ویژگی های محصول

⦁ قیـمت: متــری ⦁ دارای ثبات رنگ ⦁ جنس نخ: پلی پروپیلن ⦁ وزن: هر متر مربع ۲۵۰۰ گرم ⦁ امكان جابه‌جایــی: دارد ⦁ كاربری‌ها: مسکونی، اتاق خواب، اتاق پذیرایی، نگارخانه ها، گالری ها، اتاق هتل ها،

واحد مسکونی ما هر اندازه که باشد، کوچک یا بزرگ، موکت طرح لامور با رنگ های متنوع می تواند نمای خانه مان را همان اندازه‌ای نشان دهد که ما دوست داریم. حقیقت این است که رنگ های خاص و بافت نرم موکت فضایی گرم و صمیمی به آشیانه ما می بخشد.

به این ترتیب اگر فضای خانه یا اتاق مد نظرمان خیلی بزرگ است و یا تعداد وسایلی که داخل اتاق هستند، کم اند، می توانیم از طرح های دارای رنگ تیره موکت مدل لامور محصول موکت سیزال استفاده کنیم استفاده کنیم تا فضای اتاق کوچک تر و جمع و جور تر به نظر برسد.

نقد و بررسی محصول

موکت طرح لامور ، انتخابی برای خانه های سرد

آنها که مثل ما تجربه گرم نشدن خانه شان را در فصل سرد دارند، خیلی خوب می‌دانند که گرم کردن یک خانه در طول پاییز و زمستان چه قدر اهمیت دارد. درواقع هرچه خانه در طول پاییز و زمستان گرم و نرم باشد، روحیه و کیفیت زندگی ما بهتر می‌شود. و موکت طرح لامور از محصولات موکت سیزال یکی از بهترین گزینه‌ها برای گرم کردن خانه هایی است که در مناطق سردسیر قرار دارند یا به سختی گرم می‌شوند.

این موکت را هر چه قدر دوست دارید بشویید

یکی از مهم ترین دغدغه های خانواده هایی که به تمیزی و پاکیزگی اهمیت ویژه و به خصوصی می‌دهند، این است که کفپوش خانه اعم از فرش، موکت یا پارکت و سرامیک باید همیشه برق بزند. اما ترس از رنگ پریدگی و کهنه شدن کفپوش اجازه نمی‌دهد که این افراد آنطور که دوست دارند، زیر پایشان را تمیز کنند و بشویند. این در حالی است که می‌توانید موکت مدل لامور را هرچه قدر دوست دارید بشویید و هرگز هم نگرانی و دغدغه ای درباره کهنه شدن یا کمرنگ شدن آن نداشته باشید. به این دلیل مهم که الیاف این موکت سپری در برابر تغییر رنگ است و اجازه بد شکل را به ظاهر کفپوش نمی‌دهد.

همچنین تابش نور یا حرارت نیز به موکت آسیب نمی رساند بنابراین انتخاب خوبی است برای آپارتمان ها یا ویلاهای آفتابگیر در شهرهای جنوبی کشور. یکی از نکاتی که در مورد این محصول باید گفت ، کاربرد به عنوان موکت اتاق خواب هست .

چرا موکت لامور را باید برای اتاق کودک و نوجوان بخریم؟

یکی از مهم ترین پاسخ ها به این سوال، لطافت و زیبایی و تنوع رنگ این موکت است. وقتی موکت طرح لامور را برای اتاق کودک یا نوجوان مان انتخاب می‌کنیم، مطمئنیم که پوست لطیف و نازک او در اثر راه رفتن و بازی کردن روی موکت خراشیده، قرمز و ناراحت نمی‌شود. یا او را دچار حساسیت های پوستی نمی‌کند.

نوجوان خانه مان هم فارغ از اینکه دختر است یا پسر می‌تواند طرح و رنگی را انتخاب کند که با سلیقه و روحیاتش سازگارتر است. نکته دیگر کوبیده شدن اسباب بازی ها، کوله سنگین یا دمبلی است که نوجوانان در اتاقشان دارند و امکان افتادن آنها روی زمین بسیار زیاد است. این اتفاق ها طبیعی است و نمی توان از آن پیشگیری کرد. اما میتوان کفپوشی را برای اتاق کودک و نوجوان انتخاب کرد که نسبت به این ضربه ها مقاوم باشد و آسیبی نبیند. و موکت طرح لامور چنین ویژگی ای را دارد. چون الیاف و ظاهر این موکت در اثر ضربه های ملایم یا محکم و سنگین کوبیده نمی شود و آسیب نمی‌بیند. جنس و بافت مقاوم این موکت باعث می شود این کفپوش تا زمانی که کودک به سن جوانی می‌رسد، ظاهر خوش رنگ و خوش فرمش را حفظ کند و همانند روز اول به نظر برسد.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *