فروشگاه کفپوشان

موکت بابل طرح ولور

تومان

ویژگی های محصول

⦁ زیره: لاستیکی با جنسP.V.C ⦁ دارای مقاومت کششی ⦁ عرض : 1/5متر ⦁ ضربه گیر

یک راه حل باصرفه با موکت بابل طرح ولور

در بین محصولات موکت ما که هرکدام ساختار ویژه خود را دارند، موکت بابل طرح ولور با بهره بردن از زیره‌ای لاستیکی با جنس P.V.C شکل متفاوت و مقاومتری را ارائه می‌دهد.
زیره P.V.C موکت بابل طرح ولور قابلیتی را به این محصول می‌دهد تا بتوان از آنها به غیر از کاربری مسکونی در بسیاری از کاربری‌های اداری، هتلی و دیگر اماکن پرتردد در طول مدت زیادی بهره برد.
موکت بابل طرح ولور به صورت رول و یکپارچه مناسب‌ترین گزینه جهت رویدادهای موقت و نمایشگاه‌های تجاری است و می‌توان از این محصول به دفعات درزمان‌های مختلف استفاده چند باره کرد.

نقد و بررسی محصول

ساختار موکت بابل طرح ولور و عملکرد آن

زیره لاستیکی موکت بابل طرح ولور باعث بالا رفتن مقاومت کششی این محصول در برابر رفت و آمدهای سنگین و پایداری آنها دربرابر عوامل فیزیکی مانند انقباض و انبساط خواهد شد و همچنین با ایجاد ثبات ابعادی درسطح کفپوش مانع از ابعاد شکاف درمحل درزهای آنها خواهد شد. ولورها شکلی جدید و اصلاح شده از موکت‌های رول می‌باشند که با بهره‌گیری از دو بافت فرش‌گونه و گره‌ای الیافی نرم و انعطاف‌پذیر دارند و رنگ‌بندی‌های متنوع، آرامش استفاده و بهره‌برداری را در زمانی طولانی به همراه دارند.

عرض موکت بابل ولور پشت لاستیک ۳متر می‌باشد که در هنگام اجرا، سطحی یکپارچه را با حداقل درز ایجاد می کند. همینطور زیره موکت بابل طرح ولور باعث انعطاف پذیر شدن آن درکاربری هایی که به ضربه‌گیر بودن موکت‌ها اهمیت داده می‌شود خواهد شد. خرید موکت بابل ولور تضمین شده است.

موکت ولور در دسته‌بندی محصولات خانه سالم قرار می‌گیرد

موکت‌های استاندارد ما چه درقسمت زیره لاستیکی و چه در الیافشان عاری از هرگونه سرب و مواد آلی هستند با بهره بردن از استانداردهای ضد آسم و آلرژی شرایط ایده‌آلی را برای بهره‌برداری در بسیاری ازکاربری‌ها فراهم می‌سازند. به خریداران قول می‌دهیم که موکت بابل طرح ولور از هرگونه نقص محروم است و می تواند عملکردی مطابق با میل و خواسته شما داشته باشد.

آرامش خاطر با موکت بابل طرح ولور

  • توصیه می شود که در مناطق سردسیر از موکت بابل طرح ولور استفاده کنید. این محصول به دلیل دارا بودن زیرلاستیکی عایق بسیار مناسبی برای کنترل دمای محیط و صرفه جویی در انرژی می‌باشد.
  • از موکت ولور می‌توان به عنوان کاهش دهنده حجم صدا در اماکن پرتردد و اداری بهره برد و فضایی دلنشین و آرام را با این محصولات تجربه کرد.
  • لایه لاستیکی درقسمت زیر موکت‌های ولور مانند عایق رطوبت عمل می‌کنند ومانع از رشد میکروب‌ها و باکتری‌ها درسطح می‌شوند به همین دلیل موکت‌های ولور در دسته بندی محصولات سبز نیز قرار می‌گیرند.
  • لایه لاستیکی دربخش زیره موکت باعث می‌شود که مصرف چسب در هنگام اجرا به حداقل برسد که این صرفه جویی درهزینه‌ها و قابل جابجا شدن موکت‌ها را به همراه خواهد داشت.
نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتیجه‌گیری: از مقرون به صرفه تا دوستدار طبیعت

خاصیت رولی بودن موکت بابل طرح ولور، نصب آسان و عدم بکار رفتن مواد سربی و آلی در ساختارش سه مشخصه‌ای هستندکه این محصول را تبدیل به انتخاب معقولانه‌ای برای خریدی مطمئن و مقرون به صرفه می‌کند.
موکت بابل طرح ولور بعنوان طرح اصلاح شده موکت‌های رول بارها قابل نصب و جمع آوری است بدین ترتیب خریداران با یکبار هرینه می‌توانند موکت ولور را در انواع کاربری‌ها استفاده کنند.