راهنمای خرید و قیمت موکت

شستشوی موکت

شستشوی موکت

شستشوی موکت قدم زدن برروی سطح موکت احساس دل انگیز لطافت و امنیت را در همه ما ایجاد می کند و ما میدانیم که کف پا قلب دوم ماست و راه رفتن برروی سطح نرم و صاف حس خوبی به ما منتقل می کند.

زمانی که برروی موکت قدم برمیدارید، گرمای خاصی را تجربه می کنید و همین حس قدرت ادراک شما را از محیط دوچندان می نماید. موکت در بسیاری از ویژگی ها بی رقیب و بی مانند است و بی شک یکی از ویژگی های آن زیبایی بصری و چشم نوازی است که با ساختار ویژه خود به وجود می آورد.

با تمامی ویژگی های مثبت موکت، به مرور زمان آلودگی های محیطی برروی ساختار تار و پود آن اثر میگذارند و باعث می شوند که موکت کدر و کثیف به نظر برسد. همین امر باعث می شود بسیاری از کاربران فکر کنند که موکت محصول مناسبی برای آنها نیست و درنتیجه به سراغ گزینه های دیگری می روند.

شستشوی موکت

گاهی نیز کاربران تصور می کنند زمانی که موکت شفافیت و براقیت خود را به دلیل آلودگی از دست می دهد، باید آن را تعویض کنند که همین امر باعث می شود هزینه های مالی زیادی به آنها وارد شود. بهتر است بدانید که راهکار بسیار ساده تر از چیزی است که شما فکر میکنید!! شما می توانید با نگهداری درست از این محصول، برای سالیان زیادی موکت زیبا و چشم نوازی داشته باشید و همواره حسن سلیقه خود را در نگهداری و تمیزی موکت به رخ دیگران بکشید و دقیقاً این حس را در کاربران به وجود بیاورید که به تازگی این موکت را خریداری کرده اید.

شستشوی موکت، راهکاری مهم برای افزایش زیبایی، پاکیزگی و شفافیت موکت

شستشوی موکت به صورت تخصصی می تواند بخش بزرگی از دغدغه های شما را برطرف کند. موکت ها، به ویژه در فضاهای اداری به دلیل تردد بالا و استفاده از کفش، در مدت کوتاهتری کثیف می شوند و توصیه می شود هر 6 ماه یکبار عملیات شستشو تخصصی برروی آنها انجام شود. درصورتی که موکت را در منازل مسکونی و آپارتمان های شخصی نصب کرده اید، شستشوی سالیانه گزینه خوبی خواهد بود.

شستشوی موکت

با شستشوی موکت به صورت تخصصی کثیفی هایی که برروی ساختار آن وجود دارند و آلودگی هایی که به عمق موکت نفوذ کرده اند و شفافیت آن را تحت تاثیر قرار داده اند، از بین می روند. درعین حال، روش شستشو به دلیل اینکه کاملاً تخصصی است، از کوبیده شدن و از هم گسستگی ساختار الیاف موکت جلوگیری می نماید و شما می توانید سالیان زیادی از موکت بدون آنکه تغییری در ساختار به وجود بیاید استفاده نمایید.
رعایت همین نکته ساده علاوه بر افزایش طول عمر موکت، زیبایی بصری آن را بالا می برد و این دقیقاً همان چیزی است که باعث می شود حس رضایت را از عمق جان تجربه کنید.

مراحل شستشوی موکت به صورت تخصصی در محل

شستشوی موکت به صورت تخصصی نیازمند اقداماتی است که باید قبل از اعزام نیرو به محل صورت پذیرد تا تحلیل درستی از محل شستشو به وجود بیاید و تیم تخصصی بتواند خدماتی را که دقیقاً آن محیط به آن نیازمند است دریافت نماید.

خدمات شستشوی موکت در کفپوشان

شرکت کفپوشان موفق شده است با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و استفاده از مواد شوینده با فرمولاسیون جدید خدمات ارزنده و موثری را ارائه کند. تیم تخصصی شرکت کفپوشان ابتدا با دستگاه موکت شوی و با استفاده از مواد شوینده تگزاپن و شامپوهای مخصوص مراحل اولیه را انجام می دهد و سپس با یک دستگاه مکنده نیرومند آلودگی ها را از عمق الیاف موکت بیرون می کشد. فرمولاسیون مواد شوینده مذکور به گونه ای است که طی گذر چندین ساعت، موکت به راحتی خشک می شود و قابل استفاده خواهد بود.

شستشوی موکت

شرکت کفپوشان، به عنوان بزرگترین مجری شستشوی موکت به صورت تخصصی در سازمانها، ادارات، شرکت ها، سینماها، مدارس، هتل ها، سالن های کنفرانس و نمایش، کفپوشان در کنار شماست که پاکیزگی را از دریچه دیگری به شما هدیه دهد.

سوالات متدوال

هزینه شستشوی موکت در محل توسط کفپوشان چقدر است؟

جهت استعلام منصفانه ترین هزینه (قیمت) شستشوی موکت به صورت تخصصی توسط دستگاه های قدرتمند موکت شو کفپوشان با ما تماس بگیرید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها