فروشگاه کفپوشان

کفپوش آرتا

تومان

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

ویژگی های محصول

⦁ تایل ⦁ از جنس PVC ⦁ دارای ساختار چندلایه ⦁ تنوع رنگ بالا

کفپوش آرتا را بشناسید

کفپوش آرتا از جنس PVC و الهام گرفته از طبیعت است، که در ابعادی بزرگتر از کفپوش‌های PVC معمولی تولید می‌شود و این یعنی اینکه آرتا نگاهی جدید را با خود به همراه دارد. این سبک جدید آرتا در کیفیت کفپوش نیز تأثیر بالایی دارد، ابعاد بزرگتر تعداد درزهای کمتری را دارد که تأثیر عوامل فیزیکی مانند انبساط و انقباض را بر روی کفپوش‌ها کم می‌کند. کفپوش آرتا طراحی رنگ بسیار دقیقی دارد و نگاهی شبیه به چوب واقعی را ارائه می‌دهد. در خانواده رنگی آرتا تمامی چوب‌ها به سبکی مدرن وجود دارند لذا این شفافیت و واقعی بودن باعث محبوب شدن آرتا در بین مخاطبانش شده است.

نقد و بررسی محصول

دلیل کیفیت کفپوش آرتا

کفپوش آرتا محتوایی از PVC دارد، متریالی که حتی در برابر شعله‌ور شدن هم مقاومت می‌کند. ساختار کفپوش آرتا چندلایه است. گاهی شرایط و عواملی که مربوط به فضای اجرا می‌شود امکان استفاده از چوب طبیعی و کفپوش‌های HDF را از ما می‌گیرد. در این هنگام کفپوش PVC مناسب‌ترین گزینه‌ای است که با الهام گرفتن از چوب و در طیف‌های گوناگون می‌تواند کفپوشی فوق‌العاده برای فضای موردنظر ما باشند. همینطور کفپوش PVC بهره‌برداری راحتی دارد و به آسانی نظافت می‌شود. حتی این محصولات دوستدار طبیعت باعث ماندگاری درختان و جنگل‌ها شده‌اند و به محیط زیست ما آسیبی نمی‌رسانند.

یک نکته!

گاهی ممکن است کفپوش PVC دچار آسیب دیدگی شود و یکی از تایل‌های آن ظاهر اولیه خود را از دست بدهد. در اینصورت شما به راحتی می‌توانید آن تایل (قطعه) را جایگزین کنید و بدون هیچ دغدغه‌ای دوباره ظاهر اولیه را بازیابی کنید که هرکدام از لایه‌ها یک نقش مهم را در عملکرد کفپوش آرتا ارائه می‌دهند.

بررسی لایه‌های تشکیل دهنده کفپوش

آنچه که درمورد لایه‌های تشکیل دهنده کفپوش آرتا نمایش داده می‌شود دلیل آن است که شما به این محصول محبوب و دوستدار طبیعت اطمینان بیشتری داشته باشید.

wear layer: لایه‌ای شفاف و منسجم با محتوایی از PVC که از سطح کفپوش حفاظت می‌کند و شما می‌توانید با سر انگشتان خود لمس واقعی چوب را از آن دریافت کنید.
printing layer: لایه‌ای که طرح کفپوش را به نمایش می‌گذارد و از شفافیت و وضوح چوب برخوردار است.
vinyl layer: لایه‌ای از محتوای PVC که به ثبات کفپوش آرتا کمک می‌کند و به لایه‌های رویی قدرت و پایداری می‌دهد.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *